reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Karolina fajny opis, aż się wczułam.A masz jakieś szwy?

Medio mam 5 szwow, 2 z jednej strony i 3 z drugiej. Najgorsze jest teraz to ze zaczela mnie bolec "ci..." ale nie w miejscu gdzie mam zalozone szwy, tylko gorna partia :baffled: strasznie utrudnia mi to chodzenie i jest bardzo nie komfortowe :zawstydzona/y:

U mnie dzisiaj bardzo nie mila nie spodzianka: mam zalana lazienke od 2 godzin woda cieknie ciurkiem z sufitu :angry: mysle ze jeszcze pare godzin i sufit spadnie, a hydraulik ma przyjsc dopiero jutro rano :wściekła/y: jak ja uwielbiam brytyjskich fachowcow!!!

No Paula to jutro juz mozesz sie rozpakowywac ;-)
Myleene moj maly tez nie chce spac sam, ale w nocy jak go poloze do lozeczka to marudzi i choc jest nie wiem jak zmeczony to nie spi, a jak tylko wezme go do nas do lozka to spi jak aniolek, w dzien nie mam jak narazie z nim problemow.
 
reklama
Dziewczyny od jakiego momentu zaczelyscie przepajac swoje maluchy i czym? Jesli nie bylo problemow z kolka, czy przepajalyscie dziecko herbatka z kopru wloskiego?
 
Mam problem. Otoz nie mam juz mleka, tzn mam ale bardzo malo i moj maluszek jest ciagle glodny, wiec musze go dokarmiac. Problem w tym, ze on potrafi wydoic z butli nawet 150ml, gdzie taka ilosc powinny wypijac dzieci ok 8 tygodniowe, a moj ma 4 tyg. Co prawda dziecko jest duze bo przy urodzeniu wazylo 3700. Wiec i potrzebuje wiecej. Nie chce go przekarmic. Poza tym jak juz sie dorwie do butli to potrafi wisiec na niej godzine i przysypiac w miedzyczasie. Zastanawiam sie tez nad przepajaniem go, gdyz czytalam, ze dzieci dokarmiane sztucznym mlekiem powinny byc przepajane.
Tylko jakie ilosci? i czy karmilyscie butla na rzadanie czy czekalyscie dokladnie co 2 -3 godziny. Jak to z wami bylo???
Wiem,, ze wiekszosc z was karmi piersia, ale co ja zrobie, ze nie mam mleka, mimo ze stosowalam rozne zabiegi by je miec (herbatki dla karmiacych, duze ilosci wody, herbata bawarka).Widocznie u mnie to rodzinne:((
 
Myleene: ja przepajam Milenkę herbatką z kopru włoskiego ale to dlatego że ma problemy z gazikami i nie może zrobić kupki. Ale jak nie miała to dawałam jej przegotowaną wodę do picia.
 
Milence zaczęła się kolka jakiś tydzień temu ale na szczęście nie jest ona taka jak Olusia miała. Nic jej wtedy nie pomagało i Ola miała 3 tygodnie jak się zaczęły męczyłyśmy się do 3 miesiąca. Milence przy kolce pomaga jak na razie tylko kąpiel więc już wiem kiedy będzie ją brzuszek bolał i wtedy jest kąpana tylko Paweł wody do wanienki dolewa a mała się ciapie. Pomaga jej to więc się cieszę. Jak na razie daje jej infacol ale trudno stwierdzić czy pomaga bo dopiero dwa dni jej daje
Ale mam nadzieje że jej kolka ustąpi
 
reklama
Do góry