reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

hejka:)
troche mnie nie bylo, weekend minal mi troche zabiegany, wczoraj na zakupkach bylismy i kupilam juz wszystkie potrzebne kosmetyki dla dzidziusia:tak: dostalismy tez wczoraj paczke z Polski czyli lozeczko, wozek, ubranka i troche jedzonka:-) wiec jestem w pelni szczesliwa:-) jak |M wroci z pracy to bedzie wszystko skrecal:-)
co do decyzji czy isc na ten zabieg przekrecania dziecka to chyba zdecyduje sie pojsc, slyszalam wiele pozytywnych opinii od osob ktore tego doswiadczyly wiec pojade w czwartek do szpitala i zobaczymy:tak: na wszelki wypadek wezme ze soba torbe:tak:
 
reklama
Justa to mnie troszke uspokoilas i pocieszylas:tak:dzieki:) mam tylko nadzieje ze to nie zalezy od szpitala albo regionu i ze jak w ostatnim momencie zdecuduje sie na cc to mi zrobia. Wciaz mam mieszane uczucia co bym wolala...
Matisek
mysle ze nie masz co sie martwic. To zupelnie normalne ze nie czujesz jeszcze wyraznie ruchow bo dzidzia malutka jeszcze bardzo. Poza tym jesli ulozy sie w strone twoich plecow to w ogole nie bedziesz nic czuc, tez zalezy od polozenia lozyska (jesli masz z przodu to ruchy czuc slabiej)
Ada powodzenia w szpitalu... Daj znac jak bedziesz po. Sama jestem ciekawa jak takie przekrecanie wyglada..
 
iwee tez jestem ciekawa, wiem tyle ze odbywa sie to pod obserwacja usg i nie wykonuje tego polozna tylko lekarz wiec jestem dobrej mysli:tak: mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:-p
 
Dzieki dziewczyny, bo zaczynalam myslec ze mialam dotychczas urojenia he he. No ale skoro mowicie ze to tez zalezy od ulozenia to moze akurat dziecko jest w innej pozycji :-) dowiem sie wszystkiego juz pojutrze :-D juz sie nie moge doczekac kiedy znow zobacze tego szkraba. To takie uzalezniajace he he.
 
Matisek ja zaczelam czuc ruchy dziecka w 18tyg ale nie bylam jeszcze pewna czy to jest to;-) Potem jakis czas spokoj, a od ok dwoch tyg tak mi daje czadu ze szok:-) Podobno najwczesniej wyczuwaja ruchy mamusie bardzo szczuple albo te co juz rodzily:tak:
Ada moja siostra jest w 39tyg i w czwartek jedzie na przekrecanie maluszka bo wlasnie sie odwrocil posladkowo. Polozna powiedziala jej ze nie bedzie bolalo i jest to calkiem czesto stosowane. Napisze co i jak:tak:
Iwee z tego co sie orientuje to tutaj mozesz zazadac cesarki i nie moga ci odmowic:-)
Tajchi chcialam cie zapytac w twoj wozek, bo podejrzalam ze masz Quinny i chialabym znac twoja opinie o nim:-)
Zaczynam sie juz powoli rozgladac i mam kilka pytan: zastanawiam sie czy dla niemowlaczka do paru miesiecy faktycznie uzywa sie czesciej glebokiej budy czy wstawianego w rame maxi cosi car seat? Czy wozki z kolami pompowanymi sa bardziej wytrzymale? Bardzo podoba mi sie jeden wozeczek z mothercare podobny do quinny i ma gleboki i spacerowke w jednym, co mysle jest bardzo praktyczne - mychoice 3-wheeler pushchair chassis : mothercare
chetnie poznam opinie doswiadczonych mam:-)
 
melka- widze ze miedzy toba a siostra jest 9 tyg roznicy tak jak miedzy mna a moja siostra :-D wyprzedzila mnie he he. Co do wozka to tez od jakiegos czasu poszukuje w internecie i tez upatrzylam sobie dokladnie ten co ty he he. Tez chcialabym poznac wasze opienie na temat takich wozkow, tzn 3 kolowych. Czytalam duzo zlego, ale tyle samo dobrego :)
 
melka ja z Quinny jestem bardzo zadowolona,używam tylko car seat który jest dla mnie bardzo praktyczny dużo jezdzimy z malym autem a jeśli potrzeba gdzies wyjśc poza auto to stelaż wózka zawsze jest w bagażniku i wtedy juz nie dzwigasz fotelika (dzwiganie jest dobre na króciutkie bardzo króciutkie wyjście, mi przynajmniej bardzo niewygodnie nosic fotelik ).
Quinny ma pompowane koła i odkąt kupiłam wózek to ich nie dopompowywałam cały czas jest w nich odpowiednia ilośc powietrza,poza tym super lekko sie prowadzi mozna nim skrecac jedna reką bez wysiłku,teraz jak byłam w Polsce przekonałam sie jakie to ważne,w jednym reku wózek w drugim walizka na kółkach i jeszcze na wózku zawieszona torba podręczna,Quinny zdał egzamin na 5+:tak:
Ja osobiścvi bardzo polecam ten wóżek,a co do głębokiego to ja w ogóle nie używałam gondoli i dłuzej jak 3 miesiące jej nie poużywasz,więc dla mnie gondola była zbędna gdyz zajmuje dużo miejsca w bagażniku,a poza tym maly urodził sie w listopadzie więc duzo i długo nie spacerowalam z nim zimowa porą,wszędzie autko.
 
Olinda Ogromne dzieki,ale juz mi nie musisz wysylac tej herbatki,zadzwonilam do mamy i zrobi mi paczuszke i wysle :))Qrcze ale milo juz drugi raz spotykam sie na forum z taka zyczliwoscia:))
Dzieki wszystkim za Gratki:))Pozdrawiam!!!
 
witajcie mamusie!!!!
Ja tylko na chwilke..... dzis mam wizyte w szpitalu na dodatkowym USG.... bo polozna powiedziala ze moj brzuszek jest malutki jak na wiek ciazy o ok 5 tygodni..... strasznie sie boje co to bedzie..... juz nie moge sie doczekac.... mysle tylko ze wszystko jest ok a jedynie dzidziulka jest malutka.....

pozdrawiam was serdecznie..... a i trzymajcie kciuki....... buzka....
 
reklama
Witaski!
My dziś mamy kolejne szczepienie. Wniosek o paszport wczoraj złozony poszło szybko, bylismy w Manchesterze, tam jest tez konsulat i nawet miła obsługa. Odbiór mamy 15 maja.
Dziś przyszła paczka z kojcem dla Lolka i wózkiem jeszcze jednym.
 
Do góry