reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witam,

U nas zimno ale przynajmniej nie pada. Olunia leniuch jeszcze śpi.

generalnie to nie chciałabym cesarki strasznie się boję na samą myśl, że mięli by mnie kroić dostaje palpitacji. Z resztą jak musiałam iść po poronieniu do szpitala na zabieg pod narkozą to pytałam lekarza chyba ze 20 razy czy się na pewno obudzę. I tak mięli problem bo kobitka nie dopasowała narkozy do wagi o nawet nie spytała. I męczyli się 4 godziny żeby mnie dobudzić.
A z resztą po porodzie Oli po dwóch godzinach już wstawałam z łóżka i chciałam iść do domu ale kazali zostać trzy pełne doby. Przez te trzy dni to nic nie robiłam tylko płakałam bo tak na mnie działa szpital. Teraz też chciałabym skrócić pobyt w szpitalu do minimum jeżeli z maluszkiem i ze mną będzie wszystko ok
Z resztą chyba każda z nas najlepiej dochodzi do siebie we własnym domu.
Dlatego też będę nalegać na poród naturalny no chyba, że koniecznością będzie cc.

Dzisiaj mają mi przywieźć nowe łóżko, łóżeczko dla maluszka i muszę siedzieć w domu a myślałam, że się gdzieś wybiorę chociaż na godzinkę na spacer

A co u Was ??
 
reklama
Witam
Może nie na temat zadam pytanie ale kilka razy dopiero odwiedziłam fora na baby boom.
Mam otóż takie pytanie czy ktoś zna prywatne laboratorium które szybko wykona badania krwi w Londynie. Za bardzo się martwię aby czekać państwowo, bowiem jestem w trakcie zmiany gp i czeka mnie dopiero na przyszły tydz wizyta z pielęgniarką.
Tydz temu byłam w Polsce i tam miałam pierwszą wizytę i potwierdzenie ciąży i zrobiłam wyniki podstawowe które nie wyszły dobrze i muszę powtórzyć, jednak dla swojego spokoju chciałabym to przyśpieszyć prywatnie. Czy ktoś mógł by mi pomóc i podzielić się radą.
Pozdrawiam, Kasia
Ps. mieszkam SE londyn co do polskich dzielnic mam dość daleko.
 
Jestem tu nowa wiec jeszcze nie orientuje sie kto juz rodzil a kto w ciazy, dlatego mam pytanko, czy jest moze ktos z terminem porodu na kwiecien / maj?
 
dziewczyny powiedzcie mi ,czy Mały może za dużo zjeść???? Wczoraj dostał cyca a z pół godziny znowu wołał jeść dałam więc mu jeszcze 70ml z butli(w sumie tyle mi się nalało,ale myslalam,że nie zje wszystkiego) mógł sie za bardzo najeść, czy jakby był najedzony wypluł by butelke,w nocy masowałam mu brzuszek i nie wiem czy to z przejedzenia czy kolka Go męczyła

kasiegreg ja niestety nie wiem, gdzie tu mozna pobrać krew prywatnie, ale raczej musisz szukac na ealing lub w okolicy, jest tam sporo polskich przychodni więc na pewno któras wykonałaby takie badanie, warto dojechać nawet jak masz daleko, będziesz spokojniejsza
asinka no to dzisiaj będziesz juz skladala łózeczko??
iwee gratulacje podwójnej ciąży, troszkę będziesz miala teraz urwanie głowy z czwórką szkrabów:tak:
agata 07 wracaj do zdrowia
nikado ja nie wiem jak to może tu byc chociaz byłam zapisana na wywołanie ale nie doczekalam, a w trakcie porodu dostałam kroplówke na rozwarcie bo było za małe i tyle
 
Tajchi jakbyś karmiła tylko piersią to napewno nie, ale butlą to są chyba jakieś normy, nie pamiętam dokładnie. A jesteś pewna,że masz tak mało pokarmu by dokarmiać butlą?
 
Tajchi zebys wiedziala ze bede miala wesolo w domku :tak::baffled: Sama najlepiej wiesz ile to jest zachodu z jednym malym szkrabem (karmienie, spanie, kolki, potem zabki...ojoj:no:) no i teraz pomnozyc to wszystko przez dwa!:szok: wciaz jeszcze to do mnie jakos dotrzec nie moze i nie ukrywam ze sie boje tego wszystkeigo, ale staram sie byc dobrej mysli. Byle zeby maluche zdrowe byly, bo tyle sie juz naczytalam o przeroznych mozliwych komplikacjach ciazowych i porodowych z blizniakami...
Kasiegreg moze powinans zadzwonic do swojej poloznej (albo GP) i powiedziec jej swoja sytuacje i obawy. Mysle ze wtedy ci zleci badanie krwi od razu jesli poprosisz no a wyniki sa za jakies 3 dni. Tu gdzie ja mieszkam mozesz poprosic polozna o zlecenie na badanie krwi i nie ma problemu zeby je uzyskac. Mysle ze to lepszy pomysl niz sie zamartwiac i placic prywatnie (moze calkiem niepotrzebnie) Powodzonka..
 
Medio tak mi sie wydaje,ze mam mało pokarmu, bo mały odchodzi od cyca i za 10-30 minut juz ssie mi policzka lub swoja ręke tak jakby był glodny, daję mu smoka ale to pomaga na 10 minut i płacz,a jak dostanie butlę to jest cisza i je dopóki nie zasnie
iwee no będzie wesoła rodzinka, ale razy dwa to ja sobie nie wyobrażam tak jak i Ty i jeszcze + dwa:szok:
 
Tajchi: planowałam wtargać z salonu łóżko i łóżeczko na górę do sypialni ale trochę się przeliczyłam i za ciężkie jest dla mnie. Więc ze składaniem muszę czekać na Pawła jak wróci z pracy i mi to wniesie. A to dopiero za 4 godziny:wściekła/y:
Chcę już poustawiać rzeczy na swoje miejsca i w tym łóżeczko z materacem bo reszty rzeczy do łóżeczka jeszcze nie mam :)
 
Tajchi jesli moge cos poradzic w kwestii karmienia, to czasem jedyna skuteczna metoda jest przykladanie maluszka do cycusia wlasnie co 10 min i to doslownie na 2 minutki ssania. Wiem, nie brzmi to pocieszajaco ale u mnie tak to wlasnie wygladalo z moja dwojka szczegolnie z coreczka. Pamietam ze przez pierwszy miesiac jej zycia to mialam wrazenie ze siedze z cycem na wierzchu non stop od samego rana do poznego wieczora! Na szczescie wraz z dojrzewaniem ukladu pokarmowego czas ssania sie wydluza no i tez czas przerw pomiedzy (tak gdzies po miesiacu).
Tak wiec u mnie taki sposob dzialal i jesli tylko bedziesz miala na tyle cierpliwosci i samozaparcia to moze i u ciebie zadziala...;-)
 
reklama
Tajchi no to chyba rzeczywiście głodny.
iwee to miałaś dużą cierpliwośc w karmieniu, co 10 min, to wymaga duzego samozaparcia no i chyba nieźle cyce bolały.
Asinka z na kiedy Ty masz termin, sorki ale niemasz suwaczka ciążowego i nie pamiętam?
Alex co u Ciebie?
Miśówka czekam na wieści?
Olinda życzę dobraej nocy, jak sobie dajesz radę, masz kogoś do pomocy?
 
Do góry