reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

ja tez slyszalam ze pasemka sa o tyle bezpieczne ze sa nakladane na wlosy a nie skore glowy..
ja zciagalam pasemka w 3m i zmienilam kolor na naturalny tym sposobem nie mam problemu z odrostami ale i jak planuje wrocic do blond tylko nie wiem czy to zrobic tuz przed porodem badz po.
Makta- czyli to bedzie dziewczynka.. wybralas juz imie? ja mam problem z imieniem dla chlopaka.
jak wyglada zatrucie ciazowe? czy to bardzo nieprzyjemne, uporczywe? pytam bo wczesniej o tym nie slyszalam.
zkupy w sumie tez mam zrobione, moja mama byla u mnie pare dni to ja wykorzystalam. brakuje mi tylko pare drobiazgow i luzeczka ale to moze w ten weekend zalatwie. a wozek z PL zamawialas? ja kupilam tutaj ale zamowilam dostawe dopiero na 2tyg przed porodem.

Bajeczka-na poczatku chialam bardzo wiedziec ale pozniej zdecydowalismy z m ze jednak nie. i tak juz zostalo i wszystkie ubranka sa biale i kremowe :). Jak sie czujesz? to twoje pierwsze dziecko?
 
reklama
Bajeczka-na poczatku chialam bardzo wiedziec ale pozniej zdecydowalismy z m ze jednak nie. i tak juz zostalo i wszystkie ubranka sa biale i kremowe :). Jak sie czujesz? to twoje pierwsze dziecko?
Tak to moje pierwsze dziecko. Udalo sie w 4 cyklu staran, i tak myslalam ze dluzej nam to zajmie bo ja juz 32 lata mam.:sorry2::tak: Do tej pory ciagle byla odkladana decyzja o dziecku, tym bardziej jak przyjechalismy do Anglii to chcielismy sie jakos ustawic, no i slub byl przede wszytkim wiec wydatki.
Ja sie czuje bardzo dobrze, od poczatku bez objawow. Wiecej mialam objawow ciazowych jak sie staralismy i okres mi sie spoznial niz teraz w ciazy. :-DNa poczatku sie martwilam ze nie mam objawow, a teraz sie ciesze. Chociaz dalej mam fazy czy z dzidzia wszystko ok, jak juz zacznie kopac to napewno bedzie inaczej.
A jakie imiona wybralas? My dla dziewczynki Maja, i to bylo juz ustalone dawno. Chociaz ja mam jeszcze kilka typow. :-pA dla chlopca tez mamy problem. Narazie jest Dawid. A jak bedzie to sie okaze, moze zmienimy zdanie na porodowce;-)
 
Bajeczka- to supre, nam sie udalo w 6 wiec tez calkiem calkiem choc i tak juz zaczynalam panikowac. U nas dokladnie bylo tak samo, najpierw slub pozniej mieszkanie a maluszka odkladalo sie na koniec ale za to teraz nie musze sie o te inne sprawy martwic nie :)
Ja ruchy dosyc wczesnie czulam bo juz wczesnym poczatkiem 16tyg ale nikt mi nie wierzy..nawet moja mama ktora jest polozna.
Bardzo ladne imona wybralas, ja jeszcze nie wiem, mam kilka na liscie i tez tak mowie ze jak sie juz urodzi, popatrze na ta malenka buzke i bedzie mi latwiej zdecydowac :).
Onjawow tez nie bardzo mialam, mam tez bardzo maly brzuch i teraz malenstwo tak mi daje popalic ale jest to niesamowite uczucie.... ah normalnie kocham byc w ciazy.
a jak u Ciebie z praca? nie ma to wplywu na Twoja ciaze?
 
wypilam ten majeranek ale nic nie pomogl,potem wypilam troche mleka(nie przepadam za nim) i na to lody waniliowe z morissona i cala noc mialam spokoj.migdaly mi nie pomagaja na zgage. a u lekarza bylam taka sama wizyta jak u poloznej. a lekarka ta sama co zajmowala sie mna jak bylam w szpitalu i powiedziala ze jest wszystko ok i ze juz moge urodzic:) pozdrawiam wszystkie mamusie
 
Hej dziewczyny.
Dopisalam sie juz do forum 'mamusie z londynu' , ale w sumie to jeszcze caly czas czekamy na nasze malenstwo;-), wiec forum ciezarnych w uk pasuje jak najbardziej:-):-)
Pozdrawiam wszystkie ciezarowki;-)
 
Witam mamusie :-)
Dzis piatek na szczescie, po pracy jade na male zakupy bo u nas to sie juz zimno robi. W dzien jest ladnie ale rano to juz nieprzyjemnie.

SylwiaBl co do pracy to nie narzekam. Pracuje w malej firmie elektronicznej, w magazynie. Siedze przed komputerem sobie , jesli przyjda wieksze paczki to nie ma problemu bo ktos mi je przytaszczy zebym nie dzwigala. Tak wiec bede pracowac tak dlugo jak sie da. Tzn mysle jesli 2 marca mam termin to do konca stycznia moze przechodze, albo do konca grudnia. Zobacze, to zalezy jeszcze jak sie bede czula.

A co tam u Was? Jakie plany na weekend? My raczej siedzimy w domku.:tak::-)
 
Dzien dobry laseczki :)
ja tylko na chwilke bo zaraz spadam tradycyjnie jak w kazdy piatek do szpitala na kolejna porcje badań i sprawdzenie jak tam moje zatrucie się ma he he he oczywiscie optymistycznie zakładam, że niec się nie pogorszyło...
Odezwę sie po powrocie a tymczasem miłego dnia i wstawania i śniadankowania Wam zyczę :)
 
No i jestem...niestety z kiepskimi wieściami. Wyniki sie pogorszyły.:-:)-(
Wiec w poniedziałek znowu do szpitala i powtórka z rozrywki aby sprawdzić czy to faktycznie tendencja wzrostowa czy jakis gorszy jeden dzien.
Jak bedzie bez zmian lub gorzej to moze jakas decyzja w koncu zapadnie bo szczerze to juz jestem troche zmeczona tym wiecznym lataniem do szpitala.:baffled:
Wiem ze to dla mojego i dzidzi dobra ale chyba dzisiaj na prawde dopadl mnie jakis zmeczeniowy kryzys.
Ale ale...zaraz sie na chwile połoze, odreaguje i znowu świat bedzie lepszy.
A tymczasem usmiecham sie do Was dziewczyny i zyczę lepszego dnia niz mój...
jak tam Wasze dzisiejsze nastroje??:-)
 
reklama
Bajeczka - to fajnie ze masz taka prace, ja odchodze na 2.5tyg przed terminem i juz sie nie moge doczekac.
Bluszcz- witamy - jak tam ostanie dni Ci mijaja? jak samopoczucie?czy wiesz co bedziesz miala?
Makta- powodzenia ...
 
Do góry