reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Medio nie odchudzam sie, nie stosuje diet, faktem jest ze waga sama mi spada, ale jem normalnie, w normalnych porcjach, wiec mam nadzieje ze masz racje i wszystko z pokarmem jest ok, a z tym maslem to sprobuje :-)
dziekuje wam dziewczyny

Myleene a masz moze KALIE? to takie fioletowe tabletki, ktore rozpuszcza sie w wodzie i w tym myje sie dzidzie nie uzywajac do tego juz kosmetykow, po takiej kapieli krostki powinny zniknac z cialka dziecka, to stara metoda ale sprawdzona, ja kalie kupilam w PL, jest tania ok2zl za fiolke w ktorej jest ok10-20tabletek,
A co do oponki to ja mam takie majtki wyszczuplajace i staram sie w nich chodzic chociaz po 3 godzinki dziennie zeby brzusio sie wchlonal, a jak minie 6tg po porodzie to zaczne robic brzuszki i uzywac pasa wyszczuplajacego (kupilam w argosie, jeszcze przed ciaza i sie sprawdzil) ale to dopiero za 4tg :baffled:
 
Myleene mój Kacperek tez miał takie ropne krostki "młodziencze" na GP kazali przemywac woda tak jak radzi Ci mamunia2,niestety u mojego szkraba tak szybko nie przeszło ma juz 5,5 miesiąca do 3 miesiąca karmiłam a krostki nadal sie pojawiaja juz nie tak czesto jak to było na początku ale zdarza się:wściekła/y:,mi jeszcze proponowali odstawić płyn do pukania tkanin i zmienic proszek do prania,to wszystko jest metoda prób i błędów,na jedno dziecko pomoże na drugie niestety nie:wściekła/y:.
I ja miałam ten syndrom coo Ty,co ja mówię miałam -mam cały czas:tak:
karolina jedz maselko ale nie z chlebkiem tylko z bułeczkami,chleb jest robiony na zakwasnie i może maleństwo brzuszek boleć, a mleczko na pewno masz dobre nie martw się
Medio mój cały czas próbuje,ale sam jeszcze nie siedzi
 

Załączniki

  • STA72252.jpg
    STA72252.jpg
    34,4 KB · Wyświetleń: 52
Ostatnia edycja:
Junia gratuluję:)
Tajchi widzę,ze kacperek bilarda polubił;)
Olinda wielki buziak dla Ciebie.
 
Medio- no chyba już wiem czemu iwee się nie odzywa:tak:. wyczytałam na innym forum, że wczoraj miała się stawić na wywołanie. mam nadzieję ,ze ona i maluszki mają się dobrze:tak:.
 
reklama
dzieki dziewczyny!!!tak bardo chcielismy coreczke,zeby byla parka,bo chcielibysmy poprzestac na dwojce dzieci:) no i w mojej i meza rodzinie to pierwsza dziewczynka:) (moja sis miala coreczke,ale niestety mala urodzila sie w 24 tyg i po 2dniach zmarla...)
 
Do góry