reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Myleene cięzko coś poradzić, mój tez lubi jak jestem blisko, ja staram sie mieć na niego oko jak widzę,że się wierci to szybko podchodzę , pogłaskam go, dam cyca i śpi dalej.
 
reklama
No ja tez niwiele poradze, bo moj Oliwier po dzis dzien sam nie zasnie :no: musze przynajmniej byc w pokoju.... dobrze, ze juz go nie musze nosic, a do niedawna jeszcze musialam.....:baffled::sorry::sorry::tak:
 
No kobitki jeszcze tylko dzis.... ale narazie nic sie nie dzieje... skurczy brak... mala tylko czasem gdzies kopnie...

katarzyna- no to swietnie... ja mam nadzieje ze do tego czasu ja urodze...

a ja dzis dostalam paczke.... i jestem zadowolona... bo czekalam jeszcze na kilka rzeczy... a najbardziej podoba mi sie krzeselko CHICCO... jestem szczesliwa...

teraz jeszcze paczka z Niemiec ma dojsc w nastepnym tygodniu bo siostra mego M wyslala ubranka dla niuni... jak sie urodzi... no a mi dzis zostaltylko tydzien do terminu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Paula śwetne zakupy, no właśnie a co z wózkeim?
Alex a jak słodki Oli zaczyna cos mówic powoli, czy to za wcześnie?
 
Myleene - ja tez nie mialam problemow ze spaniem u Olivki ale tak sobie myslalam ze mozesz dac synusiowi jakas moze bluzeczke swoja zeby czul Twoj zapach tak zeby mial przy buzi albo moze pieluszke z zapachem mleczka , dzieci tez lubia byc mocno owiniete kocykiem lub czyms innym bo wtedy czuja sie jak brzuszku juz sama nie wiem w kazdym razie zycze szybkiego rozwiazania problemu :tak:

Paula zakupy pierwsza klasa :tak::-):-)
 
czesc laseczki
ja tylko na minutke - w pracy mam urwanie glowy na nic nie mam czasu a na necika juz wogole :-( a w domciu to tylko szybkie co nieco na zoladek i do wyra padam z nog codzien, ale nie jest zle 2 tygodnie i sobie odpoczne bo jade na urlopik do Irlandii na komunie mojej chrzesnicy :-) juz sie nie moge doczekac

Moj maluch sie wierci o stalych porach nie wiem czy to normalne ale wiem kiedy moge sie spodziewac smyranka hehe

W tym calym potwornym urwaniu glowy w robice nie zapomnialam o kciukach za paule :-) wiec napewno Twoja mala jeszcze poczeka tyle kciukow zacisnietych heh

Wlasnie jakie wozki polecacie ja w lipcu najprawdopodobniej zajade do Pl i tam chce cos wybrac, bo tutaj jak mi sie jakis spodoba to sobie kosztuje £800 :baffled: wiec za taka kase to ja cala wyprawke sobie zafunduje w PL wiec nawet juz nie patrze tu po sklepikach

Na allegro widzialam baby merca i calkiem mi sie podoba ale zastanawiam sie nad jakoscia bo napewno bede chciala cos 3 w 1 wszystkie wasze opinie bardzo mile widziane :cool2:

No nic musze juz mykac buzialki dla wszystkich mamus i do milego paptki
 
Dzieki dziewczynki za podpowiedzi, trzeba cos wymyslec:))

Powiedzcie mi jak dlugo czekalyscie na przyznanie child benefit? I czy oprocz standardowych formularzy, dosyłali wam dodatkowe do wypelnienia, poniewaz pochodzicie z poza UK?
 
reklama
Do góry