reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Kochana Ja już 2 lata z małą przerwą siedzę w domu:szok: i powiem Ci korzystaj puki możesz;-) bo już niedługo zabraknie Ci doby:-). Na kiedy masz termin? Znasz płeć?
 
reklama
Łatwo powiedziec. Dotychczas mialam non stop zajecie. Praca, dom, maz. A teraz tylko czekam, az maz wroci z pracy i dotrzyma mi towarzystwa:(((((((:)baffled:

Bejbik ma sie pojawic na swiecie 26 marca, chcialabym by pojawil sie juz, ale watpie w to, bo jakies uparte to moje dziecko, bo nawet nie chcialo pokazac nam czy to bedzie on, czy ona. Tak wiec bedzie niespodzianka:sorry2:
 
czesc dziewczynki
ja tylko na chwilke, bo nie mam sily siedziec przy kompie. zostal mi juz tylko jeden dzien i juz sie nie moge doczekac, nie mam pomyslu co to jutro robic, ale chyba wezme sie za sprzatanie i minie szybko. A w niedziele rano do szpitala na 9, mam nadzieje ze pojdzie szybko i w poniedzialek juz bede w domu z nasza ksiezniczka:-).
Monika ty tez juz pewnie nie mozesz sie doczekac?
 
Hejka wieczorkiem :-)
No to zeby wszystko poszlo sparawnie Bernardetka....:tak::-) Powodzenia!

No i widze same dobre nowiny... jedni beda miec synka, inni coreczke, jeszcze inni robia pokoik dla dziecka....:-) super!:-)

I witam nowe mamy, tzn ciezaroweczki...:-)

A co u Ciebie Olinda?
Medio- i jak Lolek po wazeniu?
Asinka- a co z karmieniem? Idzie jakos?
 
alex3meyer: Moja kruszynka do niedzieli straciła na wadze 120 g ale jak była wczoraj położna juz było lepiej bo zaczęła przybierać. Tylko, że ja karmię ją na żądanie. Generalnie to ona jest cały czas głodna- mały głodomór. Ale prawda jest taka że muszę ją dokarmiać butelką raz na dzień- sama położna mi już sugerowała żebym zaczęła ja dokarmiać. POkarm mam więc raz na dzień ewentualnie mogę jej dać butelkę tylko więcej zabawy z tym jest bo mała wypluwa smoczek od butelki. Ale rośnie zdrowo taka nasza pociecha.
Na szczęście moje obawy co do Oleńki sie niesprawdziły opiekuje się siostrą całuje przykrywa jak się odkopie spod koca. I obowiązkowo pomaga mi przy kąpieli małej. Bałam się że będzie zazdrosna o Milenkę a tu takie zaskoczenie. Mówi mi cały czas że kocha siostrzyczkę także mam powody do dumy z tej mojej córy.
Nie mam czasu w dzień na pisanie na BB zawsze jest coś pilnego do zrobienia ale podczytuje Was jak tylko mam czas - a tego to mi brakuje. Na szczęście Milenka jak zasypia mocnym snem o 23 to budzi się dopiero o 4 więc trochę pośpię a później śpimy do 8.
Milenka w końcu polubiała kąpiel juz nie płacze więc kolejny mały sukces- i mniej stresu dla mnie:-D

Bernadetka- trzymam kciuki za ciebie- powodzenia i dużo siły życzę. i ukochaj maleństwo ode mnie:tak:

Witam nowe Mamusie na forum- widzę że się gwarno tutaj robi- no i dobrze :-):-)
Zmykam spać bo do 4 mało czasu zostało:)
 
Witajcie ciezaroweczki :-)
W koncu was doczytalam ;-) wiec poki pamietam
Bernadeta - trzymam kciuki, napewno wszystko bedzoe ok i juz w poniedzialek bedziecie wszyscy w domu :-) powodzenia!
Fasoleczka - gratuluje coreczki!
Myleene - witamy na pokladzie ;-)
Medio - super ze Lolek tak ladnie ci przybiera na wadze

ja tez jestem na macierzynskim od 2 tg ale jeszcze nie zdazylam zaczac sie nudzic... wrecz przeciwnie mam mniej czasu niz jak pracowalam :tak: spie do 10-11, potem jakies zakupy, sprawunki, odwiedziny mojego m w pracy, kawka u kolezanki... jak nie u jednej to u drugiej ;-) szykowanie obiadku, ikea, centra handlowe w poszukiwaniu "co mi sie jeszcze moze przydac", o 7 jade do pracy po mojego m, pozny obiad, tv i spanie ok2 w nocy..... to taki skrocony moj plan dnia, cigle jestem w biegu, ale nie potrafie usiedziec spokojnie na miejscu 5min, znajomi zawsze smiali sie ze mnie ze mam ADHD :-D:-D:-D

no ale jak narazie to wole spedzac jak najwiecej czasu po za domem... bo tesciowa mi na nerwy dziala :crazy: ale jeszcze tylko 2 tg i sie wyprowadza!!! :-) ja to naprawde mam pecha... miala przyjechac tylko na 2tg na urlop a tu trzask plask niespodzianka moj m znalazl jej prace... i mamunia zostaje :baffled:
ale wracajac do tematu to za 2 tg w koncu zaczne szykowac nasza sypialnie na przyjscie malenstwa :-) juz sie nie moge doczekac!!!

ja bede miec synka i wszyscy mi mowia ze bardzo ladnie wygladam, nie mam problemow z cera, ani z wlosami, ani tym bardziej z paznokciami (zawsze mi sie lamaly i rozdwajaly) wiec chyba cos prawdy jest w tym ;-)
alez sie rozpisalam :baffled:
kolorowych snow dziewczynki
 
Tajchi no niezły kolcuszek z mojego Lolka:-D, ciżeko nościć to fakt, a juz w foteliku samochodwowym jak mam go gdzieś przenieść, no, naprawdę nie łatwo.
Mamunia2 mój Lolus ważył 4200, a jak karmiłas Alusia, bo z tego wynika szybciej przybierał niz Karolek, ja tylko na cycu, butli jeszcze ani razu nie miał z ustach.;-)
Karolinka577 gratuluje synusia, po porodzie czekam na fotke maluszka.:-).
Myleene witaj, czyli Twój dzidzius ukrywa swe wdzięki, oj to dopiero będzie niespodzianka:happy:.
Alex już pisałam Lolek wazy 7550, a jak Twój ile mteraz waży?
Asinka to pieknie Ci spi mała.


Dziewczyny napiszcie kiedy waszym dzieciaczkom wyszły pierwsze ząbki, czytałm że po 6 miesiącu wg ksiązki, ale w praktyce, ja u Krzysia dokłądnie nie pamietam.
 
Hej weekendowo :-)
Medio- a to ja musialam nie doczytac....:sorry2: No- pieknie wazy! Fiu fiu....:tak::tak::tak: A Oliwier teraz 11 kg i 83 cm.... W ogole w drugim roku dzieci zwalniaja bardzo- tak czytalam.
A zeby Oliwierowi wyszly na pare dni przed skonczeniem 6 miesiaca- 2 od razu, a potem 2 kolejne gdzies za miesiac....tak bylo u mnie....ale to akurat sparawa indywidualna, moga wczesniej, a moga duzo pozniej....
Asinka- no to dobrze, ze wszystko w porzadeczku. Brawo dla starszej corci- dzielna siostrzyczka....:tak::tak:
Karolinka- he he mi to tez na ADHD wyglada....:-D:-D
 
bernardeta- trzymaj sie cieplutko.... i zycze ci powodzenia w niedziele... a w poniedzialke daj szybciutko znac co i jak....
 
reklama
Do góry