reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

witam panie...
czy u was tez taka depresyjna pogoda?

Jestem w szoku jak szybko udalo nam sie uporac z zalatwieniem paszportu. W sumi bylismy tylko godzine w konsulacie:szok:Szkoda, ze paszport dopiero na 3 czerwca...

Maly ma dosc czesto czkawke.
Jak mu ulzyc w cierpieniach?

Pozdrawiam...
Mój też do tej pory czesto miewa, przytul go wtedy, podaj pierś jak zechce:)
A jak noce, wysypiasz się?:sorry:
 
reklama
Noce?!
Odkad maly sie urodzil, nie spie w nocy.
Budzi sie zazwyczaj miedzy 0.30 a 2.00, potrafi godzine jesc, a potem kolo 5 i juz nie daje sie uspic do 10-11. Koszmar:szok:
 
Witajcie dziewczyny
mam do was takie pytanie, od wczorajszego wieczoru boli mnie prawe udo, bol jest promieniujacy od gory w dol i strasznie rwacy,czy nalezy sie martwic? powiem jeszcze ze od wczoraj sie troche nasilil :-(

u mnie pogoda paskudna, nic mi sie nie chce, chyba wroce do lozeczka ;-)
pozdrawiam
 
kasperimaja to musialas sie strachu najesc:no: grunt ze wszystklo sie szczesliwie zakonczylo:tak: a jak na 5 tygodni przed to maluszek rzeczywiscie taki malutki nie byl:-) zycze powodzenia w czwartek:-)

u mnie slicznie sloneczko swieci, bylam na malym spacerku i juz w klapki wskoczylam bo tak cieplutko:-)poza tym to troche sie nudze, musze jeszcze pozniej pranko wstawic i zrobic obiadek, dzisiaj planuje barszczyk czerwony:-)
 
no troche strachu bylo ale juz to za nami
jak wam dobrze, jestescie w domku, chodzicie na spacerki a ja w pracy do 5.30 :( ale juz tylko 2 dni bo w piatek moj ostatni dzien i 4 tyg wakacji a potem 9 miesiecy urlopu maciezynskiego :) i nie zamierzam wracac do pracy, nie z dwojka maluchow w domu
 
ja tez nie zamierzam szybko do pracy wrocic, wole zeby maly mial gdzies ok 2 latka, jeszcze zobacze jak bede sobie radzic i czy w ogole bede wtedy jeszcze w Londynie:-pna razie w pracy powiedzialam ze biore rok macierzynskiego i ani dnia mniej:tak:
 
Bernardetka - mam do Ciebie pytanie. napisałaś Mi kiedyś, że miałaś w UK usuwaną nadżerkę, a skoro czeka Mnie to samo to jestem ciekawa jak to sie stało, że trafiłaś do specjalisty i postanowił Ci ją wyciąć? Bo z tego co się orientowałam to raczej jest tu traktowana jak stan fizjologiczny a nie chorobowy i przy zadowalającej cytologii to w ogóle nadżerki nie ruszają:baffled:. A żeby wyprosić taką wizytę ze specjalistą to też trzeba sie niezle napocić:szok:.
 
reklama
Mamunia2 U mnie to bylo tak ze poszlam na kontrolne badanie cytologiczne, po badaniu wyszlo ze mam nadzerke i lekarz wyslal sam list do szpitala i wezwali mnie na drugie badanie wzieli wycinek i po kilku tygodniach kazali przyjsc na zabieg. Od tej pory co roku mam sie zglaszac na kontrole. Jak bedziesz u lekarza popros o "smear test" i wtedy dopiero bedziesz wiedziec czy musisz miec zabieg.
 
Do góry