reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Czesc :-)
Ostraszka- oj nie wiem, czy cos zdzialasz, oni tu robia co im sie podoba, wiec moze byc tak, ze dopiero po 12 dniach wysla Cie na wywolanie... ja tez bardzo chcialam urodzic przed swietami bozego narodzenia, zeby maly juz w swieta byl z nami, a urodzilam 26 grudnia, przy czym termin mialam na 12 grudnia.....:szok::tak:
Tajchi- ale Kacperek rosnie, ula la!!! :tak::tak::-)
 
reklama
MEDIO to bylo w marcu zeszlego rokui ciezko to przezyla-ona i jej narzeczony(nawet rozeszli sie na jakis czas ale juz sa razem). teraz znow jest w ciazy w 23tyg i narazie wszystko dobrze jest juz pod innym okiem.bardzo sie ciesza:)przylatuje do mnie 6czerwca,mam nadzieje ze nie urodzi u nas bo nie wiem jak to by tu wygladalo... a my 21czerwca do pl,juz nie mozemy sie doczekac:)
 
Czesc dziewczynki :-D
gratuluje mamusiom ktore urodzily:-)
Nie bylo mnie tydzien a wy tyyyyle naskrobalyscie :) he he. W Polsce istne lato, szkoda,ze czasu mi braklo zeby sie ta pogoda nacieszyc, bo tyle mialam zalatwiania z tym slubem :-D no ale juz po cywilnym i teraz estem mezatka he he. Niestety to nie koniec, bo zdecydowalismy sie na koscielny za rok i juz teraz musze sale zalatwiac, a wiadomo siedzac za granica nie jest tak latwo:-p Teraz odpoczywam, maly tez chyba sie spodobala ta bieganina, bo teraz jak ja chce poodpoczywac po polsce to on za to bardzo ruchliwy :blink: Mi to pasi, nie moge sie nacieszyc tymi ruchami he he to takie slodkie :-D Brzuch mi zaczol rosnac w tempie ekspresowym, ale za to na lotnisku, tak jak mowilyscie zadnych problemow i nawet uwagi na mnie nie zwrocili. Powiedzcie czy jak do 23 tyg przytylam 4,5 kilo to dobrze? Staram sie nie przytyc za duzo bo zawsze mialam BMI 26 a wiec troche wiecej niz norma, ale nie odchudzam sie.
 
Junia a teraz Twoja siostra wie co będzie miała?
Matisek baaaardzo malutko przytyłas, bardzo ja w tym tygodniu co TY miałam juz chyba 12 kg do przodu.
 
jeszcze nie wie,20 maja bedzie miala usg:)tez jestesmy ciekawi bo ja z mezem bedziemy chrzestnymi:) ja przytylam ok 6kg ale jak wam powiem ile waze normalnie to chyba padniecie laski!!!
 
asinka no wlasnie u mnie jest podobnie, wydoi cala butle i nie jest w stanie pospac dluzej niz 20 min. Moze to mleko Aptamil1 jest za malo kaloryczne dla mojego brzdaca.A czy wprowadzenie mleka doradzila ci np health visitor, czy byla to twoja inicjatywa??

ime moj tez czesto ulewa i robi kupki, no i czesto ma czkaweczke, co swiadczy o tym, ze zoladek pelny.

tajchi wiem,ze HV przychodza tylko do pewnego czasu do domu,a potem samemu trzeba chodzic...ale ja bylam z nimi umowiona i nic!! Poza tym synek pieknie ci rosnie:))
A od kiedy malemu wprowadzilas butle???

OK, jutro ide do HV i dowiem sie wszystkiego. Juz liste pytan sobie robie:angry:
 
Myleene: o zmianie mleka na Aptamil 2 to moja inicjatywa jest ona bardziej treściwe dla malucha
HV widziałam jak mała skończyła miesiąc dzwoniłam kilka razy ale to nic nie dało

Z resztą jak czegoś nie wiem to buszuje po forum albo dzwonie do mamy
W razie konieczności do PL do pediatry
 
reklama
myleene ja wprowadziłam mleko sztuczne po 3 miesiącu,wtedy tez zanikł mi pokarm całkowicie z dnia na dzień. I mleko tez sama wybrałam najpierw dawałam Aptamil,teraz przeszłam na SMA2 dla głodnych dzieci.
alex3mayer no rośnie pulpecik mój malutki
 
Do góry