reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Dzień doberek,

w nocy lało u nas jak z cebra, teraz pogoda dosyć ładna.. A ja wczoraj odebrałam przesyłkę z ebaya - kupiłam sobie kozaki, mój rozmiar i są za duże, buuuu :-(
Pierwszy raz mi się zdarzyło, kupiłam już 3 pary różnych butów i zawsze były dobre, a tu masz... A Wy kupujecie na ebayu, czy tylko w sklepach internetowych? Jakie macie doświadczenia ?

Wstyd się przyznać, ale my dopiero będziemy jeść śniadanie :-) W niedzielę mamy taki zwyczaj, ze jemy bardziej pracochłonne może, ale " rozbudowane " śniadanka, polegując przed tv.. Na pewno to mało pedagogiczne, ale jakie przyjemne :zawstydzona/y: Dzisiaj niedziela na słodko - gofry z dżemem lub czekoladą, rogaliki, sałatka owocowa, kawa z pianką.. mniam. Kto chętny - zapraszam ;-)

A poza tym miłej niedzieli :-)
 
reklama
Hej Kobitki ;-)
Maureen szkoda, że nie mam do Ciebie bliżej bo z przyjemnością bym wpadła. Uwielbiam gofry!!! Zwłaszcza takie z bitą śnmietaną, owocami i polewą czekoladową!!!!!! Mniaaaaammmmmiiiiii. ;-)
Przez kilka dni nie za dobrze się czułam i przeżyłam szok jak weszłam na forum. Mineło duuuużo czasu zanim udało mi się przeczytać Wasze posty, no no, nie próżnujecie!!!! Cieszę się, że raczej u Was wszystko w porządku. U nas dziś lekko i nieśmiało świeci słoneczko więc jest nadzieja, że pogoda się utrzyma chociaż przez dzisiejszy dzień ;-)Jedziemy z Kubą do Rainforest Adventure żeby się trochę wyszalał bo przez ostatnie parę dni lało i trochę się energia skumulowała :-D:-D Nie dajemy rady go czasem ogarnąć :-D:-D Jak Ten Drugi będzie taki sam to nic tylko terapia :-D:-D:-D
 
Dzien dobry:-)
Maureen
ja bym tez z checia wpadla na takie sniadanko:tak:
A co do zakupow,to ja wiekszosc moich ciuchow i butow kupuje w internrcie,ale nigdy nie zdarzylo mi sie kupic na ebayu-mam kilka swoich stalych i dobrze sprawdzonych juz sklepow internetowych i jeszcze nigdy nie zdarzylo mi sie zeby bylo nie dobre:tak:
Sara milej zabawy:-)Ja juz sie nie moge doczekac zabierania mojego malenstwa na takie wycieczki;-)
Musze sie wam pochwalic ze dzis wyjatkowo przespalam cala noc bez meczenia sie :-)
 
Ostatnia edycja:
Maureen wow, jakie sniadanko:))

Kamilalopez
moglabys podeslac linka do tych sklepiokow??
Ja robie zakupy na allegro, ebayu, ale nigdy nie sa to ubrania. Bo nie jestem jakos przekonana, mam wrazenie, ze zawsze cos bedzie nie tak, jak nie material, to rozmiar...
 
Myleene dlatego tez nie kupuje na byle jakich stronach,wole zaplacic wiecej ale miec pewnosc ze nie zniszczy sie po 2-3 praniach tak jak ciuchy z tych sklepow na High Street i oczywiscie dodam ze lubie sie ubierac elegancko,na sportowo tylko czasami-kiedys dostalam opieprz od D ze na zakupy zakladam szpilki:-D
MandMDirect.com - The UK’s leading online discount clothing retailer -to jest strona gdzie im dluzej jakis ciuch jest na stronie tym wiecej cena leci w dol wiec czasem jak cos mi sie podoba ale cena nie to czekam kilka dni az obniza:-)Czesto cos dodaja.jedyny minus jest taki ze maja mniej ciekawych rzeczy niz kiedys-ze 2 lata temu to my robilismy tam zakupy prawie co tydzien
Fashion & Design - Women's Collection - Welcome to YOOX - Established in 2000 -to jest strona z naprawde super jakosci ciuchami ale tez dosc drogimi dlatego kupuje tu tylko z wyprzedarzy
Designer Shoes & Boots for Men & Women from Kurt Geiger, KG, Carvela, Solea -to jest strona z butami,tez ceny niektore sa kosmiczne,ale ciagle maja wyprzedarz gdzie czasem jakies buty za fajna cene mozna kupic i oczywiscie dobrej jakosci
ASOS.com – The Online Fashion Store
Topshop - Womens Clothing - Womens Fashion - Topshop
http://www.oli.co.uk/
Jak sobie jeszcze cos przypomne to napisze:-)
 
kamilalopez,

ja tez proszę o linki, skoro masz sprawdzone sklepy w necie :tak:
i oby więcej takich dobrze przespanych nocek.

sara123,

to życzę udanej wyprawy i dobrej zabawy ;-)

A ja pochwaliłam pogodę i od razu się zepsuła - już zdążyło popadać, teraz jest szaro, buro i ponuro..
 
Cześć laseczki ;-)
U nas też pada dzisiaj od rana, dobre chociaż tyle, że z A. udało nam się wziąć psa na długi ponad godzinny spacerek. Potem zaliczyliśmy szybkie zakupy, gotowanie obiadku-zupa grzybowa (z prawdziwych polskich grzybków), kotlety mielone ( z polskiego mięska) i do tego ogórki konserwowe (chyba nie muszę wspominać, że polskie ;-)) i ziemniaczki z koperkiem. Czeka nasz dużo sprzątania, bo włączył mi się syndrom wicia gniazdka i zaczynamy od porządków w piwnicy
:-D Życzę miłego popołudnia.
 
Babelek tak z ciekawosci to ile masz lat i jak dlugo jestes w UK??:-)
Pandorka a ziemniaki i koperek tez Polskie?:-DZjadlabym sobie taki dobry polski obiadek ale nie chce mi sie gotowac:tak:
 
reklama
Witam i ja
U nas caly dzien leniwie. Moj A. podsypia caly dzien bo byl na nocke, a ja jedynie obiadek zdolalam zrobic. Nie lubie niedzieli bo jak siedzimy w domu to zawsze tacy zaspani, nic sie nie chce. Nawet nasz Maya w brzuchu leniwa i sie malo co rusza dzis. Zreszta przez ta pogode to tez sie nic nie chce.
Lecimy jakis film obejrzec... pewnie znowu na nim przysniemy...
 
Do góry