reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarne na Wyspach

olinda- my bylismy w polsce prawie 8 miesiecy i na jakis czas mam dosyć:-D.
Myleene- tak jak reszta polecam INFACOL, może nie działa od razu ale nam pomagał:tak:.
Tajchi- mój Domis miał także chrzest w UK, a ubranko miał kremowe.
witam mamusie!!! jak wyglądał chrzest tutaj w Anglii??? prowadził polski ksiądz???
 
reklama
Tak polska msza, polski ksiądz, a po mszy polski chrzest:-). wszystko tak jak w polsce, no prawie, bo w polsce można chrzcić też na mszy, a w naszej parafii nie:no:, ale może to i lepiej, bo przynajmiej w czasie mszy mogłam wyjsć i nakarmić małego:tak:.
 
olinda mój też jeszcze nie siedzi sam i nawet ząbków nie ma jeszcze.Dziękujemy za życzenia.
mamunia 2 my mamy chrzest na mszy św.,ale też nie wiem dokońca czy to dobrze,czy to może nie za długo dla dziecka,żeby tak siedział godzine w kościele,zobaczymy.
roksantusia ja robie chrzciny w Polskim kościele,ale sa tez angielskie katolickie w których sa odprawiane msze przez polskich księży i tam też można ochrzcić
 
Macie racje- nie musi byc na bialo. Jak chrzcilam Oliwiera, to bylo 8 innych chrztow tego dnia i dzieci na niebiesko, rozowo, granatowo, bezowo i w ogole co tam sie chce.....:tak::tak:

Tajchi- no synek juz kawaler! :tak::-) Duzy chlopak! Bardzo szybko ten czas leci, ja dopiero co w ciazy chodzilam, a Oliwier juz niedlugo 1,5 roku..... i nie wiem kiedy :confused: Wam tez poleci....:tak::-D

Myleene- infacol. :tak::-) Chyba juz cala wielka brytanie uleczyl.....:-D:-D
 
Witajcie:)
Olinda my też nie planujemy powrotu do Polski,a Tymaszzamiar iść do pracy czy nie, ja narazie nie?
Alex no czas leci, juz Oliwierek duzy chłopczyk:)
Paula super,że już Wam się wszystko unormowało,wstaw suwaczek malutkiej bo już nie wiemile ma tygodni.
Tajchi no to fajnie,że teściowa Wam pomoże przy małym, lepszeto niz dac obcemu do opieki takie mlaństwo, a w jakich godz. pracujesz?
Mamunia2 buziaczki.
Asinka z i co robiłaś już sobie badania, wszystko ok?
Roksantusia, Myleene miłego dnia.

U nas od rana słoneczko, Karolek jeszcze śpi, fajnie, bo ostatnio wcześnie się budził.
 
Dzien dobry :-) Sloneczko swieci i mam nadzieje ze tak bedzie caly dzien czego i wam zycze

Tajchi wyjda Kacperkowi zabki nie bedziesz wiedziala kiedy dobrze ze nie dokuczaja mu bardzo bo gdybym ja miala wybierac to wolalabym zeby jeszcze nie miala tych zabkow i tak nie cierpiala przy nich bo jak sobie pomysle jak ja bolaly i ze tak moze byc przy kazdym zabku to mnie ciarki przechodza :-:)szok:

Medio- jeszcze tutaj nie pracowalam i pewnie nie predko pomysle o pracy moze wtedy jak Olivka pojdzie do szkoly :tak: czas pokaze. Ale Tobie dobrze Karolek jeszcze spi moja Mala budzi sie dzien w dzien 5 - 5 30 ale jeszcze dosyc spokojnie lezy wiec takdo 6 - 6 30 moge porobic sobie drzemki

Buziaki milego dnia
 
Ostatnia edycja:
tajchi - dzieki... no to swietnie ze juz masz wszystko za soba... a i wszystkiego naj dla synka z okazji 6 miesiecy... wiem ze to bylo wczoraj ale naj naj dla niego ogromny buziak od ciotki z BB... hehehe

olinda - no i tobie tez wszystkiego naj kochana z okazji 6 miesiaca coreczki... kurcze ale ten czas leci...

medio - no wiem wiem... wstawie ale... dziekuje...
 
Paula7 - dzieki wielkie za zyczonka juz przekazalam Malej i wydusilam ja co odziwo ona bardzo lubi jak sie nia tarmosi :szok::tak:
Buziaki
 
reklama
Wiecie co, mój pięknie spał w nocy raz wstaje na jedzonko i dalej idzie spać do 8-9.00 i tak było do 12 maja, a teraz codziennie mam pobudke o 6 rano,nie chce sie synus zlitowac nad mamusią i dac jej pospac jeszcze ten ostatni tydzien przed powrotem do pracy:no::no:
paula
dzięki ze życzonka
olinda nie strasz mnie że bedzie ciężko z tymi ząbkami,jak na razie jest wszystko ok tylko bardzo bardzo sie ślini ulany jest po pępek i kilka razy mu bluzeczki zmieniam.
medio ja pracuję w szkole od 8-15 i godzina dojazd w obie strony więc w sumie 8 godzin mnie nie będzie,weekendy wolne. Nie jest tak źle ale ja i tak panikuje:wściekła/y:
A pod opieke kogoś obcego to bym w życiu nie zostawiła takiego małego dziecka,może jakby był juz starszy i by mówił np.co Pani mi robiła w co sie bawili itp to może bym sie zdecydowała,ale nie takiego szkraba małego, w życiu nie:angry::angry:
 
Do góry