reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

MEDIO GDZIE JESTEŚ?????

jusia no witamy w anglii tu wszytsko jest inaczej jeszcze nei raz cie zaskoczą, to co napisała Asinka potwierdzam w 100%

jola ja nie miałam żadnych dolegliwości przez cała ciąże jak i podczas lotu też, urodziłam 9 dni po terminie,więc chyba nie musisz sie bać przedwczesnego porodu.
 
reklama
medio- no tajch ma racje pisz pisz kochana jak u ciebie... mam nadzieje ze wszystko jest ok... i cieszysz sie dzidziulka... i ze porod przebiegl dobrze...
 
No wlasnie jak na poczatku planowalismy ten wyjazd do Polaski to sie nie martwilam. Ale teraz wszyscy wokol mowia mi zebym nie ryzykowala- bo to blizniaki itp. No wiecie szczegolnie to te starsze pokolenie w Polsce- no i caly czas maca mi w glowie i tylko stresuja.Ja to bym chciala moja ciaze chociaz donosic do 37-38tygodnia- wtedy bedzie dobrze:tak:.
Jusia- ja tez bylam zszokowana jak to wszystko sie tu odbywa, ale powiem ci ze nie masz sie czym martwic- bo jezeli cos bedzie nie tak to na pewno skieruja cie do lekarza poloznika. Ja mialam juz scan robiony 5razy a ostatni to trwal prawie godzinke, az mi sie slabo zrobilo no i lekarz( mi robi zawsze scan lekarz-poloznik ze wzgledu na ciaze blizniacza) musial przerwac na chwile. Krew mialam pobierana o ile dobrze pamietam w 14tygodniu- robia ci wtedy wszystkie badania na raz- jezeli bedzie cos nie tak to wtedy powiadomia cie listownie lub telefonicznie ze masz sie zglosic na dalsze badania. Jak miala krwawienie w 16tygodniu to tez nie mam zastrzerzen do opieki- wszystko zostalo przebadane i sprwadzone- wtedy tez mialam badanie ginekologiczne, ale to tez odbylo sie za moja zgoda. W srode mam nastepny scan- no i bardzo sie denerwuje bo u jednej z dziewczynek cos jest nie tak z nerka:no:. A oprocz tego ze mam wizyty w szpitalu to takze mam przydzielona polozna tzn. sa u nas w osrodku dwie- jedna jest bardzo fajna, a druga jakas taka dziwna. No i na wizycie to tylko mocz, cisnienie i to wszystko.
 
Jestem dziś już w domu po porodzie przenieśli mnie do sali z bardzo słabym zasięgiem.
Karolus cudny 4200 waga, dł 59 cm.
Poród bardzo bolesny, niby dali mi znieczulenie, ale nic nie zadziałało, nie wiem jak to możliwe, trochę pomógł mi gaz..
Teraz walczymy z karmieniem Karolek się złości i płacze.Odezwe się i wkleję kilka zdjęc, ale tak za kilka dni, bo teraz nie mam na to czasu. Jestem padnięta 3 noce pawie nie spałam, przed porodem i tą po to z 15 min.
Jestem bardzo szczęśliwa,że mam już małego przy sobie.
 
medio zagladam zagladam a ciebie wciaz nie ma :-(daj znac kochana co u ciebie

jola466- daj znac w srode po scanie a ja trzymam bardzo mocno kciuki zeby u twoich malenstw było wszystko dobrze

buziaki
 
:-):-):-)MEDIO... GRATULUJE BARDZO MOCNO I ZYCZE WSZYSTKIEGO DOBREGO!!! DUZY TEN TWOJ MALUSZEK!!!:-):-):-) POZDRAWIAM GORACO I BUZKA DLA kAROLKA...
 
Medio no nareszcie
Ogromniaste gratulacje,ale spory ten twoj Karolek i co naturalnie rodzilaś.No to zuch kobieta z ciebie.

Olinda chyba sie minelas z Medio postami
 
JUSIA przede wszystkim witam! Nic się nie martw to tutaj normalne, dziewczyny dobrze Ci wszystko opisały, chociaż przyznam, że przy pierwszej ciąży to i Mnie to zaniedbanie:) bardzo zdziwiło. Więc głowa do góry i jak masz jakieś pytania to śmiało.
MEDIO! Moje gratulacje i szybkiego powrotu do sił:)
 
reklama
Medio no wreszcie wieści od Ciebie

OGROMNE GRATULACJE ALEŻ CHŁOPA URODZIŁA
 

Załączniki

  • STA71596 (2).jpg
    STA71596 (2).jpg
    767,5 KB · Wyświetleń: 24
Do góry