reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

asinka dzis to cie zamecze pytaniami:))
Czyli moj imienniczka zjada Aptamil1 + Aptamil2? A kiedy wprowadzilas malejAptamil2?
Sorrki, ze tak glupawo sie pytam, ale sama rozumiesz pierwsze dziecko i zero pomocy:(((
Mam wrazenie, ze to mleko to jak woda mu przelatuje i wcale nie ma wartosci odzywczych dla niego, poza tym jest ciagle zdenerwowany, spi po 20 min a na butli wisi po 1 godz, co w nocy jest klopotliwe.
 
reklama
od czterech dni jej tak daje przez wiekszość dnia ma Aptamil 1 i herbatke lub wode do picia a przed dłuższym spaniem daje jej Aptamil 2 a to dlatego że chce powoli przejśc na Aptamil 2 aby tylko to piła. Z resztą ona ma ustalone już pory kiedy śpi dłużej od 13 do 15.30 i w nocy od 23 do średnio 4 rano. Sama ustalałam zmianę mleka ale konsultowałam się z pediatrą w Polsce bo przy jej wzdęciach trochę się bałam. Ale i nawet to przeszło a dziecko mam wyspanie przynajmniej i radośniejsze
Jak masz jeszcze pytania to napisz odpowiem ci o ile będę wiedzieć:tak::tak::tak:
 
medio- staram sie nie dawac. Jak do tej pory to sprobowal tylko troszke swojego torcika urodzinowego, potem male jajeczko czekoladowe w Wielkanoc... a tak to czasem je jeszcze takie ciasteczka dla maluszkow wzbogacane o witaminy i mineraly, ale to sporadycznie. Tak wiec raczej staram sie, aby swoja przygode ze slodyczami zaczal jak najpozniej.....:tak::tak::-)
A jak Karolek z nowosciami? Juz cos je?
 
na opakowaniu Aptamilu 2 pisze od urodzenia więc uważam że możesz mu podać tylko musiałabyś maluszka przepajać np wodą przegotowaną aby nie miał problemu z kupkami
 
och medio,ja niestety nie mam nic do zrzucenia chociaz przydaloby sie co nieco.... przed ciaza wazylam 42kg... i nie odchudzam sie wrecz przeciwnie-kocham jesc i jem duzo i slodycze i czipsy wszystko!! i nie moge przytyc.........:(
 
Dziewczyny ile trzeba czekaclb co nasciemniac by wywolali mi ciaze? Z Polskiego terminu powinnam urodzic 24 kwietnia a z Angielskiego 4 maja. Boje sie bo za 2 dni mija mi 2 tyg pol terminu a maly juz nie ma miejsca w brzuszku. Pobowalam juz wszystkich metod przyspieszenia porodu a tu nic. Nie mialam ani jednego skurczu tylko brzusio mi twardnieje ale to nic nie boli. Jak bylam w zeszlym tyg na badaniu w szpitalu bo wydawalo mi sie ze wody mi odchodza (ale nie odchodza) to mialam rozwarcie na 1 cm i polozna widziala glowke z mnostwem wloskow :-D ( wiec wiadomo skad sie wziela moja zgaga przez cala ciaze). Brzusio opadl mi juz tydzien temu ale moja mama wyjezdza w niedziele rano do Polski i chcialaby zobaczyc wnuka (przyjechala z zamiarem by mi pomoc przy nim). Wiec... co moge zrobic lub co powiedziedziec poloznej by mnie skierowala na wywolanie w ciagu 2 dni?

Ostraszka wspolczuje ci, ja 2 tygodnie temu przechodzilam to samo co ty, tak strasznie chcialam juz urodzic ze robilam wszystko, skorzystalam z rady Tajchi, wypilam mocna kawe, bylam bardzo aktywna, zjadlam duzo ananasa (wyczytalam na necie ze przyspiesza porod) i nic, kapletnie nic mi nie pomoglo, pierwszy termin mialam na 11 kwietnia drugi na 18, a urodzilam 21. musisz byc cierpliwa, a co do wywolania to poki nie minie 12dni po terminie to nie wywolaja ci porodu, a jesli odejda ci wody to po 72h dopiero ci wywolaja jesli nie urodzisz w tym czasie (mi wody odeszly o 5 rano i urodzilam po 43h, bylam zalamana ze jak nie urodze sama to musze czekac 72h, ale sie udalo i nie musialam czekac) trzymam kciuki buziaki
 
Myleene- my wprowadziliśmy Aptamil2 jak mały miał ok 4 tyg. bo wcześniej to był koszmar:szok:. Także sama zdecydowałam o zmianie, a na wizycie HV powiedziała, że dobrze zrobiłam:tak:. Poprawa była dość mała, ale była:-D. No i od razu wprowadziłam też picie i nie mieliśmy problemu z kupkami;-).
 
Alex Karolek na samym cycusiu narazie:D
Junia, łoooo matko, to ile Ty masz wzrostu Kobieto, 42 kg, szok, to fakt.
 
reklama
mamunia mamunia calkowicie zastapilas Aptamil1 Aptamilem2, czy podobnie jako asinka przeplatalas jedno mleczko drugim? Czym przepajalas malego?
Co masz na mysli mowiac, ze wczesniej to byl koszmar??
 
Do góry