reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
medio wielkie gratulacje ciesze sie ze juz masz malenstwo przy sobie opoczywaj i ciesz sie karolkiem czekamy oczywiscie na zdjecia i relacje. Niezle nas wystraszyłas tak dlugo sie nie odzywałas ale super ze juz masz za soba poród. Calujemy cie mocno no i karolka oczywiscie tez duze buziaki dla krzysia juz jest starszym bratem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Wielkie dzieki dziewczyny za odpowiedz!!!
Bo juz sie martwilam ze to u nas cosik nie tak w osrodku bo to taka nie za duza "wiocha";P Juz wiem ze 20 stycznia bede miala pobierana krew i to chyba bedzie na tyle jesli chodzi o badania... Przynajmniej na razie...
Tez mamy 2 polozne ale obie jakies dziwne...takie rozlatane ze tak powiem :D Ale mam nadzieje ze dobrze sie mna zajma.
Mam jeszcze jedno pytanko z tego co wiem to jezeli wszystko jest dobrze z dzidzia to robia tutaj tylko jeden skan... ja juz go mialam w 11tyg i chcialabym jeszcze raz zobaczyc moje malenstwo i znac plec przed porodem... Orientujecie sie czy jest mozliwosc miec 2skan albo ile trzeba za niego zaplacic??!!

Pozdrawiam wszystkich i Gratuluje Medii Dzidzi :D:D:D:D:D
 
Jusia- tutaj robia pierwszy scan w 12 tygodni, nastepny jest polowkowy-w 20tygodniu, potem w 28. To wiem napewno. A zreszta w twojej karcie porodowej na pierwszej stronie powinna byc rozpiska co i kiedy bedziesz mial robione. A ja to i od mojej poloznej dostalam taka rozpiske.
 
czesc dziewczynki mam dzis mega dola moze to wynika z faktu przyzwyczajenia do pl mopieki nad ciezarna wiec zrobili mi dzis test z krwi i powiedzieli baj zaczelam zaczepiac polozna pytaniami typu ze niezgadza sie termin porodu z tym co wyliczyla polozna a tym co wpisali na scanie hmm roznica 10 dni a zeby bylo smieszniej to technik powiedzial ze ciaza jest starsza o 3 dni,potem mowie jej ze bardzo puchne a ona ze tak ma byc kurcze przeciez to nie jest moja pierwsza ciaza i wiem ze tak byc nie moze do tego schudlam uwaga 6 kilo mowie jej ze sie martwie a ona ze jestem za madra no to dobilam ja pytajac o ostatnie wyniki z krwi mowie ze w kazdej ciazy mialam bardzo silna anemie i sie martwie ona do mnie ze mam sie nie martwic a podejrzelismy w komputerze ze ostatni wynik hemoglobiny to 6.3 w/g pl poloznika anemia wymagajaca wspomagania farmakologicznego acha i zwrocilam uwage zeby zalozyla rekawiczki do pobierania krwi bo za paznokciami miala kilogram brudu popatrzyla sie na mnie i pobrala krew oczywscie nawet tetna nie posluchala wiec niby jestem w ciazy ale niewiem nic jak sie malenstwo rozwija czy wszystko z nim dobrze przeplakalam caly dzien mam dosc zaraz po nowym roku lece do pl niewytrzymam dluzej a nastepny scan dopiero w drugiej polowie lutego powiedzcie mi czy ja przesadzam???



Medio ogromniaste gratulacje!!!!!
 
MEDIO gratulacje synusia- duuuzy z niego chlopaczek, pewnie sie nameczylas przy parciu. No ale najwazniejsze ze wszystko w porzadku. A jak dlugo rodzilas, no i jak tam opieka w szpitalu?
Tajchi- jaki to juz przystojniak:tak:, no i rosnie jak na drozdzach:tak:. Sliczny chlopaczek!!!!
 
agata- moze nie ale oni maja takie podejscie...wiesz nie dziwie sie bo tu wszyscy maja min 4-5 dzieci... ja mialam bardzo sympatyczna polozna moze po prostu trafilas na jakas zolze!!! ale jesli to cie uspokoji to zrob dodatkowe badania w PL jak bedziesz... a tu mozesz poprosic o zmiane poloznej jesli z ta nie mozesz sie dogadac...
 
reklama
AGATA077 O kurcze...to jednyne co mi przychodzi do glowy...potraktowali Cie strasznie... i wlasnie tego ja sie tu boje...tak naprawde nie wiem jak to wszystko ma wygladac ale mniej wiecej sie orientuje od znajomych ja powinno... ja nie wiem co bym zrobila gdyby mnie tak potraktowano...chyba bym ich tam wymordowala!!!! Trzymaj sie cieplo!!

A co to tych skanow to teraz jestem zaskoczona strasznie!!!! Jola piszesz ze sa tu 3 skany praktycznie w kazdym trymestrze... a ja tu mam tez znajoma ktora jest w 8 miesiacu i mieszka niedaleko mnie i rowniez pytalam sie ludzi z ktorymi pracuje i wszyscy jednoglosnie mowia ze jest jeden skan... robia wiecej tylko jesli wystepuje krwawienie badz ciaza jest zagrozona!!!!A znajoma rodzi w polowie sttycznia i skan miala w 12 tyg i to wszystko... nic jej nie dolegalo wiec wiecej nie miala...plci sie dowiedziala bedac w Polsce tam poszla na skan... Kurcze no wlasnie to bylo dla mnie dziwne ze jest jeden ale jest przynajmniej w mojej "wiosce"
NO MASAKRA!!!!!!
 
Do góry