reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
No my juz po śniadanku i do obiadku sie szykujemy, Nasz Kacperek dostał mnóstwo prezentów babcia Go ciągle bawi i mam troszke czasu dla siebie, nawet wydepilowałam nogi pierwszy raz od porodu:-D:-D, dziadek z moim M najedli sie za wszystkie czasy i leża nic nie robią.:no:

Medio chociaż możesz pojeść normalnie na święta ja musiałam się troszkę oszczędzać, no do sylwestra chyba juz będzie to Twoje malenstwo:tak:
 
Tajchi w poniedziłek mam położną, jakbym nadal była w dwupaku, ale na masaz się nie zgodzę, może do stycznia przenosze, kto wie?
Nikado śliczną masz córcię:)
 
nikado- super dzidzia!!!
medio- oj malenstwo... trzymaj sie do poniedzialku... jak urodzisz teraz to dzidzia bedzie starsza o rok niz po sylwestrze...
 
Dziewczynki odeszły mi przed chwilą wody, biore prysznic i jedziemy do szpitala, pomódlcie się i trzymajcie kciuki
 
Wrócili mnie do domu (zrobili ktg i zbadali) wody wciąz mi ciekną, mam czekac aż samo się zacznie, jak nie to po w niedzielę o 8 rano na wywołanie mam się stawić.
Narazie nie mam skurczów,dziwnie w Polsce chyba już trzymają w szpitalu a tu mam w domu czekac.
Czuję się w miarę od tylko trochę zestresowana jestem.Karolek daje o sobie znać.
 
medio- kochana pewnie ze trzymam za ciebie kciuki... oby wszystko bylo ok... dawaj znac co i jak u ciebie... zycze powodzenia... tak w Polsce trzymaja juz w szpitalu... moja znajoma miala termin i zglosila sie i juz tam zostala a urodzila 12 dni po planowanym terminie i przez caly czas byla w szpitalu... trzymaj sie powodzenia...
 
reklama
Do góry