reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

no wlasnie nie wiem co to za lekarz,jak wypisywali mnie ze szpitala to umowili mnie na 24,ale moj mezus tego dnia byl w pracy wiec polozna umowila mnie na 27 ale nie wiem dlaczego... sprobuje z tymi migdalami ale generalnie nic mi nie pomaga na zgage a najgorzej jest w nocy jak sie budze i az musze isc wymiotowac... slyszalam ze pomaga napar z majeranku ale chyba sie do tego nie zmusze bo watpie bym przelknela:no:
 
reklama
Junia mi na zgagi pomagaly lody waniliowe z tesco:tak:
Lucin@ mi jedzenie po 19tej pomagalo pare lat temu, niestety po 30stce metabolizm juz inny i trzeba sie poruszac;-)sprobuje ale bedzie ciezko bo jestem glodna non stop:szok: najbardziej chce mi sie slodyczy ale nie moge bo bola mnie wszystkie zeby:-(podobno po ciazy leca wlosy i zeby:no:
 
Junia napar z majeranku nie jest taki zły. Próbowałam i na prawd e da sie strawić...tylko zaparz w jakims koszyczku zeby tych lisci nie polykac ;)
ja na swoja zgagę wcinam Rennie...bo juz nic innego nie działalo. Ani mleko, ani mogdały...więc si,e nie oszczędzam :)
 
dzieki mamunia - ja jestem w 32tyg i juz sie nie moge doczekac tego wyjatkowego spotkana choc musze sie przyznac ze bardzo lubie byc w ciazy. nie mialam jakis wielkich dolegliwosci ale za to teraz miewam zgagi ale nie sa one az tak uporczywe jak u koleznek.
Mieszkam i pracuje w londynie wiec dojazdy do pracy sa okropne bo tutaj nie ma zwyczaju ustepowania ciezarnej, ludzie odwrcaja glowy w druga strone i udaj ze cie nie widza. no co jeszcze 8tyg i 5 tyg pracy.

Mam pytanie - od jakis 2 tyg moj brzuch jest bardzo spiety az do tego stopnia ze czasami musze sie pomalutku podnosic bo tak mnie trzyma po za tym jest strasznie twardy jak bym tam kamienie miala - czy tez tak mialyscie?

Milego wieczorku wam zycze
 
Sylwia- niestety ten urok ostatnich tygodni i mnie dał się we znaki. Faktycznie zbyt miłe uczucie to nie jest, ale za to pocieszające, że dłużej niż 8 do 10 tyg. na pewno nie potrwa:-D.
 
Hej Kobitki.
Piszę do Was ostatni raz przed wyjazdem.:-(
Walizki spakowane, rzeczy naszykowane, dokumenty w porządku i nawet waga mi sie zgadza. Jutro po południu już będę na lotnisku w Warszawie :-)
A potem cztery tygodnie laby!!!!!!!!!!!!! Mama mi mówiła, że dziś było prawie 30 stopni!!!!!!!!!!! Nawet letnią sukienkę sobie spakowałam bo tu bym jej chyba nie założyła:-D:-D a taka ładna kolorowa akurat na ciążę. Całe szczęście nie mam jeszcze wielkiego brzucha to może nawet nie zauważą i nie będą się pytać na lotnisku. Jestem strasznie zdenerwowana bo lecimy tylko we dwoje z Kubą a M do nas tym razem nie doleci a poza tym ja się po prostu boję latać. Zawsze mam przed oczami katastrofę!!! Nie obraźcie się więc Kochane Koleżanki jak będę rzadziej zaglądać. Jak tylko dopadnę jakiś komp to zaraz napiszę :tak::tak:
mamunia2 słyszałam, że tu wogóle prywatne usg jest dość drogie (dlatego też jadę do PL) ale ile może kosztować to nie wiem :no:
lucina szkoda,że nie udało nam się spotkać jeszcze przed wyjazdem ale całe szczęście Krzyś już się lepiej czuje ;-), jak tylko przyjadę to dam znać:tak:
Buziaczki Kochane i trzymajcie kciuki, żebym się gdzieś po drodze nie rozbiła bo już chyba dziś na bank nie zasnę!!!!!!!!!!!! Jutro pewnie od rana będę w łazience ze strachu :baffled:
 
reklama
Mamunia jak ja byłam w ciąży, to mnie proponowali tego typu USG za 170 funtów. Więc całkiem droga imprezka.

melka79
nie wiem jak zęby, ale na własnym przykladzie moge powiedziec, ze włosy leca po ciazy. MI zaczeły wypadac ok 4 mce po porodzie. Ale to dosłownie garściami.
 
Do góry