reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Ja miałma jedno w 12, kolejne w 19(troche wcześniej, bo jechałam do PL), nastepne w 27, i teraz kolejne bedę miała w 34. Zawsze było wszystko ok, robią mi tyle, bo powiedziałam ,że boję się porodu i obawiam się,że dziecko może byc za duże by je urodzic bezpiecznie siłami natury.
 
reklama
DZIEŃ DOBRY :))

JA TEŻ JAK DO TEJ PORY MIAŁAM 3 USG W 9TG , 22TG I 32TG I JESZCZE MAJĄ MI ZROBIĆ W 37 ŻEBY SPRAWDZIĆ CZY DZIECKO SIĘ ODWRÓCIŁO:tak:
COŚ OSTATNIO MAM KIEPSKIE DNI WCZORAJ BYŁAM NIEWYSPANA GDYŻ WŁAŚCIWIE CAŁĄ NOC NIE SPAŁA :wściekła/y::wściekła/y: SAMA NIE WIEM DLACZEGO:no::no: A DZISIAJ WSZYSTKO MNIE DRAŻNI I WKURZA :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: CHYBA MAM BIOMETR NIEKORZYSTNY :-p:-D:-D

MIŁEGO DNIA :happy2:
 
Olinduś to witam w klubie niewyspanych, co się dzieje, zamiast się wyspać póki dzidzia a w brzuchu to my nie wysypiamy sie, ach...
A masz już wszystko dla dzidzi?
 
Już mnie męczą te nie przespane noce bo co innego wstawac do dzidzi a co innego przekładac sie z boku na bok całą noc :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wariacji można dostać :szok:
medio kochana- nie mam jeszcze wszystkiego z tych najważniejszych rzeczy brakuje mi pościeli i stojaka do wanienki no i chciałabym kupić jeszcze elektryczną nianie ale z tą nianią to się zobaczy bo coś ostatnio pod górkę u nas z kasą i chyba nawet mąż nie będzie brał tego urlopu dla tatusiów bo nie damy rady finansowo och dodatkowo mnie to wkurza :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-:)-:)-:)-( ale niestety nic na to nie poradzę. buziaczki
 
A ja chyba nie będe zamawiać tej elektrycznej niani.
Zamówiłam z argosa to, jest tu też wanienka, ma przyjść w piątek.

Pościel możesz zamowić na ebay lub w tym poslim sklepie, nie trzeba chodzić po sklepach, wybierasz, płacisz kartą i Ci przywożą.

282-0983952A70UC496057X.jpg
 
ja to mam manię dotykową:-D:-D i musze coś zobaczyc i dotknąc zanim kupie także po pościel wybiore się do sklepu;-):-) bardzo fajny masz ten zestaw :tak::tak:
A Ty Medio masz już wszystko????????????? acha gdzie można kupić takie duże podpaski po porodzie jeszcze się nie rozglądałam i nie wiem czy mozna je dostać np w jakimś supermarkecie
 
olinda: takie podpaski mozna kupic w Boots i kosztuja ok 2funtow. Warto tez zaopatrzyc sie w majteczki jednorazowe to tez groszowe sprawy (rowniez Boots) ;-)
 
No wid\zicie dziewczyny macie po tyle usg a ja...:crazy: tez w sumie do tej pory mialam chyba 3 ale pierwsze chyba w 4tyg byl tyklko pecherzyk drugie w 6 tyg no i potem w 13 myslalam ze zrobia mi to w 20 a tu d....dopiero w 28 bo tak zdecydowal konsultant:no:

Medio fajny przewijak ja musze kupic doslownie wszystko mimo ze to moje 4 dziecko ale pierwsze w szkocji:-D po Konradzie nie sadzilam ze cos bede jeszcze potrzebowac i wszystko porozdawalam .
 
reklama
Cześć laseczki - mi też humorek dziś siadł na maksa i jakaś nerwowa jestem... Do tego pojechałam kupić kilka rzeczy sobie do szpitala i nic nie kupiłam, bo nic mi sie nie podobało... Tylko się na siebie wkurzyłam, że taka wybredna jestem i nic mi nie pasuje...

Ja się zastanawiam nad taką wanienką nakładaną na wannę (podobno można ją też zakładać na łóżeczko), ale musze jeszcze iść i się upewnić tzn. zmierzyć czy faktycznie wejdzie na nasze łóżeczko, bo to byłoby wygodne...

Ja jeszcze nie mam wielu rzeczy dla siebie do szpitala i dla maleńkiej też mi trochę brakuje, na razie wzięłam się za porządkowanie tego co już mam pranie, prasowanie...

Co do niani to się zastanawiam, bo mieszkamy w mieszkaniu i jest nam raczej niepotrzebna na razie, ale bardzo mnie kusi monitor oddechu (Misia miała problemy z oddychaniem po urodzeniu), a to już raczej opłaca się kupić razem z nianią... no i oczywiście nie mogę się zdecydować... ehhh to moje niezdecydowanie mnie dziś wykończy!
 
Do góry