reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Cześć dziewczyny! Muszę prztznać, że też pierwszy raz słyszę, żeby dzidzia podczas czuwania miała cały czas wisieć przy piersi. Mi położna zawsze powtarzała, że im dziecko starsze, tym odstępy między posiłkami trzeba zwiękrzać aż dojdą do 3, 4 godzin. Oczywiście jeżeli dziecko dobrze przybiera na wadze. Ale to tak na marginesie bo twoje maleństwo jest na to jeszcze za małe. Ale życzę Ci, żeby wkrótce się to udało, bo mój Domiś od pierwszej nocy spał przynajmniej 6 godzin bez przebudzenia nawet na jedzenie za to w dzień chciał jeść co godzinę.:-)
 
reklama
d\iewczynki powiedzcie mi jak interpretowac triple test wynik mam 1:1200 to duze czy małe prawdopodobieństwo??
 
agata- przykro mi ja ci nie pomoge nie mam zielonego pojecia...

tajchi- no to swietnie... no wiadomo przy takim malenstwie....
medio- no ja tez nie podawalam malemu caly czas cyca jedynie co 2-3 godziny...

dziewczyny ja od paru dni mam zatwardzenie... i wczoraj wypilam Figure no i jak dzis od samego rana mnie wzielo to zejsc z ubikacji nie moge... chyba przeczyszcze sie za wszystkie czasy hehehe
 
Paula z tego co sie orientuje- na jakies 99% to wszystkie herbatki typu Figure, Okruszek i wiele innych na przeczysczenie jest niewskazane dla kobiet w ciazy. Zreszta powinna byc informacja na pudelku- no ale moze sie myle co do twojej. Ja mialm ze soba kilka takich herbatek przywiezionych z Polski, ale jak zaszlam w ciaze to je powyrzucalam- bo ani podczas ciazy ani karmienia nie byly dla nas dozwolone.:no:
 
jola- dzieki kochana wzielam pare lykow i zobaczylam na poakowaniu ze nie jest wskazane... ale ze mnie ciapa ze wczesniej nie przeczytalam... no ale teraz juz mi lepiej i nie boli mnie tak brzuch jak sie zalatwilam...obiecuje ostatni raz takie eksperymenty...
 
d\iewczynki powiedzcie mi jak interpretowac triple test wynik mam 1:1200 to duze czy małe prawdopodobieństwo??
Powinno pisac na wyniku. myślę,że to wciąż niskie jamiałam 1:22000.


Paula na zatwardzenia mi połozna poleciła LACULOSE bardzo skuteczny i nie działa zbt ostro,takich herbatek to Ty Kotku w ciązy lepiej unikaj.
 
medio- dzieki sliczne zapytam swoja przy kolejnej wizycie... bo to koszmar z tymi zatwardzeniami... a jak ty sie czujesz i malenstwo???

tajchi- no to sie wyspalas swietnie oby tak dalej...
 
Agata077 ja tez ci nie pomoge ale mysle ze lekarz powinien ci te wyniki wyjasnic..A jesli tego nie zrobil to spytaj swojej poloznej na najblizszej wizycie. Ona napewno ci powie co oznacza taki wynik. A tak wogole moze jak poszperasz gdzies na necie to znajdziesz interpretacje wyniku triple test....?
 
reklama
Znalazłam dziewczynki grupa ryzyka podwyzszonego zaczyna sie od 1:300 w moim tygodniu ciąży(tzn w tygodniu ciazy w ktorym zostal wykonany test)Kamien z serca staralam sie nie myslec ale jednak gdzies po glowie sie kolatało Wszystkiego dowiem sie w środe najpozniej jade do pl lekarza :))
 
Do góry