reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

MEDIO KOCHANA TRZYMAM BAAAAARDZO MOCNO KCIUKI I MODLE SIE ZEBY WSZYSTKO POSZLO SZYBCIUDKO. TRZYMAJ SIE I CZEKAMY NA WIAADOMOSCI. WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE SŁONECZKO:tak::happy::happy::happy::happy:
 
reklama
Nadal nic, co jakiś czas wody sie wylewają. Położna mówiła,że tak będzie, bo mój organizm bedzie ciągle produkowała nowe wody i tak się bedą sączyć.Ach ...
Minęło już 9 godzin, czekam dalej.
Buziam Was.
 
oj mysle ciagle co u ciebie... bylam na centrach niedawno weszlam do domu i zaraz odpalilam kompa... aby zobaczyc co sie dzieje... moze troszke pochodz po schodach to cos sie ruszy... modle sie aby wszystko bylo ok...
 
Medio no jak przeczytałam ,że odeszly ci wody o 6.00 rano to pomyślałam oby Cie tylko nie wracali do domu tak jak mnie, a tu masz nastepny Twój post to powrót do domu, teraz wiesz co ja przechodziłam jak to stresik czy to juz czy nie kiedy sie zacznie i w ogóle.
Mam nadzieję że dziś w nocy coś będzie już a moze już jest:tak:
TRZYMAM KCIUKI ZA SZYBKIE ROZWIĄZANIE
 
Oj nasza medio cos sie nie odzywa chyba juz w szpitalu???? Powodzenia zycze aby wszystko bylo jak najlepiej... aby dzidzia urodzila sie zdrowa i mama byla szczesliwa... trzymam kciuki z calego serduszka... ogromny buziak......
 
Medio chyba Ci wykrakałam, mam nadzieję,że wszystko u Was dobrze i że nie było tak ciężko.


dziewczyny podobno ok.6 tygodni przychodzi kryzys laktacyjny, co nalezy wtedy robić, wole wiedzieć bo za 5 dni zacznie sie u nas 6 tydzień
 
Medio trzymamy kciuki na pewno wszystko będzie ok. A moze juz masz synusia przy sobie:-)

Tajchi Nasza Lilianka jutro skończy dopiero dwa tygodnie a ja chyba już mam kryzys laktacyjny. Mała cały czas wisi przy cycu ale chyba się nie najada nie wiem czy sobie smoka z cyca nie zrobiła. Poważnie się zastanawiam czy nie wprowadzić butli przynajmniej na noc bo obie jesteśmy juz wykończone a to chyba nie o to chodzi.
 
dziewczyny czy wam tez nie wyswietlaja sie cale suwaczki jedynie czesc i kursor do przesuwania z boku suwaczkow???? bo u mnie tak.... i nie wiem czemu????
 
reklama
Do góry