reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarne na Wyspach

No ja bylam tydzien temu u mojego GP zrobil mi test i odrezu mialam jechac do szpitala wtedy nie bylo nic widac i dali mi skierowanie na kolejny scan teraz na 12 marca
 
reklama
Gina to w sumie dobrze ze cie tak powaznie potraktowali ja tez wybieram sie do gp ale ja mam swojego consultanta w szpitalu I w sumie powinnam prosto do niego isc ale ze mnie gp wku..... ostanio bo powiezial ze za stara jestem to ide mu sie pokazac
 
Hej Indi no bylam wczoraj jak narazie ok serduszko bije ladnie widac jest 6 tydzien :) umowilam sie z polozna teraz czrkam na list kiedy przyjdzie
 
Gina, super, ze juz widzialas serduszko :)
Ja staram sie jako tako ogarnac macierzynstwo i marze o tym, zeby moc sie kiedys wreszcie wyspac :)
 
A ile masz dzieci? Ja mam dwoch synow 5 i 3 lata to moge sie wyspac a jak maly sie obudzi to I tak zawsze do taty idzie sie wepchnac I spi po jego stronie
 
reklama
Do góry