reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witam dziewczyny wpadam sprawdzic jak tam sie czujecie no i czy są moze nowe dzidzie.ale chyba teraz zadna nie ma terminu.

Medio moj Nati tez na poczatku ciagle mu sie ulewalo,ale na wadze przybierał,wiec bylo ok.

Paula jak moj mial ostatnio biegunke to kupilam cos takiego w BOOTS
Boots

Reszte życze zdrowka i ładnej pogody.
 
reklama
iwee- juz mu dawalam ale tylko jedna zjadl i koniec...

iza- dziekuje slicznie ja dzis dostalam w aptece Imodium... narazie odpukac dziala..
 
Medio-Karolek przecudny (oglądałam zdjęcia na nk) no i pościel prezentuje się znakomicie :))))
a my dzisiaj miałyśmy ciężki dzionek Olivka nie chciała spać cały dzień nie była bardzo marudna ale ciągle domagała się noszenia na wprost żeby wszystko widzieć cwana bestia:tak::-D:-D teraz śpi i mam nadzieje że nocka nie będzie taka sama jak dzień.

Buziaki dla wszystkich
 
Paula- twoje kciuki poskutkowały nocka była super:tak::-):-):-) a jak tam synuś sie czuje mam nadzieje że już dzisiaj lepiej no i że ta biegunko poszla w siną dal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A zauważyłaś że moja ccórcia jest rowniutko miesiąc starsza od Nikodema???????????? Buziaki i dużo zdrówka
 
olinda to fajnie ze pauli kciuki poskutkowała, mój dziś tez w maire ładnie spał, a teraz odziwo usnął sobie tak po prostu sam na łóżku oczywiście naszym łóżku nie swoim ale dobre i to, czekam na mężusia i musimy jechac na jakies zakupy bo w lodówce tylko swiatełko:-D

mamunia ja nie mam pojęcia czy można ugotowac budyń na takim mleczku:zawstydzona/y:
 

Załączniki

  • STA71692.jpg
    STA71692.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 34
Tajchi- Olivka śpi z nami w nocy :tak:ja czuje się lepiej jak mam ją pod ręka ale za jakiś czas dostanie eksmisje do swojego łóżeczka :-D:-Dmam nadzieje że tak jak z OLą uda mi sie ten numer i pójdzie gładko i bezboleśnie:tak:

buziaki
 
Witam wszystkich

Mamunia nie wiem czy jeszcze potrzebujesz ale mleka nie mozna gotowac bo traci swoje wartosci.Ja robiłam tak budyn dla moich(znalazłam to na jakies stronie internetowej).

Budyń na mleku modyfikowanym bez gotowania:
120 ml wody przegotowanej
4 miarki mleka
łyżeczka mąki ziemniaczanej
żółtko lub pół (w zależności od wieku dziecka)
W 20 ml wody rozpuszczamy mąkę i żółtko. Gotujemy osobno 80 ml wody. Do ugotowanej wody dodajemy mąkę z żółtkiem i chwilkę gotujemy mieszając. Przestudzić.
Mleko rozpuszczamy w pozostałych 20 ml ciepłej wody i dodajemy do budyniu. Polać sokiem lub deserkiem.Ja lekko miksuje to razem zeby sie ładnie połączyło.
Mozna tez dodac owoce albo tak jak ja dodaje troche takie jest smakowe kakao Nestle.
 
reklama
Tajchi nie poznaje tego twojego smyka:szok: jak rosnie.Oj jak czas leci szybko.słodziutki jest...

Olinda spoznione zyczenia dla corci.A jak tam chetnie chodzi do przedszkola.Moj poszedł juz do szkoły i bardzo chce tam chodzic,codziennie pyta sie czy jutro idzie do szkoły.Nawet w weekendy.
 
Do góry