reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

ja miałąm dzisiaj hamburgery domowej roboty z mnóstwem warzywek...mmmm pycha:-).Objadłam się i teraz siedzę na sofie i ruszyć sie nie mogę:-p. A ta pogoda to mnie jeszcze bardziej w depresje wpędza.15.30 a ponuro jakby conajmniej godzina pożniej była.
Co do zakupow przez internet to ja jakos nie mam przekonania,zawsze wole najpierw zobaczyć a potem kupić.
Chyba mój bociek powrócił he he:tak:
 
reklama
U nas tez pogoda straszna, nic tylko siedziec w domu:( My mielismy na obiadek zupe ogórowana, jak mowi moja chrzesniaczka, zyli ogórkowa i pysznego kurczaczka z suróweczka.


Pixi bociek powrocil, ale z dzieciaczkiem:)) Nic? Zadnych objawow??
 
no no no lenia sie dziewczynki widzee:crazy: :-D
a ja zagladam prawie codziennie i NIC ehh:-p:-D
w srode styknie mi 25 tydzien i tak tydzien za tygodniem leca...juz niedlugo SWIETAAA huraa juz sie doczekac nie moge chodz spedzamy je tutaj;-)
no a co tam u was dziewczynki????:confused2: :rofl2:
buzka
 
A tak przy okazji...dziewczyny szukacie juz swiatecznych prezentow??
Bo ja nie mam pomyslu na prezent ani dla dziecka, ani dla meza:(((
 
bociek powrócił z dzidzia a moja dalej w brzuszku:-(.Dalej zero objawów porodu.

Prezenty....mój odwieczny problem.Nigdy nie mam pomysłu na nie dlatego zawsze zwracam sie do mojej siostry bo ona ma wene do takich rzeczy:-).najgorszy problem mamy z rodzicami i zwykle kupujemy im cos do domu,jakis gadzet
 
A tak przy okazji...dziewczyny szukacie juz swiatecznych prezentow??
Bo ja nie mam pomyslu na prezent ani dla dziecka, ani dla meza:(((
Oj prezenty moj tez odwieczny problem, zwlaszcza dla mojego meza. Nie mam narazie pojecia co kupic. :eek: Wiem, ze w tym roku zadnych szalenstw zakupowych nie bedzie, raczej skromne prezenciki bo w grudniu juz zaczynamy kompletowac wszytsko dla dziecka.
Za tydzien jade z kuzynka na miasto polazic to moze i cos wpadnie w oko. :-p
 
Babelek-to tylko ciekawosc:-)Ja tez w 2006 przyjechalam i czas mi zlecial kosmicznie szybko:tak:
Co do prezentow to ja zawsze mam problem z kupowaniem dla wszystkich oprocz mojej siostry i mojego Dennisa.Siostra-zawsze chce fajne ciuchy i buty a co do D to ja zawsze zapamietuje jak mowi ze cos tam mu sie podoba,ze cos chce miec i pozniej jak sa jakies okazje to mu to kupuje:-)Za to on zawsze nie wie co mi kupic i sie mnie zawsze pyta.
Apropo moich £190 to dzwonilam znow w poniedzialek i te buraki przyslali mi list z pytaniami na ktore musialam odpowiedziec i juztro musze odeslac.Pytania sa w zasadzie takie same jak byly na formularzu od poloznej,tylko inny papier wiec nie kumam po co to bo w 100000% tamten papier byl wypelniony poprawnie.Tak ze czekam juz 7 tygodni
 
reklama
hej Dziewczyny! Po dlugim czasie wreszcie znalazlam chwile, żeby cos napisac :-) otóz byłam troch ezabiegana przyjazdem mamuni kochanej ;-) co prawda dwa tyg to nie dlugo, ale strasznie bardzo potrzebowalam maminego wsparcia. Roksanka szybko przybiera, a ja chudne w oczach z czego jestem przeeedumna :-) ciesze sie, ze dołaczyly nowe dziewczyny, jak Wasze samopoczucie?? Maluszki pewnie coraz silniej dają o sobie znac :tak: pozdrawiam ciepło
 
Do góry