reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
GRATULACJE BERNADETKA!!!!! :-D w koncu sie doczekalas :D Imie sliczne dla malutkiej :-D u mnie tez jest ono w planach jesli okaze sie dziewczynka :-)

Paula- pokoik przecudny:-) nic tylko pozazdroscic:-D

Dziewczyny powiedzcie czy okropne bole glowy to normalne w ciazy? caly weekend umieralam wrecz, a w planach mielismy spacerek i nic z tego nie wyszlo bo bylam nie do zycia.
A jak tam u was z pogoda? bo widze ze chyba tez tak slonecznie jak u nas :-D az szkoda mi jechac do polski bo tam tak zimno :D he he
 
Bernardeta!!!
gratulacje widzisz masz juz swoja kochana corcie przy sobie!!!
zycze duzo zdrowka i szybkiego powrotu do zdrowia!!!

tajchi - ja sama jeszcze nie wiem... zobzczymy jak to bedzie...
 
nasza Maja:-) STA72276.jpg
 
Paula- a powiedz kiedy zaczelas urzadzac pokoik? bo mnie korci zeby juz cos zaczac, ale narazie zbieram sobie pomysly w internecie :-D ja chcialam zrobic pokoik w temacie bajki "Lilo i Stich" :-D bo nie znamy jeszcze plci, ale i tak mam przeczucia ze bedzie dziewczynka :-). Widze ze zdecydowalas sie na zwykle lozeczko, ja zastanawiam sie nad turystycznym, masz jakas rade odnosnie wyboru lozeczka? Pozdrowka

PS. Bernadetka przecudna masz corcie, jeszcze raz gratuluje
 
Dziewczynki mam ważne pytanie, bo jade po paszport dla małego i napisali mi,że akt urodzenia angielski musi byc z polskimi znakami a u mnie zamiast "ż" jest "z" i nie wiem czy musze to sprostować, jak u Was było, Olinda wiem,że ma w nazwisku "ó", jak to jest? Napiszcie jak coś wiecie?
 
Bernadeta corcia przeslodka:-) Patrzac na nia az sama juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc swoje bobasy:)
Matisek z bolami glowy to chyba normalne. Ja tak mialam przez ok 2 miesiace i ustapily w okolicach 22 tyg. Ale to naprawde byla meka. Takze uwazaj na siebie i w razie czego zawsze mozna wziasc zloty angielski srodek - paracetamol. A ktory ty jestes tydzien? Podobno do 20 tyg bol glowy powodowany jest przez hormony (tak mi polozna mowila).

Paula pokoik slodki:) teraz tylko jeszcze malej lokatorki w nim brakuje:tak:

Ja pokoiku w ogole jeszcze nie uzadzam bo maluchy i tak beda spac w naszej sypialni pierwsze pol roku albo dluzej, dopoki naucza sie nie jesc w nocy i przesypiac do rana.. Fizycznie by mnie wykonczylo bieganie do drugiego pokoju w srodku nocy zeby dzidzie nakarmic.. Wiec moze dopiero za rok jakis pokoik kolorowy im zrobimy..:sorry2:
Co do lozeczka do polecam zwykle. Jedna z glownych wad turystycznego jest to ze materac jest na jednym tylko poziomie, tzn b. nisko i trzeba sie caly czas mocno naschylac zeby dziecko z niego wyjac i potem polozyc.. Acha no i materace do lozeczek turystycznych sa dosc niewykodne, bo cienkie i twarde. Na urlop rewelacja ale na stale to chyba zbyt niewygodne sa lozeczka turystyczne.
 
reklama
Bernadeta jeszcze raz gratuluje córeczka śliczniutka

Medio- ja robiłam malej paszport a w nazwisku mam ń
i nie było żadnych problemów ani nic mi nie mówili na ten temat teraz się patrzyłam i Olivka ma w paszporcie nazwisko przez n nie wiem czy później nie będę miala problemow

a co do łóżeczek turystycznych to ja właśnie takie mam i jestem z niego zadowolona zresztą Olivka tez skoro nie robi problemów i ładnie w nim śpi, tam tez są dwie wysokości jedna mniej więcej w połowie wysokości łóżeczka a druga wiadomo na dole nie ma żadnego problemu z wkładaniem czy tez wyciąganiem maleństwa

buziaki
 
Do góry