reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Jusia najgorsze jest to ze lekarza na oczy nie widzisz polozna zlewa na wszystko zaczyna sie cos dziac po 26 tyg ciazy bo dla nich dopiero to ciaza ile dziewczyn stracilo maluchy bo nikt nic im nie dal na podtrzymanie koszt prywatnego usg zwyklego to spokojnie ok 60 funtow i tez nie robi tego lekarz tylko technik ktory guzik sie zna bede spokojniejsza jak zobaczy mnie lekarz w pl zreszta jestem z takim pod telefonem
zazartował dzisiaj jak dzwonilam sie poskarzyc ze zbił by tutaj fortune zreszta neonatolog tez koszmar 2 wieki za murzynami (mi tez wysylał osobiscie dupaaston bo zaczelam krwawic w 10 tyg tutaj stwierdzili ze normalne)a pl poloznik stwierdzil ze natychmiast do lekarza...
 
reklama
Agata dobrze ze masz tego gina z POlski pod tel...Ja nigdy do gina za czesto nie chodzilam bo tylko na roczne badaia ale teraz jade do Polski w styczniu i tez mam zamiar isc bo tak jakos nie mam zaufania to tych tutaj... niech wszystko sprawdzi i przynajmniej bede miala pewnosc na czym stoje!!!!
A co do kompetencji lekarzy tutaj to mojej znajomej kolezanka jest w ciazy 29tydz...tzn byla bo w Swieta odeszly jej wody a to tylko byl 28tydz!!!! Odeslali ja do domu i kazali sie nie przemeczac...dzis w 29tyg urodzila na szczescie zdrowego chlopca ale teraz to nie wiadomo ile czasu bedzie w szpitalu w inkubatorze...ja nie wiem czy to normalne odsylac dziewczyne do domu kiedy wody jej odeszly w 28TC???? a zapomnialam dodac ze ta dziewczyna juz raz poronila 3 lata temu... jakies mi sie to tu wydaje nie teges...

ale moze jestem przedrazliwiona na swoim i mojego Dzidziunia punkcie...a e po prostu chce zeby wszystko bylo ok... a jak na razie to czuje niepokoj przez ta cala sluzbe zdrowia tutaj...ale oby wszystko bylo ok i zeby akurat osoby ktore bada sie mna zajmowac byly kompetentne i choc troche mile bo to tez wazne!!!!!
 
Witam! U Nas dzisiaj piękne słoneczko, ale za to mrozno. Widzę, że rozmowy były ożywione:) Jusia Ja i wszystkie moje znajome tu w anglii miałyśmy 2 planowe usg, bo taka tu jest norma. Jeżeli oczywiście nie ma wskazań do dodatkowych kontroli to pierwsze jest właśnie ok. 12 tyg. a drugie w 20 tyg. i to właśnie wtedy dowiadujesz się jaką płeć ma Twoje maleństwo( o ile oczywiście dzidzia będzie chciała:-).
 
Witam

U nas zimno jak nie powiem co. Moja Ola spakowana wybiera się na wycieczkę z tatą:) Przynajmniej trochę spokoju będzie:)
Ja już druga noc mam nieprzespaną. Maluszek tak dokazuje jakby mój brzuch to bynajmniej boisko do rugby było. W dodatku Ola przychodzi w nocy do nas i przez dwie godziny jej uspokoić nie mogę bo albo płacze że nie ma skrzydeł jak ptaszki albo gada jak najęta.
Dzisiaj spałam w sumie 3 godziny. Muszę jeszcze powiesić pranie na suszarce i przerobić zasłony na krótsze i obszyć poduszki
A tak mi się nic nie chce.

A co u Was?
 
reklama
Do góry