reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Olinduś no dziś jakoś nie najlepiej się czuję słaba jestem i wogóle. ATwój mąż tylko na weekendy przyjeżdża? Ile jest w domu?
ZQO zdrówka dla synusia, daj znac po wizycie co i jak.
 
reklama
CZEŚĆ :tak: DZISIAJ POCHMURNO I WIETRZNIE PRZYNAJMNIEJ U NAS AŻ NIE CHCE SIĘ WYCHODZIĆ Z DOMU:no::wściekła/y: BRRRRRR......

zQo- napisz jak po wizycie u położnej:happy:i dużo zdrówka dla synusia
medio- tak męża mam tylko w weekendy a dokładnie od piątku popołudnia lub wieczora do poniedziałku ale wyjeżdża bardzo wcześnie rano, czasem się zdarza że przyjeżdża w tygodniu ale właściwie tylko na noc.
misiówka- mi ostatnio dokuczają skurcze łydek :wściekła/y::wściekła/y: ale szczęście w nieszczęściu zawsze jak mąż jest w domku to szybciutko mi pomaga bo bym chyba w nocy zdechła.

MIŁEGO DZIONKA:-)
 
Misiówka no rozdwoje sie 22 dni zostało, ale brzuch mi jeszcze nie opadł, więc moze teoche przenosze ciąże. Teraz mam wizyty co tydzien ,maja sprawdzac jak mały jest ułozony i to az do rozdwojenia tak mam miec hihi:-)
 
Olinda - mi też skurcze się pojawiły w łydkach, ale niesilne, jak z Misią byłam w ciąży to mnie tak łapało, że mi stopy wykręcało!! Polecam litr soku pomidorowego dziennie - mi bardzo pomogło.

Tajchi - no to dobrze, że kontrolują cię tak często - nie zaszkodzi, a wiesz jaka jest "procedura" po terminie? I który termin obowiązuje wg USG czy wg OM?
 
hej dziewczyny!!!
ja juz po wizycie u poloznej nawet juz zdazylam sie drzemnac bo po pobraniu krwi cos slaba bylam.U poloznej normalnie expres
icon_sad.gif
siusiu zbadane,zwazyla ,cisnienie zmiezyla i tyle ze chociaz serduszka posluchala a usg dopiero mam miec w 28 tyg
icon_sad.gif
icon_sad.gif
icon_sad.gif
ale kolo 20 chce pojsc prywatnie...
no i jeszcze mialam dzis krew pobrana na zespol dawna i rozszczep kregoslupa ,teraz bede czekac na wynik...
 
reklama
MISIÓWKA - DZIĘKI ZA RADE W SPRAWIE SKURCZÓW NAPEWNO SKORZYSTAM:tak:
ZQO-TE WIZYTY U POŁOŻNEJ ZAWSZE TAK WYGLĄDAJĄ CHOĆ MNIE NP. NIE WAŻĄ ALE CAŁA RESZTA SIĘ ZGADZA:tak:
BUZIAKI
 
Do góry