reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Misiówka moja koleżanka przenosiła, i dopiero po 10 dniach jej wywoływali poród, w tym czasie była kontrolowana dwa razy w szpitalu tyle,że to było w Belfascie, nie w Londynie gdzie ja mieszkam, ale chyba procedury podobne są, niby 2 tyg.przed i 2 tyg po jest normalny czas na urodzenie, ale mi sie wydaję troszkę długo..

zQo w Londynie usg jest w 12 i 20 TC, ja miała dodatkowe w 28TC, ale dlatego że małego nerka była mniejsza i chcieli sprawdzić, to jest standart a u Ciebie w Szkocji jakoś inne terminy maja widzę???
 
Ostatnia edycja:
reklama
No ja tez słyszałam o soku pomidorowym na te skurcze.
Mi lekarz powiedział,że jak nie urodze do 25.12 to chyba po 11-12 dniach na wywołanie. U mnie sugeruja się terminem wg usg, u mnie to jest 5 dni wcześniej niż wg OM, A JAK U WAS?
 
Tajchi Wlasnie o to chodzi ze i w szkocji robia w 20 ale u mnie stwierdzili ze zrobia w 28 i 34 a we wczesnej ciazy tez mialam 3 x robione wiec pewnie wyszli z zalozenia ze juz dosc na mnie kasy wydali i nie zrobia mi w 20 tyg:no:

jakos nie moge sie przyzwyczaic do tej formy opieki mad ciezarną:no:
 
Medio - ja mam termin wg OM na 17, a wg USG na 11 grudnia.

Też uważam, że z tym USG w 20 tyg. ciąży to niedopatrzenie zQo - dopytaj koniecznie.
 
Medio ostatnie usg mialam w 13 tyg i teraz jeszcze pytalismy poloznej kiedy bede miec usg to powiedziala ze w 28 tyg,jak sadzicie czy jakbym poszla do gp i zapytala o to usg to cos by dalo?
najwyzej pojde prywatnie kolo 20 tyg:crazy:
 
zQo - mysle, ze GP nic nie poradzi, bo to zleca położna, ale ja miałam w 23 tc, a tutaj jest ono planowo między 22tc a 28tc właśnie, więc się mieścisz.
 
reklama
zQo - ale dowiedz się, czy jest taka konieczność, może USG w 28 tyg ciąży jest w stanie objąć wszystko co te w 23!! Po co prywatnie kasę wyrzucać, tym bardziej, że potem masz jeszcze jedno w 34 tc...
 
Do góry