reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Dobry wieczór..

Kochane, nie wiem jak ja to zrobię jak już na świat przyjdzie nowy człowiek rodziny, teraz jestem od godz.13 sama z dziewczynkami i na nic nie mam dosłownie czasu, a co będzie potem ??:szok:

Nawet nie mam jak z Wami poklikać, bo mała mi nie pozwala - terrorystka jak widzi, że na chwilę podchodze do kompa, to go wyłącza :-D Z kolei jak ma drzemkę ( a śpi mało i krótko ) to szykuję jedzenie, albo nadrabiam zaległości domowe i tak w kółko..

Pixi,

ja tez trzymam mooocnooo kciuki, oby rozwiązanie było szybkie i jak najmniej bolesne.. Czekamy niecierpliwie na wieści :-)

junia21,

moja amelka też zrobiła się straszny niejadek, a może raczej " wybrzydzacz ".. Wcześniej, jak wprowadzałam nowe produkty do jej diety jadła bez problemu i tak się cieszyłam - rybka, mięsko, ziemniaczki, zupki, gotowane i surowe warzywa itp. teraz, im więcej ma zębów tym gorzej - chce jeść tylko obiadki ze słoiczków !! Ja już czasem nie mam siły i nie wiem jak to zmienić, próbuję ją przetrzymać, żeby była głodna, nie podaję od 2 śniadania już żadnych podgryzajek, przychodzi obiad, karmię ją, a ona zje 3 łyżki i jest płacz, wypluwanie itp. A u Ciebie w czym problem ?

kamilalopez,

Oilatum jest dostępne w większości supermarketów. Gdyby faktycznie dzieciątko miało suchą bardzo skórkę, trzeba zgłosić to jak przyjdzie pielęgniarka na wizytę do dziecka i powinna wypisac Ci receptę - wtedy masz free.

Myleene,

komplecik do chrztu uroczy, ale chyba faktycznie nie za gruby, może tak jak pisze mamunia2 - dodaj kocyk ?

Dalej nie wiem co odpisywać, bo mi się podgląd skończył ;-)

Ja w UK jestem 2 lata z ogonkiem, mój mąż 3 lata. Przyjechał na jakiś czas trochę zarobić, ale że związki na odległośc to nie dla nas, trzeba było zdecydować - wraca on, czy my jedziemy .. No i jesteśmy.. Narazie też nie planujemy powrotu, bo za bardzo nie ma do czego :eek:

Muszę Wam się zwierzyć jeszcze z czegoś, co mnie bardzo martwi ( bo chyba o tym nie pisałam ). Otóż jak byłam na usg pani, która je robiła wykryła jakieś zaciemnienie - coś jakby guz, nie wiadomo- umiejscowiony obok dzidziusia w macicy Powiedziała, że nie wie co to jest takiego i zawołała inną specjalistkę do konsultacji - ta również zrobiła oczy i powiedziała, że nie wie co to. 26 listopada mam kolejne usg, ma mi je robić lekarz. Naprawdę jestem skołowana i boję się co to za cholerstwo... Miałyście może taki przypadek, albo słyszałyście o czymś takim ? Czy jeśli to jakiś włókniak lub cysta - to zostawiają to, czy coś z tym robią ? Pomóżcie, bo wariuję :sad:
 
reklama
Maureen-nie martw się słonko na zapas, może to tylko jakas pomyłka a kobitka nie do końca się znała:tak:, a nawet jeżeli faktycznie cos tam jest to trzeba być dobrej mysli;-). Dobrze, że teraz zbada Cię lekarz, a torbiele(cysty) raczej zostawiają tutaj w spokoju, przynajmniej w piersi, bo ja miałam:tak: na szczęscie samo się wchłoneło, za drugim razem z kolei guzek był innej natury i mi kazali zdecydować, czy chcę go usunąć, czy obserwować, więc pozbyłam się drania:-). Bądz dobrej mysli:-). A na kiedy dokładnie masz termin, bo tak patrzę na suwaczek i chyba jestes cos tak jak moja siostra.
 
Ostatnia edycja:
Do góry