reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
dziekuje kochane!!!

zazdrosc mnie zjadala, ze Wy macie juz swoje sloneczka, a ja nie, ale teraz tez juz jestem mamusia i mimo 25 godz porodu warto bylo:tak:

tajchi mialas racje, po wszystkim pojawilo sie troche rozstepow, mimo, ze wczesniej nie bylo ich widac:wściekła/y:

poazdawiamy,
aleksander i milena:))
 
dziewczyny, powiedzcie mi, ktory certyfikat urodzenia (oryginal czy kopie) musze dolaczyc do papierow na child benefit.. bo wiem, ze oryginal jest 1 i potrzebny jest do paszportu
 
Myleene powinnaś mieć dwa jeden rozszerzony do paszportu (ja płaciłam przy rejestracji za niego 4 funty, jest na żądanie), ten skrócony(czerwony) do child benefit wysyłasz a oni Ci go odeślą.
 
myleene no widzisz te rozstępy sa zdradliwe,nie widac ich bo skóra jest napięta,a później wychodza niestety:wściekła/y:.
Ja wszędzie wysyłałam te zielone odpisy na których jest więcej informacji,ten czerwony kazali mi schować i nie zgubić i wszystko załatwiłam bez problemu. Nawet do paszportu wołali ode mnie ten zielony. ale na wszelki wypadek weź ze sobą oba do wyrobienia paszportu

Gratuluje Wam bardzo
 
reklama
Do góry