reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Sara z czym to czasami trzeba sie meczyc,zeby pozniej cieszyc sie z naszych malenstw:tak:takie soki to moja mama zawsze robila i do dzis robi bo maja dzialke i rozne owoce na niej-wiadomo ze nie wszystko sie zje wiec ona zawsze soki robi:tak:I wiadomo wiesz ze sa bez zadnej chemi
 
reklama
Ale fajnie popisałyście, było co czytać ;-)

Ja rodziłam tutaj i miałam dla dziecka 3 pajacyki , 3 body z krótkim rękawkiem, czapeczkę i bawełniane nakładeczki na rączki, oraz komplecik na wyjście z kocykiem.
Obowiązkowo pampersy dla dziecka,chusteczki nawilżane, sudocrem, miałam też chyba 2 tetrowe pieluszki i ręczniczek. Położna doradziła na wszelki wypadek wziąść butelkę i mleko w razie problemów z karmieniem.
Zdecydowanie swoją " wyprawkę " miałam większą :-D

Nie wiedziałam ile zostanę w szpitalu, jak to będzie wyglądać. Urodziłam w nocy, przed 23, a wyszłam na drugi dzień wieczorem. Tak tutaj szybko wypuszczają, jeśli nic się nie dzieje z mamą i maleństwem.

Poczytałam też co pisałyście o Kubusiu - własnie wczoraj mąż kupił dużą butelkę :cool: Ale myślę, że na taką zachciewajkę ciążową, to można się trochę napić i nic się nie stanie. Jajko na miękko też jadłam :zawstydzona/y:


sara123,

współczuję Ci szczerze tych bóli pleców ..

kamilalopez,

przeszła Ci zgaga już ?

Nie wiem co miałam poodpisywac, bo mi się podgląd skończył :tak:
 
Maureen no ja wlasnie sie zastanawiam czy brac butelke i mleko w razie czego.
Zgagi jak narazie nie mam od 2 dni(odpukac) i mam nadzieje ze juz mnie nie bezie meczyc.
ide w koncu spac bo juz padam,dzis rano corka siostry obudzila mnie swoim wyciem a zeby bylo weselej jak juz chcialam spac to przylazla do mnie do pokoju i przez 2 godziny skakala mi w lozku i spiewala:wściekła/y:Normalnie czasem mam jej dosc
Milej nocy dziewczyny
 
Dzien dobry Kobietki

co do spania moich dziewczyn to mniej wiecej wyglada to tak Olivka budzi sie okolo 6-7 rano a wieczorkiem idzie 19-20 oczywiscie w nocy sa pobudki a Ola idzie spac okolo 20-21 i budzi sie bardzo roznie wszystko zalezy czy Olivka za bardzo nie szaleje i jej nie obudzi

Myleene zazdroszcze Ci ze Alus tak dlugo spi ja tylko w weekendy moge dluzej pospac bo M zabiera Olivke na dol a ja jeszcze dosypiam :tak:

Milego wstawania
 
Witam,
ale zimnica za oknem,brrr.

Olinda dobrze, ze Alus daje pospac, bo inaczej chyba bym niezywa chodzila caly dzien. Jestem sama i caly dzien musze sie nim opiekowac sama. Juz jest coraz starszy i bardziej ruchliwy, wszystko go interesuje. Wiec jak pojdzie spac, mam czas by troche z mezem pogadac na gg, posprzatac, cos ugotowac. Wiec klade sie spac pozno, ale zeby tego bylo malo, to nie moge zasnac. Chodze spac kolo 1-2, wiec wstawanie o 7-8 zabiloby mnie po dluzszym czasie:)
 
Dzien dobry
Wy tak piszecie o spaniu i wogole.A ja jeszcze dziecka nie mam i mam problem z wyspaniem sie przez 2ke dzieci szwagierki-tysiac razy im mowilam ze maja byc cicho jak wstaja ale do nich nie dociera ze to ze inni chca spac:wściekła/y:Jak nie oni to ich siostra z ktora wogole jest masakra-jak usnie o 10tej to jakis cod,przewaznie do 12-1 w nocy biega i sie wydziera caly czas.

Mam jeszcze pytanie co do OILATUM kremu-mozna nim smarowac kazdego noworodka czy tylko jesli sa jakies problemy skorne?Na ich stronie nie ma konkretnej informacji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzień dobry,

w nocy znów przymrozek, tak nas wita drogie Panie grudzień :tak:

kamilalopez,

ja wzięłam, bo różnie bywa, a za wiele nie waży ;-)

Współczuję tego niewysypiania się z powodu dzieci szwagierki :crazy:

Co do Oilatum - myślę, że można smarować, w końcu skoro jest to krem na różne problemy skórne, to jest bardzo delikatny , prawda ? Ja akurat używałam sudocremu i bepanthenu, bo miałam; oba się też sprawdziły.

olinda,

Twoja Olivcia je w nocy jeszcze mleczko ? Czy budzi się już z powodu ząbków w nocy ?

Myleene,

to też kurcze łatwo nie masz, cały czas sama z dzieckiem.. Ale najważniejsze, że dajesz radę :tak:


Podjadam chipsy warzywne, lubicie ? Najbardziej smakują mi z Sainsbury'ego, mniammm :zawstydzona/y:
 
Myleene - wiem o czym piszesz ja tez jestem sama z dzieciaczkami moj M zjezdza do domku tylko w piatek i zostaje do niedzieli a od poniedzialku sama stoje na strazy :tak::-D:-D

Maureen - Olivka odzucila mleko jak miala 8 miesiecy teraz przebudza sie ale tylko doslownie na pare sekund dam jej smoczka ewentualnie wody sie napic i idzie spac a budzi sie bardzo roznie nie wiem od czego to zalezy czasem sie budzi 2 razy a czasem az 6 ale na szczescie zaraz zasypia wiec nie jest to takie uciazliwe
 
Wiem ze jest jakies mleko juz gotowe w kartonikach dla dzieci-napewno ktoras z was wie jak sie nazywa?W razie czego jest gdzie to podgrzac w szpitalu?
Co do Oilatum to kupie ten krem:tak:I mam zamiar kupic tez z tej firmy emulsje do kapieli-podobno jest bardzo dobra.Wczoraj patrzylam na ceny w sklepach-faktycznie troszke drozsze niz inne firmy,ale jesli warto to kupie:-)

Olinda dobrze ze juz sie nie meczysz z Olivka tak jak wczesniej:tak:
Mam nadzieje ze Pixi sie niedlugo odezwie:-)

Jeszcze jedno mi sie wlasnie przypomnialo-od kiedy i czym sie powinno czyscic dziasla noworodkow??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam :happy:
Ja dzis tylko na chwilke, wpadlam zobaczyc czy pixi sie odzywala. Ale widze, ze nic nie pisala wiec juz jestem pewna, ze trzyma malenstwo przy sobie.:tak::-D
Jutro mam wolne wiec odpoczne. Teraz lece sie wykapac i do lozeczka bo wymarzlam jakos dzisiaj. Trzymajcie sie
 
Do góry