reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

A jaką herbatkę rumiankową potrzebujesz jak mi napiszesz spróbuje się u siebie rozejrzeć i mogę ci wysłać
 
reklama
Hey dziewczyny!!!Witam baaaardzo serdecznie wszystkie mamusie i ciezarne:))Mam do Was takie pytanie:czy ktoras z Was dostala juz to 190f ?Ja to juz dawno wyslalam,ale niewiem czy mi sie jeszcze nalezy bo mialam termin na 13 kwietnia,a urodzilam 30 marca,a nalezy sie kobietom,ktore maja termin po 6 kwietnia.,wiec niewiem czy ja sie kwalifikuje???Musze przyznac,ze mialam plany zwiazane z ta gotowka,chcialam przeznaczyc je na hustawke hi..hi..Pozdrawiam!!!
 
justa, mam zla wiadomosc dla ciebie...niestety nie przysluguje ci ten benefit tzw zdrowotny, gdyz dziecko musi byc urodzone 6 kwietnia lub po.
Ja nie otrzymalam, gdyz urodzilam 5:))
 
Myleene dzieki za odpowiedz,to mnie oslabilas,bo troche liczylam na "lewą"gotoweczke:(mialam nadzieje,ze liczy sie planowana data porodu i to co wypelnila polozna,ale niestety:( To przez dzidzie bo jej sie spieszylo,zeby byc na swieta z nami i urodzila sie dwa tygodnie przez planowanym terminem:))Trzeba bedzie naruszyc swoj budżet finansowy i zakupic hustaweczke.A marzy nam sie ta z projektorem,rozowa z fisher price:)Pozdrawiam cieplutko!!
 
a czy kazdej przyszlej mamie to 190f sie nalezy?? w 24tyg polozna da nam te papiery i wytlumaczy,ale czy mi tez sie nalezy,skoro nie mam NIN?
 
Witajcie

Myleene ja swojemu Oliverowi podalam 2 dni temu koperek, mial wtedy 9dni, mam herbatke z hipp ktora jest od 1 tygodnia, a malemu podalam 10ml, bardzo mu smakowala i dolegliwosci nie mial. Pytalam 2 poloznych, jedna powiedziala mi ze absolutnie mam nic nie podawac, a druga wrecz odwrotnie, powiedziala ze moge mu dawac herbatke koperkowa.
Ja karmie piersia, ale kazde karmienie trwa ok godziny a czasem poltora, bo maly mi usypia albo je bardzo zachlannie przy tym sie strasznie zmeczy i robi sobie przerwe, najgorzej jest w nocy jak ja usypiam nad nim a on spi z cycem w buzi,a gdy probuje mu wyciagnac to zaczyna strasznie krzyczec :-p

Ostraszka ja mialam bole krzyzowe :baffled: u mnie to wygladalo w ten sposob, ze odczuwalam jak bym sie lamala w pol, taki bol jak ktos by mnie uderzyl czyms bardzo ciezkim w dol plecow, a do tego nie moglam siedziec, ani stac, ani lezec, jedyna ulge jaka odczuwalam to wtedy jak robilam sklon do przodu. Serdecznie wspolczuje jesli bedziesz miec bole krzyzowe

Justa2008 ja dostalam te pieniazki, wplynely mi na konto w czwartek czyli ok 4 tygodnie po zlozeniu wniosku, nie dostalam powiadomienia ani nic, poprostu patrze na wydruk z konta a tam sa pieniazki :-)

Junia21 z tego co wiem to nalezy sie kazdej ktora skonczy 25 tydzien ciazy i urodzi po 6 kwietnia, ale nie wiam jak sie to ma do osob ktore nie maja NIN:baffled:

Ja wlasnie czekam na midwife, i jestem juz bardzo zla :wściekła/y: na dworze piekna pogoda a ja z niuniusiem siedze w domu zamiast sie dotleniac :wściekła/y:
 
karolinka karmienie u mnie wyglada podobie:) trwa godzine, albo nawet i poltorej:)) ciekawe czy da sie cos z tym zrobic...
 
cześć dziewczynki!
Troszkę mnie nie było, a wy nie próżnowałyście:-), no ale już jestem na bieżąco:tak:.
My sie pochorowaliśmy i padam z nóg, a do tego straciłam głos:szok:. Dobrze, że z Wami piszę, bo pogadać bym nie mogła:-D.
Chciałam się pochwalić, że Domiś wreszcie zaczął chodzić, tak odważnie przez cały pokoik:tak:, jestem z niego bardzo dumna:-), bo Alex zaczął chodzić jak miał 8 miesięcy, więc czekałam na ten moment z utęsknieniem, no i się doczekałam. Za to Domiś mówi dużo więcej niż brat w jego wieku, także każdy idzie własnym tępem i tak być powinno;-).
Zmykam coś zjeść i zajrzę pózniej:-)
 
witam:)
dawno mnie starsznie nie bylo ale Konrad duzo czasu mi pochlania:-) teraz spi wiec mam chwilke dla siebie:tak: ogolnie u nas wszystko ok, z karmieniem juz nie mam wiekszych problemow, w nocy juz wiecej spi niz czuwa:-p wczoraj bylismy pierwszy raz na ogrodzie na 15 min i dzisiaj tez:-p najlepsze jest to ze maly spi w kazdych warunkach, czy jest glosno czy cicho to mu nie przeszkadza:tak:
ja juz spadam, pozdrowionka:-):-)
 
reklama
Witam ja tylko na chwilke...
urodzilam corcie 30.04.2009 o godzinie 23.30

silami natury...
dzis wlasnie wyszlam ze szpitala...
waga 2800... 50 cm...
Natasha....

bylo ciezko... pozdrawiam wszystkie kobitki...:biggrin2:
 
Do góry