reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witajcie kochane:)
My też składaliśmy aplikację o mieszkanie socjalne:tak:, w styczniu 2008 wpisano nas na listę i czekamy do dziś:-(. Już prawie 1,5 roku i nic ale nadal próbujemy;-).
 
reklama
witam:)
paula sliczna coreczka, gratuluje jeszcze raz:-):-)
co do mieszkania to ja tez wyslalam aplikacje calkiem niedawno, niby bylo napisane ze czeka sie 2 tygodnie na ten numer a juz dawno minely...:baffled: w londynie to chyba wiecznosc bede czekac....:baffled: no i wciaz czekam na 190 funtow, wyslalam dwa tygodnie temu...:sorry2:
 
Olinda - mieszkamy w Motherwell/k.Glasgow i tutaj takie pary jak my (2+1) dostają mieszkanko w ciągu około 2-3 miesiecy, plusem jest fakt, ze jestem wysoko w ciąży i mieszkamy z dzieckiem w jednej sypialni (złożyliśmy wniosek dokładnie 17 marca i na razie czekamy, trzeba było wypełnić książeczkę na temat aktualnego mieszkania i warunków jakie w nim panują - ile osób, pokoi, co jest wspólne a co osobne, potem dzielnice w których chcemy lub nie chcemy mieszkać i jak w jakiejś nie chcemy to dlaczego- ja akurat wymieniłam taką dzielnicę ze względu na częste nieprzyjemne incydenty w tej okolicy:baffled:), znajoma jako samotna matka dostała mieszkanie w 3 tygodnie, znajomy jako bezdomny w tydzień, ogólnie wszyscy których znam nie czekali dłużej niż 3 miesiące, ale to zależy w sumie tak naprawdę od miasta, jak widzę co się dzieje w Londynie, albo u nas w Glasgow czy Edynburgu to włos się jeży :angry::wściekła/y::no:

Paula - :shocked2::shocked2::shocked2::no::no::no: :szok::szok::szok: przeżyłam szok czytając Twój post :szok:, naprawdę brak mi słów, dobrze, że wszystko z Tobą i z dzieckiem ok, i też myślę, że powinnaś udać się do lekarzy w PL to wszystko jeszcze raz skonsultować. A teraz życzę zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka kochana.

PS. Byłam dziś na USG, miało być 3D, ale doszło do nieporozumienia i okazało się, że zapisali mnie na zwykłe USG trwające 20 minut i lekarz nie mógł mi poświęcić więcej czasu (umówiłam się jeszcze raz na sobotę :tak:), zrobił zwykłe USG, ale pokazał mi troszkę dzidzię w 3D - małe cudo - no i już mam 100% pewności, że to chłopiec, zobaczyłam to sama zanim zdążył coś powiedzieć - muszę powiedzieć, że nie wiedziałam, że męskie genitalia są tak wyraźnie widoczne na USG - szok :-D

Buziaki dziewczynki :cool2:
 
Ostatnia edycja:
Lucin oj tak mój Karolk tez sie na usg ładnie odsłaniał,że nie było wątpliwości.
Olinda, Tajchi,a jak Wasze dzieciaczki juz siedzą?????
 
Kurcze dziewczyny tak sobie właśnie myślę, że iwee coś strasznie długo się nie odzywa:tak:. Kochana mam nadzieję, że u Ciebie i maluszków wszystko dobrze:tak:, odezwij się jak będziesz miała chwilkę:-).
 
paula sliczna masz coreczke,slodziutka! a to co przezylas to szok,bardzo ci wspilczuje!! dobrze ze juz jest ok,zycze szybkiego powrotu do zdrowia!! a w razie naprawde nie bedziesz mogla miec dzieci to cieszcie sie ze macie parke:) buziaki dla malutkiej,a ciebie mooocko ścieskam!!! trzymkaj sie kochaniutka!!!!
 
Dziekuje Kobietki za pomoc w sprawie mieszkanka sprobujemy zlozyc wniosek moze sie uda my fakt faktem wynajmujemy mieszkanko z 2 sypialniami ale u Oli to tylko lozko sie miesci o biurku lub szafce mozna zapomniec:-( nic kompletnie sie nie zmiesci a Olivka rosnie wiec nie mamy na co czekac poza tym zawsze to jest taniej :tak: mam nadzieje ze nam sie uda

Medio - Olivka jeszcze nie siedzi choc juz sie szykuje, podnosi glowe i nogi do gory ale jak jej pomagam to siedzi ale jeszcze sie kolysze na boki :-D jakby conajmniej flaszke wypila i nie mam na mysli mleko :-D:-D:-D

lucin@ Gratuluje synusia a wiesz juz jak dasz na imie????

IWEE odezwij sie nawet jak nie masz weny do pisania to chociaz daj znac czy wszystko ok.

Milego wieczorku Kobietki i kolorowych snow zycze:tak:
 
reklama
Czesc, wlasnie wrocilam z dlugiego majowego weekendu, czytam post Pauli i szoku doznaje! :szok::szok::szok:.
Paula- duuuzo zdroweczka dla Was teraz....
Ogromniaste gratki dla swierzo upieczonej mamuni.... a coreczka jest sliczna :tak::tak::-)
 
Do góry