reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Cześć Babeczki,

ja ostatnio ciągle głodna jestem, mąż mówi do mnie - Może ty w ciąży jesteś ?? Bardzo śmieszne, ha ha ha :wściekła/y:

kamilalopez,

mnie się wydaje, ze to zależy od szpitala/personelu. Ja urodziłam przed 23, przez cały okres porodu mąż był przy mnie, potem zabrali mnie na salę ogólną i dali też nam trochę czasu na nacieszenie się razem maleństwem ( pamiętam że miałam takie pytanie na planie porodu, czy chcemy być sami po porodzie i zaznaczyłam, że tak ), a potem przyszła siostra i powiedziała M., żeby już się zbierał i przyszedł rano.. Nie wiem która to była godzina, myślę że około 1.30. Tak więc nie ma reguły. Po mnie na salę przywiezli jeszcze jedną dziewczynę z maluszkiem i z nią już nie było nikogo, no ale może akurat rodziła sama.
 
reklama
Faktycznie, puuustooo...

Ja byłam na spotkaniu z midwife, oczywiście wszystko pięknie i w porządku ;-) a tą zmianą wykrytą na usg mam się absolutnie nie przejmować :cool2:
Potem jeszcze byliśmy z M. w banku, na małych spożywczych zakupach, obiad i tak zleciało..

kamilalopez,

czuję się lepiej, ale boję się nocki, bo wczoraj w dzień też w miarę, a wieczorem znów mnie rozłożyło i w nocy katar straszny i kaszel, przez co się nie wyspałam znów :no:

A gdzie reszta załogi ????


pixi,

kochana, daj nam jakikolwiek znak, bo my tu z nerwów paznokcie obgryzamy :tak:


I tak z innej beczki - chętnie odkupię książki w j.polskim, obyczajowe, thrillery, fantastyka etc. Może macie jakieś na zbyciu, albo ktoś z Waszych znajomych..
 
Ostatnia edycja:
No jakos pusto, czyzby swiateczne porzadki??
 

Załączniki

  • 20091202355.jpg
    20091202355.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 29
Myleene,

prawdę mówiąc, to pora się za nie zabrać, bo z brzuchem to wolniej idzie ( przynajmniej mnie, albo to wymówka ;-) ) ale tak strasznie mi się nie chce, że szok......

Super fotka, nie ma to jak dobry pomocnik :-D
 
Czesć!
Ja ostatnio mam jakos mniej czasu, bo chłopcy zdrowi, więc codziennie wychodzimy na spacerek, w srody i niedziele rano chodzę do pracy, a do tego zagubiły się nasze ozdoby choinkowe, więc trzeba było kupić nowe. Na szczęscie we wtorek udało mi się umówić z lekarzem na przyszły czwartek na założenie implantu:tak:, akurat w rocznicę naszego slubu:sorry:.
Jesli chodzi o mleczko to Aptamil też jest w jednorazowych kartonikach, sama zawsze brałam taki jak gdzies a Alusiem wychodzilismy, a i dla Domcia na wszelki wypadek zawsze jeden stał w szawce:tak:, mimo, że karmiłam go piersią:-).
 
Maureen- to swietnie, że wszystko dobrze, a Ty już miałas drugie usg, czy jeszcze nie? Kiedys już to pisałas ale nie pamiętam, moja siostra miała wczoraj połówkowe, a wiem, że Wy jestescie na tym samym etapie:-).
 
Mamunia2 opowiesz mi wrazenia po zalozeniu implantu. Dokladnie co i jak, bo ja sie nad nim zastanawiam....

Maureen
ja to chyba bede sprzatac jak maly zasnie, czyli o 20:) Wyskocze szybko na dwor wytrzepie dywany:))) A tak na powaznie, to jakos duzo nie mam do sprzatania, bo dopiero co sie wprowadzilismy do mieszkania, wiec aby tylko odswiezyc wsztsko i bedzie ok, poza tym w 1 dzien swiat chrziny, wiec i tak mi nabalagania....
 
reklama
Maureen niestety tak jest ze kaszel i katar zaostrza sie w nocy-tez mnie to zawsze denerwowalo bo z zatkanym nosem ciezko jest usnac:eek:
Myleene fajnego Mikolaja masz w domu:-)
Mamunia teraz to juz tyle nazw mleka podalyscie ze nie wiem ktore najlepsze;-)
Co do swiatecznych porzadkow to ja dzieki temu ze mieszkam u szwagierki-nie musze nic robic;-)ale za to po swietach bede miala rece pelne roboty jak juz znajdziemy mieszkanie i trzeba bedzie je posprzatac i ulokowac gdzies wszystkie manele:tak:
Pixi zajeta swoim malenstwem,ciekawe kiedy sie odezwie
 
Do góry