reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

medio- ja piore w proszku Fairy Ola jak była malutka to też w nim prałam i było ok mam nadzieje że i tym razem tak będzie:tak:
asinka_z jestem w szoku:szok:że kazali wypić Ci alkohol zamiast dać coś ziołowego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:niewiem spróbuj może wypić melise bo to napewno możesz dla mnie to są patafiany:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
taichi- a Ciebie ważą co wizyte???????????/ bo mnie jak zważyli jak byłam pierwszy raz to do tej pory nic i nawet się nie pytają ile ważę.

pozdrawiam
 
reklama
Mnie ważyli w szpitalu w 12 TC, potem w 20 TC i 28TC, po tym okresie jak jestem u pielęgniarki w GP to ważą mnie i mam wagę wpisana w kartę, co wizytę
Miałam dodatkowy scan w 28 TC bo mały miał mniejsza nerkę i chcieli sprawdzic czy ona rośnie, no i na szczęście wszystko jest ok nereczka jest mniejsza od drugiej ale obie rosną i sprawują swoje funkcję.
 
tajchi-super że z maleństwem wszystko dobrze :tak::-) ja sama się ważę i w sumie przybieram mniej więcej tyle co z Olą więc chyba wszystko dobrze z moją wagą.
 
Witam

Co tutaj taka cisza zapadła??
Nikt nic sie nie piszę, wszyscy tylko weekendzik w głowie mają, a ja z wielkim brzuchem siedzę i myślę kiedy ten mój maluszek sie zdecyduje mnie opuścić;-), już bym chciala.....
 
Witam

Co tutaj taka cisza zapadła??
Nikt nic sie nie piszę, wszyscy tylko weekendzik w głowie mają, a ja z wielkim brzuchem siedzę i myślę kiedy ten mój maluszek sie zdecyduje mnie opuścić;-), już bym chciala.....
Na szybszy poród mają pomóc przytulanka w dużej ilości:-), wg ginekologa no i herbata z liści malin, ale nie wiem czy taką masz.
 
DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM:-)
MY DZISIAJ LENIU****EMY :tak: I BARDZO DOBRZE NAM Z TYM.
MEDIO-JA TEZ MIAŁAM JEDEN DZIEŃ GDZIE MNIE TAK STRASZNIE MDLIŁO ZUPEŁNIE JAK NA POCZĄTKU CIĄŻY. A JAK SIĘ DZISIAJ CZUJESZ?????????? ZDRÓWKA DLA MĘŻA :tak:

A CO U POZOSTAŁYCH MAMUŚ????????????// MIŁEGO WIECZORKU
 
reklama
Medio - mi się pierwsza pościel najbardziej podoba, ale trochę babska... dla facecika wybrałabym tą z misiami chyba...

olinda - ja mam okropne nerwobóle w nogach, do tego ostatnio mam wrażenie, że mi się miednica rozpada dosłownie, jakby mi się miały kości porozlatywać...

Witam nowe mamusie!!

Tajchi - no to faktycznie nierługo się rozdwoisz, fajnie masz, ja już czekam z wytęsknieniem.

justa - widzę, że USG się udało, super, że córcia taka chętna do pomocy!!

zQo - witaj po przerwie, fajnie, że teściówka już was nie okupuje, szkoda tylko, że mały niedomaga.... koniecznie zaglądaj częściej!!

asinka - mam nadzieję, że z teściową wszystko dobrze, a ty chociaż meliskę sobie zrób do termosu na drogę... no a ten lekarz to jakiś porąbany!!! Alkohol to dopiero bezpiecznie rozłuźnia... kretyn jeden!! Aż mi ciśnienie skoczyło!!

Tajchi - no to faktycznie psikusa ci synek zrobił, mam nadzieję, że jeszcze się obróci.... a takie wachania wagi ok. 1 kg to ja mam cały czas, nawet z dnia na dzień, więc bym się nie stresowała tym...

A ja ostatnio chodze jak paralityk, mam wrażenie, że miednica mi się rozpada dosłownie... ale poza tym wszystko dobrze. Na nudę nie mogę narzekać, bo cały czas się coś dzieje, a przed chwilką wyjęłam z pralki pierwsze pranie dzidziowe, też używam tego proszku Fairy i pachnie bosko, nawet mąż przybiegł zapytać, co to za nowy płyn, hahaha.
 
Do góry