reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Alex mata tak sobie mu sie podoba, może za mały, najlepsze sa rączki mamusi lub tatusia, haha, wtedy główką obraca i patrzy dookoła z zainteresowaniem aż buśke otwiera.
Tajchi no to masz małego gadułe, fajnie.Pewnie filmujecie go.
 
reklama
medio kamerka w ruchu cały czas jest.


dziewczyny do kiedy trzeba maluchy podnosić aby mu sie odbijało????
 

Załączniki

  • STA72030.jpg
    STA72030.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 24
Paula nie bój się myśl że już nie długo zobaczysz swoje maleństwo:tak:

Tajchi Ja moją córeczke to rzadko podnosiłam aby jej się odbiło i wszystko było w porządku.
 
Tajchi Ja chłopców tylko jakieś 3 mies. brałam do odbicia i wszystko było dobrze:tak:. A tak na marginesie to ślicznie wyszliście na tym zdjęciu:)))
Myleene Z pierwszym synkiem miałam termin na wywołanie tydzień po planowanym terminie ale to dla tego, że miałam wysokie ciśnienie, a z drugim po 13 dniach. Na szczęście z żadnym nie doczekałam, ostatnim razem osiem dni po terminie położna zrobiła Mi masaż szyjki i pomogło:-). Bóle miałam już jak wracałam z kliniki do domu i półtorej doby pózniej Domiś był z nami:-).
 
promyk- dziekuje slicznie...

tajchi- sliczna fotka... bardzo ladnie wyszliscie....

mamunia- nie wlasnie nie... jeszcze nic nie myslala i sama nie wiem co nawet gdyby...
 
Mi na przykład pomogło tylko zzo no i troszkę gaz i powietrze, ale to raczej ogłupia niż działa przeciwbólowo. A powiem Ci, że wypróbowałam prawie wszystko:) no ale każdej kobiecie ponoć coś innego przynosi ulgę:) No i nie bój się bo to wcale nie jest takie straszne. Ja nie mam żadnego urazu i bratowa, która teraz jest w ciąży śmieje się, że to ja pójdę za nią rodzić na co ja mówię, że nie ma problemu:)))
 
mamunia- no to moze i za mnie tez...hehehe.... ale tak to ja sie boje tu rodzic nie wiem czemu tak strasznie... ale najbardziej tego ze bede sama... bo moj M pracuje na nocki i czesto ma cale weekendy... wiec to mi najbardziej wisi ze jak cos sie zacznie to bede sama z synkiem... mam tu rodzinen ale jak wiadomo chce miec przy sobie meza a nie obce mi osoby...
 
no no to moze juz zaprzestane podnoszenia małego do odbijania. Klocuszek juz 7kg wazy i jak musze go tak nosić to plecki bolą na wieczór:crazy:
Dziekuje za miłe oceny mojego zdjęcia
paula ja brałam tylko gaz i uważam że dużo mi pomógł,ale byłam nastawiona na zzo,no ale lekarze mi nie dali bo miałam małe rozwarcie i mogłaby sie wstrzymac cała akcja porodowa,tak mi powiedzieli.
mamunia to racja że gaz ogupia mojego męża tez ogłupił i bardzo mu było wesoło po tym
promyk no każdy jakos inaczej podchodzi do tego niektore dziewczyny nie podnosza bo nie mogą dzwigać i nic sie nie dzieje z dziecmi a inne znowu przesadzaja a ja tak myślę,że prawie 4 miesiące to juz starczy

dobrej nocki
 
reklama
Do góry