reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Maureen w weekendy zawsze taka cisza, bo wiekszosc spedza je z mezami, akurat maja wolne:))

Co do apetytu dziecka, to akurat nie ma czego zazdroscic. Musze go strasznie pilnowac, bo jakby jadl tyle ile by chcial, to utuczylabym go. Nie mozesz zjesc spokojnie sniadania, bo jeczy steka, by mu cos dac, mimo, ze chwile pozniej jadl. Nie moge duzo rzeczy dawac, ktore powoduja zatwardzenia, bo z tym wiaze sie przepuklina. Jest duuuuzym dzieckiem i wszyscy daja mu nie 7 tylko 9 miesiecy.
Robie mu sama obiadki:)
 
reklama
:) Czuje sie coraz lepiej, brzusio rosnie, nudnosci juz powoli mijaja, a meczyly mnie prawie od poczatku ciazy.... z niecierpliwoscia wyczekuje do mojego drugiego usg - 16 grudnia, mam nadzieje, ze bedziemy mogli sie dowiedziec czy bedzie chlopiec czy dziewczynka:)
 
oj pamietam jak nie mogłam sie doczekać drugiego usg:tak:.Oczywiście żeby dowiedzieć sie czy dzidzia zdrowa ale takze czy chłopak czy dziewczynka:-).Ale niestety nie udało sie zobaczyć:no:.potem poleciałam do polski i poszłam do gina z nadzieja zobaczenia plci ale niestety znowu dzidzia tylko dupke pokazała.
I tak do prawie samego konca nie wiedziałam dopiero ostatnio miałam dodagkowe usg i chyba bedzie dziewczynka ale to nie na pewno
 
No mam nadzieje, ze zechce nam pokazac, jesli nie to na swieta lecimy do PL i planujemy zrobic usg 3D wiec moze wtedy sie uda :) Dzisiaj dodatkowo mialam szczepionke na swinska grype, po tygodniach zastanawiania sie zdecydowalam, ze ja wezme, no i zaczyna bolec mnie cale ramie...:(( mam nadzieje, ze szybko przejdzie.

A widze, ze dla Ciebie dzis wazny dzien, pewnie siedzisz jak na szpilkach i wyczekujesz sygnalow, cos juz zaczynasz czuc czy na razie cisza??? Trzymam kciuki:)
 
No właśnie dzidzia odmówiła współpracy i nie chce wyjść:no:.Narazie tylko czuję,jak zresztą od kilku dni jak mi napiera główka tam na dole,co jest bardzo nieprzyjemne i czasem naprawde boli:-(.Mam nadzieje że niedługo cos sie ruszy.
I wogole to z mojego suwaczka bocian odfrunął:szok:
 
hej dziewczyny :-)
Ja dopiero siadlam do komputera, rano sprzatanie, potem zakupy, obiadek i tak zlecialo. Zawsze sobota taka zabiegana.

Maureen tak jak dziewczyny napisaly nie przejmuj sie na zapas, tym bardziej, ze juz wczesniej urodzilas zdrowa coreczke. A na usg co ci mowili odnosnie zespolu Downa? Jak lekarz ogladal dzieciaczka to wszystko ok bylo?

pixi nie stresuje sie, juz blizej niz dalej. W kazdej chwili moze sie zaczac.:tak: Ja widze, ze ty praktycznie do konca masz niespodzianke co bedzie. Mi powiedzieli na drugim usg, ze dziewczynka na 90% wiec sie tego trzymam. Bo juz dodatkowego usg nie robie, do Polski nie jade, wiec jaja by byly jakby chlopczyk wyszedl. :-D
 
bajeczka,

na usg to pisałam co było - babka mi wykryła jakąś " plamę " i nie potrafiła zdiagnozować co to jest, wezwała 2 do konsultacji i ta też nie wiedziała, dlatego czekam na kolejne, konsultacyjne usg. Mam je 26 listopada.

pixi,

odleciał to jego strata ;-) a serio - dalej mocno sciskam kciuki za Ciebie i dzieciątko i żebyś nie musiała mieć wywoływanego porodu.

Babelek ( czy może Bąbelek ? )

witam serdecznie, na kiedy masz termin ? Ja też jestem w 17 tygodniu :-)

Myleene,

ja jestem w tym gronie ( spędzających weekendy z mężami ) dopiero od niedawna, bo mój M. zmienił pracę. Do tej pory pracował tylko na nocki i to wg grafika, najczęściej w weekendy pracował :eek:

kamilalopez,

życzę zdrówka. Mnie też dopadło przeziębienie i moją starszą córę również. Mam nadzieję, że małej nie złapie..


I dlatego oddelegowuję się juz do łóżka, wypiłam herbatkę z miodem i idę się wygrzać. Dobranoc kobity.
 
reklama
Witaj Babelek
Pixi:-D
Twoj bocian odfrunal dostarcyc kolejne dziecko,tylko chyba nie zauwazyl ze Twoje gdzies zgubil po drodze:-DA tak na serio to trzymam kciuki zebys nie czekala za dlugo:-)
Maureen taki okres teraz-wszyscy chorzy
 
Do góry