reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
U mnie wiadomosc o ciazy byla najwiekszym szokiem dla mojej rodzinki, bo 3 miesiace wczesniej moja siostra poinformowala rodzinke o swojej ciazy, a o mojej rowniez poinformowala ich ta sama siostra tyle ze na poprawinach po jej slubie dokladnie w nowy rok :-D az zaluje ze mnie przy tym nie bylo. Podobno widok miny mojego ojca "nie zapomniany" he he.
Aaaaa i zapomnialabym sie pochwalic, w niedziele zostalam ciocia :-D siostra urodzila ( 12dni po terminie he he malutka nie chciala wyjsc)

hehe to samo co u mnie z tym ze roznica 2 miesiace :-) i kubus urodzil sie 13 dni po termine :-)
 
w moim miescie jest bardzo duzo polakow, wic nie zdziwie sie, jesli jakas tu znajde :-)

wprawdzie nie chce znac plci przed porodem, ale komplenie nie mam pomyslu na imie dla chlopca :no: nazwisko bedzie angielskie, mieszkamy w uk, wiec imie tez wolalabym jakies uniwersalne, zeby i moja mama wiedziala, jak to sie pisze i wymawia :-D tu przewazaja: oliver, victor i oscar,ale juz za wiele znajomych je ma, nie chce sie powtarzac:-(jakies pomysly?
po cichu to sklaniam sie w strone dziewczynki, ale czuje,ze bedzie chlopiec
z jednej strony tez fajnie miec niespodzianke po porodzie, wydaje mi sie,ze w tym wyczekiwaniu latwiej bedzie przejsc przez ten koszmar:baffled: a zdrugiej... dzisiaj bylam w sklepie i widzialam cudne buciki, i to jeszcze wyprzedaz,a nie moge kupic, bo przeciez niewiem, czy meskie czy damskie ;-)
 
Czesc dziewczyny i witam nowe mamusie :-D
Mysia, banana- ja tez jestem z Nottingham, a dokladniej z Eastwood :) Mysia a w ktorym szpitalu rodzilas?
matisek rodzilam w Queens Medical Centre i nie bylo tak zle aczkolwiek moglo byc lepiej tzn.opieka bardzo mila i pomocna tylko trzeba bylo na nia dlugo czekac:wściekła/y:(czekalam poltora godz.zeby pielegniarka sprawdzila rozwarcie)byc moze bylo duzo porodow tego dnia:sorry2:Przy porodzie byla polozna i student,ktorzy naprawde sie o mnie troszczyli i pomagali mi:tak:(podczas boli partych student trzymal mi jedna noge a m. druga:-pbo ja nie mialam sil) Najbardziej sie wkurzylam jak synek nie umial przyssac sie do piersi i plakal,a zadna polozna czy pielegniarka nie miala dl;a nas czasu:wściekła/y: Z tego wszystkiego zdecydowalismy sie wrocic do domu wzesniej:tak:Byly plusy i minusy,ale to juz nie wazne,najwazniejsze,ze w tym szpitalu przyszedl na swiat moj skarb :tak::tak::tak: Zdecydowana wiekszosc moich kolezanek rodzila w City Hospital i tam jest ponoc lepiej... A ty jaki wybralas szpital????
 
czesc - dzisiaj w kalendarzu ( polskim ) zobaczylam imie Aron - moze ci sie spodoba lub moj kuzyn dal swojemu synkowi na imie Alan . Ja wprawdzie bede miala córeczke i będzie miała na imię Roksanka a starsza ma na imię Claudia
Pozdrawiam
 
witajcie kobietki...

u mnie prawie 37 tydzien ciazy no jeszcze niee ale prawie

Nogi mam jka balony strasznie spuchniete,leciuskie bóle...zaczely sie wczoraj ale co na to moge położna poleciła---PARACETAMOL----
a do szpitala dopiero jak bóle będa co 5min...nie wczesniej..))))

no co jeszcze hm..widze same nowe osobki na forum wiec moze powiem ze jestem z B-ham to dla tych którzy mnie nie znaja:cool2:


a to moj bebzik

 
Witajcie:)
Fasoleczko o jaki piekny brzusio, Ty już niedługo będziesz z maleństwem, super, spuchnięte nogi, no niestety to w 9 miesiącu częsteja teztak miałam.
Tajchi jak Kacperek siedzi już, a moze ząbulek się pierwszy pokazał? Kiedy kończysz pracę?
Jak po weselu?
 
Dzien dobry
Witam nowe ciezaroweczki :tak: no to ktora pierwsza do rozpakowania :tak::-D:-D:-D

Medio a Ty kiedy wybierasz sie do Pl , dowiadywalas sie jak to wyglada z fotelikiem bo mi sie tez wydaje ze sie za niego placi :-:)wściekła/y:

A u nas po staremu Mala czasami mecza te dziasla ale wszystko do przezycia.

Duze buziaki dla wszystkich i pieknego sloneczka
 
reklama
Witam,
ale tu ostatnio cisza...czyżby wszyscy do PL pojechali:confused:

Fasoleczka no to my w sumie sasiadki jestesmy:-) Ja do B-ham mam rzut beretem...żadko tam jednak bywam, bo to miasto dziwnie na mnie wplywa...
 
Do góry