reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Dzien dobry

My po szczepieniu dzsiaj byly az 3 zastrzyki ale nie bylo zle mam bardzo dzielna dziewczynke :tak::-)
Justa2008 nie ma za co jak tylko moge to pomagam
Paula trzymam kciuki napewno bedzie wszystko dobrze:happy:
Medio jak tam po wizycie w konsulacie paszport zalatwiony

Milego dnia
 
reklama
Paula nie martw sie, jestem pewna ze wszystko jest ok:-)
Matisek u mnie to w ogole numer - jest nas 3 siostry z niewielka roznica wieku i wlasnie sie dowiedzialysmy ze trzecia co jest w polsce tez ciezarna:-D:-D:-D
Moi rodzice zostana dziadkami trzy razy w ciagu jednego roku!:-)
Tajchi dzieki bardzo kochana za opinie;-)Moj maly planowo urodzi sie w lipcu i pod koniec roku planujemy na dluzej wyjazd do polski wiec na polska zime potrzebujemy solidnego wozka:tak:Ten co upatrzylam to gleboki sie podpina i jest spacerowka wiec sie nie zmarnuje, a rama jest bardzo podobna do quinny.
Powiedz mi jeszcze czy jak jechaliscie do polski to mialas malego w foteliku? Bo jest na nim napisane ze nie powinno sie trzymac dzidzi wiecej niz 2godz?
 
czesc kobitki
nie bylo mnie pare dni i tyle do nadrobienia :-p niestety tylko w pracy moge sobie podgladac co u was a nie zawsze jest mozliwosc jak to w pracy

ada - trzymam kciuki zeby wszytsko poszlo po twojej mysli po przekrecaniu maluszka :tak:

alex - zazdroszcze swiat w Polsce, niby tutaj tez swiecimy jajeczka i mamy swiateczne sniadanko ale w domku to zawsze tak przyjemniej milusich swiat :-D

Matisek - ja wlasnie zaczyna 19 tydzien i wogole jeszcze nic nie czuje, naleze do tych szczuplutkich ale dzidzia jakos nie chce mamusi jeszcze kopac heh musimy byc cierpliwe a napewno wkoncu doczekamy sie pierwszych kopniaczkow

Paula - trzymamy kciukasy napewno wszytsko jest ok a polozna za duzo tych brzucholow widzi codziennie kazda kobieta inna i kazdej inaczej rosnie brzuszek :-D

Ciekawe jak tam myleene buziaczki dla Ciebie i maluenstwa ktore pewnie juz w domciu tulisz

no nic musze zmykac ale wszystkim wam zycze milego dzionka i do uslyszonka hehe ale mi sie wzielo na rymowanki :-D
 
Czesc dziewczynki :-)
Melka- u mnie tez jest nas 3 siostry z niewielka roznica wieku i juz sie zastanawialysmy czy najmlodsza tez niespodzianke rodzicom zrobi he he he, ciekawie by bylo. Malo brakowalo jak im powiedzialam o mojej ciazy i by zawalu dostali, no ale u ciebie to wesolutko :-D:-D zdolne jestescie ha ha
Sachmecia- masz racje jeszcze sie doczekamy :-) jeszcze maluchy nam dadza znac o sobie :-D
 
witam:)

melka ja takze w czwartek ide i jestem strasznie ciekawa jak to wszystko bedzie wygladalo:tak: powodzenia dla Twojej siostry:tak:
sachmecia dzieki wielkie:-)

jestem wlasnie w trakcie sprzatania pokoju, wczoraj zlozylismy lozeczko i wozek i mam duzy burdelik w pokoju:-D oczywiscie gdyby nie ja to moj M meczyl by sie z tym lozeczkiem do jutra....:sorry: wiec wczoraj robilam za inzyniera:-D
spadam dalej sprzatac:tak:
 
Witajcie kochane...
chcialabym sie pochwalic!!
W niedziele 05.04.2009 o godz 18.00 zostalam szczesliwa mamusia Aleksandra Mikołaja.
Własnie sie siebie uczymy i poznajemy.

Pozdrawiam:happy:
 
myleene- super gratulacje.... sciskam goraco i zycze duzo zdrowia.... super bardzo sie ciesze....:-):-):-) buziak.....
 
Ja juz po wizycie.... okazalo sie ze brzuszek nic nie rosnie.... malenstwo wazy 2000 gram.... jest drobna jak na 36 tydzien ciazy no ale zdrowa.... i to mnie cieszy... tak mnie wymeczyl tym USG ze nie moglam sie pozniej ruszyc... wszystko mnie bolalo... za tydziem mam polozna a pozniej znow kolejne USG u gina... troszke sie on martwi ze brzuszek nie rosnie.... dlatego mam juz do konca chodzic co tydnien... no ale jak mnie ponownie tak samo zbada to mu urodze na tym fotelu....
 
reklama
Do góry