reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Verita to mnie zaskoczyłaś z tymi cenami. W jednej gazetce miałam ostatnio opiske od babeczki co ma studio i sesja noworodkowa niby cos koło 40f. Tylko piszę tam, że to trwa około 3-4h bo to karmienie etc. I byłam zaskoczona, że tak mało. I tu właśnie sprawa jest taka.. że może to sama sesja bez zdjęć?
Na Bounty niby zaś ileś zdjęć gratis ale nie sprawdzałam jeszcze ile sesja, gdzie nie popatrze to nie przekracza to jakiś 60f, chyba że chciałabym w ramach zdjęcia etc.
Miałam nadzieję, że niemowlakom któraś robiła i może opisac jak to wygląda :tak:
Andzia, widziałam też, że można wziąć sobie pakiet, dopłaca się coś koło 20-30f i robi się też z brzuszkiem a potem po porodzie. Można wziąć również takie co są 3 czy 4 sesje, rozdzielone na wiek.
 
Ja dzwoniłam do profesjonalnych to cena ok 200 funtów. A jak ktoś bierze 40 to sorki ale chyba nie jest za bardzo dobrym rozchwytywanym fotografem zeby swojej pracy tak nie cenic. Nie sztuka kupic lustrzanke ale trzeba miec oko i to coś. A tacy się cenia. Ja niestety robilam starszym ok roku więc nie pomogę. W pl zaplacilam za 8 fotek 360 zl wiec i tak nie mało ale babka znala sie na rzeczy. I chyba powtórzę u niej w tym roku. Ja mialam corki i ciążowa w jednym.
 
Verita to mnie zaskoczyłaś z tymi cenami. W jednej gazetce miałam ostatnio opiske od babeczki co ma studio i sesja noworodkowa niby cos koło 40f. Tylko piszę tam, że to trwa około 3-4h bo to karmienie etc. I byłam zaskoczona, że tak mało. I tu właśnie sprawa jest taka.. że może to sama sesja bez zdjęć?
Na Bounty niby zaś ileś zdjęć gratis ale nie sprawdzałam jeszcze ile sesja, gdzie nie popatrze to nie przekracza to jakiś 60f, chyba że chciałabym w ramach zdjęcia etc.
Miałam nadzieję, że niemowlakom któraś robiła i może opisac jak to wygląda :tak:
Andzia, widziałam też, że można wziąć sobie pakiet, dopłaca się coś koło 20-30f i robi się też z brzuszkiem a potem po porodzie. Można wziąć również takie co są 3 czy 4 sesje, rozdzielone na wiek.

A to nie wiedziałam że można taki pakiet wykupić...

Nie wiem czy ktoś już wcześniej o to pytał więc zapytam:)

Co sądzicie na temat maszynki TENS na skurcze? Myślicie że coś pomoże?
 
Ja nawet nie wiem co to za maszynka :-o

To jest taka maszynka:
TENS - BabyCentre

Mi poleciła ją położna, kupiłam ją 3 dni temu ale na najniższym poziomie narazie mogłam mieć włączone bo na wyższych juz jakby trochę bolało. Pomaga na bóle kręgosłupa ale zastanawiam się czy i jak to może pomóc na skurcze...
 
reklama
Do góry