reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

paula no mam nadzieje ze urodzi sie w terminie bo poki co to jeszcze nie odwrocil sie glowka w dol...:zawstydzona/y: mam nadzieje ze jeszcze zdazy bo juz mnie gp cesarka straszy:zawstydzona/y:
 
reklama
Moj maly naszczescie ulozony jest glowka w dol wg poloznej i mam nadzieje ze juz tak zostanie ;-) tez nie moge sie juz doczekac kiedy wezme go w ramiona :-) termin mam na 11 kwietnia wg miesiaczki a na 16 wg USG ale tak pocichutku modle sie zeby urodzil sie wczesniej tak bysmy mogli Wielkanoc spedzic razem :-)

zycze Wam kolorowych snow mamuski
 
U nas piekne słonko. Widzę,że juz nie możecie sie doczekac aż przytulicie Wasze maleństwa, ach rozumiem to, to najpiekniejsze uczucie na świecie.
Paula no lepiej uczyc by malch spał w łóżeczku, bo spanie razem nie jest łatwe, trzeba cały czas uważac, no i jak maluch zasakuje to, oj cięzko.

Tajchi jak Kacperek?
 
ada nie martw sie, malenstwo zdazy sie jeszcze kilka razy przekrecic, moj uparciuch przekrecil sie dopiero w 36 tc.:rofl2:, oczywiscie polozne zaczely nawet wspominac cos o cc

za 11 dni mam termin, nic mnie nie boli, nie odczuwam zadnych skurczy, doslownie nic:szok: czy ktoras z was sie orientuje co robia w uk, jesli jest sie po terminie a porodu nie ma? jak dlugo nalezy wtedy jeszcze czekac zanim GP lub polozna zdecyduja co dalej:confused:
 
Myleene wywołują za pomoca kroplówki z oksytocyną, mi mówili,że 12 dni po terminie, ale to różnie bywa, wcześniej też robia membrane sweping, masaż szyjki, jak nic się nie dzieje,bo to ponoc przyspiesza wywołanie porodu.
 
ada mój mały obrócił sie dopiero w 38 tyg.
myleene ja urodziłam 9 dni po terminie i do dnia kiedy mały powinien sie urodzić nikt nie wspominał o CC, dopiero dzień po terminie miałam wizyte w szpitalu był masaż szyjki nawet usg mi nie robili bo uwazali,że nie potrzeba i dostałam termin na stawienie sie w szpitalu po 12 dniach po terminie na wywołanie.Więc nie mart sie, wszystko będzie ok.
a i jeszcze list ze szpitala z informacja,że mam sie stawic dzień po terminie dostałam 3 miesiące przed porodem:szok::szok: i jeszcze tak dla smiechu kazali mi potwierdzic w terminie 7 dni,że będę,a niby skąd miałam wiedziec czy urodze do tego dnia czy nie:crazy:
medio kacperek jak na razie dobrze,zaczyna piszczeć i odkrywac nowe sposoby "wysławiania się" piszczy straszy mnie tak jakby warczał na mnie i w ogóle mamy z nim ubaw.
paula nigdy nic nie wiadomo która z Was będzie pierwsza:-D
 
Myleene- ja wlasnie mialam cc z powodu braku postepu porodu....:tak::tak::tak: Do szpitala wysylaja po 12 dniach po terminie, tam czeka Cie wywolanie, a jesli i ono nie poskutkuje ( w moim przypadku nie poskutkowalo, ale roznie bywa) To wtedy cc.
Tajchi- no to swietnie ze Kacperek sie rozwija... na pewno juz duzy, nie? Takie maluszki to zmieniaja sie z miesiaca na miesiac...:tak::-)
Medio- a jak ta mata, co kiedys zamowilas? Podoba sie Karolkowi?

Milej niedzielki :-)

Trzymam kciuki dzis Bernardetta....:tak::tak::tak:
 
tajchi- no tak tak niedawno czekalismy na twoje malenstwo a tu juz zaraz u mnie bedzie bo to 33 tydzien... duzo nie zostalo a boje sie strasznie...
 
paula każda sie bała,ale nie ma co sie bać,WESZŁO TO I WYJŚĆ MUSI:-D:-D
Będziemy cię i Was wszystkie wspierać,tak jak Wy wspierałyście mnie prawie 4 miesiące temu,czas leci nieubłaganie szybko;-)
 
reklama
taichi- zgadzam sie bardzo szybko zlecialo... a jak to mowi moja babcia ,,,,,z takiej mazi takie cudo,,,,, hehehe
 
Do góry