reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Mamunia2 U mnie to bylo tak ze poszlam na kontrolne badanie cytologiczne, po badaniu wyszlo ze mam nadzerke i lekarz wyslal sam list do szpitala i wezwali mnie na drugie badanie wzieli wycinek i po kilku tygodniach kazali przyjsc na zabieg. Od tej pory co roku mam sie zglaszac na kontrole. Jak bedziesz u lekarza popros o "smear test" i wtedy dopiero bedziesz wiedziec czy musisz miec zabieg.

Ja miałam smear test prawie 2 lata temu, a robią tu chyba co 3 tak?
 
reklama
Medio no mam nadzieje, ze wkrotce unormuje sie to wszystko, czyli jego pory jedzeniowe i sen, bo jak narazie to jest okropnie. A u twoich chlopcow ile to trwalo?
 
karolinka boli cie cale udo, czy tylko pachwina?

Myleene boli mnie cale udo, nie potrafie opisac tego bolu, nie jest jednostajny, nasila sie, slabnie, zanika i tak caly czas, mialam przerwe z 2 godziny i znowu wrocilo, bol jest promieniujacy zaczyna sie od pachwiny i schodzi do kolana, czytalam ze to dzidzius musi uciskac jakis nerw i moge tak miec az do porodu... wiec oby szybko nastapil....
 
karolinka- moja siostra tez tak miala... od 35 tygodnia mala tak mocno uciskala na nerw w nodze ze nie mogla chodzic... ani sie poruszac... wiec ciagle lezala prawie do samego porodu... kochana jeszcze troszke wytrzymaj juz tuz tuz... i bedziesz miala malenstwo przy sobie...
 
Witam! Nie bylo mnie tu nie tydzien i tyle naklikalyscie ze nie nadrobie co u kogo sie dzieje....no moze potem:)
U mnie tak pokrotce, to po wczorajszym scanie nie wesolo:-( Okazalo sie ze jeden blizniak zatrzymal sie w rozwoju i niewiadomo dlaczego:no: Od 2 tyg waga stoi w miejscu, dali mi wczoraj zastrzyk na rozwoj pluc, dzis mam dostac druga dawke. Niewykluczone ze porod bedzie wczesniej niz by sie tego ktokolwiek spodziewal...Na domiar zlego wykryto u mnie cukrzyce ciazowa:-:)-:)-(
Pamietam ze ktoras z was mialo cukrzyce , dlatego blagam o pomoc, bo jeszcze nie widzialam sie z polozna od cukrzycy i niewiem co powinnam jesc a czego unikac, no i wogole jakie sa tego konsekwencje na dzidziusia...:no:
 
Dzien dobry :-)

iwee- trzymam mocno kciuki za Twoje malenstwa a cukrzyce z tego co pamietam miala Monika1213 wiec pewnie cos ci doradzi a moze napisz na priva :tak:

Karolinka577 mnie tez tak noga bolala koszmar ale juz niedlugo i bedzie po wszystkim:-)

Medio a jak tam u Ciebie Karolek daje mamusi pospac ???? bo u mnie to tak roznie jest ale pewne mam jak w banku ze okolo 6 rano jest pobudka no i w nocy z raz czy dwa choc wczoraj zrobila sobie prawie 2 godz przerwy i tak tak jej bylo do spania jak mi do tanczenia :wściekła/y::szok::sorry:

Buziaki
 
Karolinka taki bol spowodowany jest tym, ze dzidzius sie obniza i uciska na nerwy...ja takze mialam podobny, czasami pojawial sie niewiadoma skad i byl tak bolesny, ze gdy szlam, musialam sie zatrzymac, bo nie dawalam rady z bolu. Mialam go ze 2 tygodnie, a potem minal i do porodu juz nie wrocil. Trzymam kciuki by i tobie minal.
 
Myleene z Krzysiem do 2,5 roku nie pzespałam całej nocy,z nim było ciezko.
Zkarolkie jest inaczej, śpi z nami daje mu cyca przez sen (tak z 2-4 razy w nocy) jak się wierci i spi tak ze mną do ko. 6.30 czaem nawet do 8.30.
Berandetta a jak to było z ta cytologią, miałaś wynik zły czy poprostu zauważyli,że masz nadżerkę pobierając próbke do badania.
Olinduś noce są niezłe, Lolek śpi z nami w nocy cycka wyciagam, daje mu i spi dalej, w poprówniu do Krzysia to super, wysypiam się normalnie. A Ty niewyspana, jak tam dziąsełka małej, ida ząbki?
 
reklama
Medio- z dziaslami jest masakra w poniedzialek tak mi plakala jakby ja mardowali i smarowalam jej zelem i dalam czopka to troszke czopek pomogl ale i tak bylo ciezko juz coraz czesciej robi takie zadkie kupki wiec mam nadzieje ze lada dzien cos sie pokaze Oli wyszly zaraz po skonczeniu 6 miesiecy i chyba u niej bedzie podobnie tylko ze Ole nic nie bolalo a Olivka tak ciezko przechodzi:-( mam tylko nadzieje ze jak wyjdzie pierwszy to z reszta jakos pujdzie lzej :tak:
 
Do góry