reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Medio Twój Karolek wygląda tak jak mój czyli przeslicznie, jest tak podobny na tym zdjęciu do mojego Kacperka,że az sie napatrzyc nie mogę:-D:-D

dziewczyny wiecie co mozna podac 2 miesięcznemu maluszkowi przeciwgorączkowo i przeciwbólowo, mój mały będzie miał szczepienie w 8 tygodniu i wiem,że po nim może byc nie za wesoło, dlatego się wolę ubezpieczyć wcześniej, tym bardziej,że mama musi mi to kupic i przysłac
 
reklama
TAJCHI Ja na godzinę przed każdym szczepieniem moich maluchów podawałam im calpol, tak poradziła mi położna i powiem ci, że pomagał. Można go kupić bez recepty( w UK oczywiście).
 
czesc dziewczyny!!! od wczoraj strasznie boli mnie brzuszek... strasznie niefortunnie walnelam sie w samo krocze i przea to mala skakala mi az do 2.30 w nocy w brzuszku... w dzien dala odpoczac ale teraz znow sie zaczyna... az mi niedobrze...
 
mamunia bardzo Ci dziękuję zrobię tak jak Ty i podam na godzine przed szczepieniem ten calpol
agata 077 nurofen też sobie zakupie w razie czego, dzieki
paula cos Ty nawyczyniała,że się tam uderzyła, na mężu juz tak nie skacz za bardzo:-D niech On popracuje trochę:tak:
 
Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, idzie Nowy Rok, stary juz umyka, więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana, niech los nam nie szczędzi, kawioru i szampana.
Szczęśliwego Nowego Roku życzy Iza

 
Medio- no no z Karolka kawał mężczyzny jeszcze raz bardzo Ci gratuluje !!!!!!! tak wczoraj sobie myślałam że te nasze ciąże bardzo szybko minęły tak niedawno pisałyśmy że jesteśmy w 9 tygodniu a już tulimy nasze maleństwa jak to zleciało :szok::-) buziaczki
 
Życzę Wam, aby Nowy Rok przywitał Was największą ilością szczęścia, jaka możecie tylko sobie wyobrazić. Żebyście Nowy rok przywitały z uśmiechem na twarzy. I żeby ten uśmiech zawsze na Waszych twarzach gościł. Aby życzenia Wasze spełniały się same, aby wszelkie przeciwności losu omijały Was z daleka. I zdrowia Wam życzę, bo to najważniejsze. Życzy Ania z mężem Ola i Olivka.
 
reklama
Czesc dziewczyny, ja tylko na chwile, bo niedawno co wrocilam i mam mnostwo na glowie....a przeciez za pare dni znow lece, tym razem do Polski.
Powiem tylko ze bylo fantastycznie, na prawde jak w raju. Foty wkleje pozniej.
Jeszcze raz dla medio i Karolka najserdeczniejsze gratulacje i zyczenia zdrowka!!!!!

Jak sie troche ogarne to nadrobie bb zaleglosci, obiecuje, a na razie pa pa
acha- i wszystkiego najlepszego dla mamus i dziedziusiow w nadchodzacym Nowym Roku- duzo szczescia i powodzenia :-)
 
Do góry