reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

U mnie właśnei piecze się sernik, przygotowania pełną para, choć ja mam luz hihi
Asinka z widzę,że masz mała dame w domciu, fajnie, porób jej zdjęcia z loczkami.
bn3.gif
 
reklama
no cisza dziewczyny, jak każda wolna chwilę przy garach stoję, karpia już kupiłam przyprawiony czeka na jutro, bigos sałatki rybka po grecku wszystko juz zrobione, ah przypomniało mi sie grzybki musze namoczyć na jutrzejszą grzybową:tak:.
A no i jeszcze jedno dziś odebrałam Kacperka paszport, mam teraz obywatela polskiego urodzonego w Londynie:-D
 
mamusie ja wlasnie juz skonczylam... jade jutro do meza do pracy i tam spedzamy wigilie... zabieram wszystko co przygotowalam... nie jest duzo tego bo my tylko we troje... ale podstawowe potrawy wigilijne sa... padam juz... dobranoc...
 
Niech blask tych świąt sprawi
by były najpiękniejsze na świecie a białe pyłki
lecące z nieba stworzą nastrój tych świąt
życzę wszystkim ludziom na ziemi
by te święta zbliżyły ich
bo to jedyny wyjątkowy czas
by przełamać te wszystkie pozostałe dni
niech pójdą w zapomnienie
po prostu kochajmy swych bliskich
za każdy dzień
za uśmiech
za miłość
która dali nam
więc WESOŁYCH ŚWIAT życzę Wam
 
Medio no w dwupaku pozostań chociaż do jutra, ja mam koleżankę urodzona w wigilię i jeszcze ma na imię Ewa i wcale nie jest zadowolona bo co roku ma tylko jeden prezent na gwiazdke,urodziny i imieniny:szok:
 
medio- tajchi ma racje poczekaj troszke... ale domyslam sie ze ci juz strasznie ciezko... i chcesz to miec juz za soba... buzka trzymam kciuki za szczesliwy porod...
 
Czesc dziewczyny :) Z okazji swiat zycze wam i waszym maluszkom wszystkiego ale to wszystkiego czego sobie zapragniecie :) a tobie Medio szybkiego i szczesliwego rozwiazania :)
dawno nie zagladalam i przepraszam za to ale musialam dojsc do ladu ze soba i nie tylko :) na szczescie juz wychodze na prosta :) i powiem wam, ze rozumie juz co miala na mysli moja siostra ktora zawsze powtarza, ze moze chodzic w ciazy i rodzic tylko zeby potem za nia ktos w nocy wstawal :)
 
Zuska witaj, zgadzam się, wstawanie w nocy to och, niełatwa sprawa, pamiętam ten ból i oczy na zapałaki.

Dziewcznki więc melduję sie nadal w dwupaku, i cisza na morzu:)
Miłego Świątecznego dnia:)
 
reklama
zuska- no to jest najgorsze z tego wszystkiego.... czasem nie wiadomo co sie robi... a ze zmeczenia czlowiek szaleje... badz dobrej mysli to sie kiedys skonczy... pozdrawiam...
medio- oj kochana a jak sie czujesz??? z pewnoscia jak balon... ja w pierwszej urodzilam 12 dni przed terminem a bylam juz wielka jak orka i strasznie zmeczona i opuchnieta... wiec chcialam miec to juz za soba... ciekawa jestem jak ty to znosisz???
 
Do góry