reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Czesc lasencje
Wczoraj tzn 15.03.2009 ogodz.15.37 urodzila sie nasza ksiezniczka Maja:-D:-D:-D. Wszystko jest ok cala i zdrowa, wazy 3880. Jak bede miala wiecej sily i czasu to napisze jak bylo. Powiem tylko ze porod trwal 4 godziny:-):-):-).
 
reklama
Bernadeta olbrzymie gratulacje duże buziaki dla Ciebie i córci cieszcie się sobą :))))) jeszcze raz gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A u nas nic ciekawego się nie dzieje dlatego tez nic nie pisze no i weny brak chyba wpadłam w rutynę i jakoś tak mija dzień za dniem ale codziennie was podczytuje ;)) Duze buziaki dla wszystkich mamus tych zapakowanych i tych odpakowanych :))))
 
BERNADETA PRZEOGROMNE GRATULACJE I BUZIACZKI DLA CÓRECZKI :tak::-):happy::-D

czyli teraz ja następna ,znaczy w srodę o 8 rano mam się stawić na cc :tak:



 
Czesc lasencje
Wczoraj tzn 15.03.2009 ogodz.15.37 urodzila sie nasza ksiezniczka Maja:-D:-D:-D. Wszystko jest ok cala i zdrowa, wazy 3880. Jak bede miala wiecej sily i czasu to napisze jak bylo. Powiem tylko ze porod trwal 4 godziny:-):-):-).
Wielgachne gratulacje.O to ja i Twoja córcia będziemy razem obchodzić urodzinki, bo ja wczraj miałam urodziny, a urodziłam sie o 15.35, więc równo 29 lat starsza jestem hehe:-)
Czekam na fotkę:)


Tajchi piękna fotka, cudny Kacperek, a Ty piękna kobietka:):-)
 
Tajchi Ty pisałaś,że Kacperek miła szczepienie na gruźlicę, ja mojemu też załatwiam, ale jak patrze na kartę szczepień Krzysia to On teraz tez powinien dotać szczepinoke na gruźlice, a jak TY masz rozpisane szczepienia, kiedy następna szczepionka na gruźlice jest , czy wiesz ile razy tu szczepieą dzieci na to bo w PL 3 razy lub dwa zależy od wielkości tej blizny.
 
BERNARDETKA- GRATULACJE!!! DUUUZO ZDROWECZKA:-) TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO!

Medio- a dla Ciebie w takim razie najserdeczniejsze zyczenia urodzinowe, troszke spoznione, ale szczere....:tak::tak::-)

U nas piekne sloneczko, wiec zaraz idziemy na dworek....:-)
 
Medio mój dostał 21.11.08 BCG czyli ta gruźicę jest to zapisane na 4 stronie w książeczce i to wszytsko na tej stronie jest tez że dostał wit.K i nic więcej tu nie mam.
a w jego karcie szczepień BCG nie ma jestesmy juz po dwóch szczepienach jeszcze cz\eka nas jedna tura trzy kucia ale BCG nigdzie nie ma.
Mojemu blizna wychodzi dopiero teraz, robi mu sie takie zaczerwienieni twarde i schodzi mu skórka tam,dziś bedę u Health Visitor to zapytam o to,ale z tego co pamietam to w szpitalu mi tak mówili,że bedzie sie tak robiło i moze ropka lecieć,nic nie mówili,że musi byc jakas określona wielkość tej blizny. I nic tez nie mówili,że jak będzie za mała to trzeba powtórzyć.
 
Ostatnia edycja:
Bernadetka- ogromne gratulacje dla Ciebie. Całuski dla pociechy. Odpoczywajcie teraz.

Medio: Spóźnione życzenia dla Ciebie: zdrowia, szczęścia, pomyślności pociechy z Krzysia. Wszystkiego co najlepsze dla Was.

Monika1213: teraz twoja kolej - czekam na wiadomości o maleństwie. Trzymam mocno kciuki za Was.

U nas niedziela minęłą spokojnie. Wzięłam Milenkę na pierwszy spacer. Tylko włożyłam ją do wózka to był płacz w niebogłosy ale po przekroczeniu progu domu już była cisza. Robiła takie wielkie oczy ze zdziwienia. Także spacerek minął nam bardzo przyjemnie. A Milenka póxniej spała jak nigdy w dzień. Zaraz biorę moje dziewczynki na spacer a przy okazji muszę zahaczyć o przychodnię i pocztę.
Zmykam . Odezwę się jeszcze jak mi czasu starczy:-D:-D
 
reklama
Barnadeta to sie w koncu doczekalas !!!:))
Wielkie gratulacje i buzka dla Majusi..
Zycze szybkiego powrotu do sil, samych niepowtarzalnych chwil z twoja kruszyna no i jak najmniej nieprzespanych nocy :)))) Pisz wiecej jak tylko juz sie ogarniesz:)
 
Do góry