reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Ostraszka ja urodziąłm dwoje dzieci ale nie miałam takich bóli.
Myleene, oj nie pamiętam ile się tej herbatki dawało, zapytaj visitor, powinna Ci w tej kwestii pomóc.

Karolek zwazony 8650, teraz śpi przy muzyce poważnej, bardzo ładnie śp mi przy Mozarcie, wczoraj tak spał że musiałam go budzic jak szłam do szkoły po Krzysia i ubrac go chciałam.
 
visitor miala sie pojawic w tym tygodniu i nic!!
wiec sama sie wybieram zaraz, zobaczymy co mi powie...
asinka a ty karmisz butelka?
medio niezlego masz kluseczka, rosnie pieknie:)) zobaczymy ile moj wazy, jesli ktoras z tych bladzi zastane...
 
Ja karmię tylko piersią, ale przyznaje cięzka to praca, w nocy jest fajnie, po śpi z nami daje cyca i nie musze wstawać, ale w dzień bardzo często karmię, nie 8-10, więcej dużo więcej, no i może dlatego na brak pokarmu nie narzekam, bo jak mały tak często ssie to sytmuluje produkcje mleka.
 
Myleene: co do herbatki z kopru to mi polecała położna w Polsce jak zaczęłam Olę karmić butelką - mam ją sprawdzoną- dla dzieci powyżej 1 miesiąca robi się napar z jednej torebki i daję się do 100 ml na dobę ale sa herbatki z hipp i daje się jedną łyżeczkę na 100 ml. Ja zaczynałam podawać herbatkę tak aby mała zrobiła kilka łyczków no i jak na razie pije za jedym razem 30ml nie zmuszam ją aby wypiła całość
 
Asinka jak czesto karmisz mala? Czy wtedy kiedy mala zachce, czy masz jakies godziny ustalone?
Bo ten moj maluch, to by tylko na butli wisial, wchlania niewyobrazalne ilosci mleka....

Oczywiscie health visitor nie bylo, wiec nie mialam sie kogo zapytac o karmienie. HV bedzie dopiero w czwaretek:crazy:
 
Myleene: ja karmię na żądanie mimo że pochłania ogromne ilości mleka nie przejmuje się tym. Daje jej dodatkowo herbatkę z kopru i przegotowaną wodę do picia
 
reklama
Skoro z Milenka wszystko ok, wiec i ja sie nie bede przejmowala. Moj malec nie ma problemow z zaparciami i kolka, wiec nie wprowadze jeszcze herbatki z koperku, ale wode z checia.
Szkoda, ze u mnie w polskim sklepie nie ma herbatki z rumianku na uspokojenie:((ale widzialam cos na spokojne noce, ciekawe od kiedy mozna je dawac:))

Asinka kochana jestes, podnioslas mnie na duchu:))
 
Do góry