reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Ja czuje sie swietnie zwlaszcza od kiedy tesciowej niem:-D a tak powaznie to naprawde teraz czuje sie tak jakbym w ciazy nie byla:tak: wszystkie objawy wczesnej ciazy mi minely i jest super poza tym dostalismy juz taxy i to tez poprawilo mi nastroj:tak:
 
Dzień dobry

U nas słoneczko świeci ale chęci nie mam na nic a tu się zapowiada długi dzień.
Mam pytanie do Was w niedziele lecę do Polski i już zaczynam panikować na samą myśl o samolocie. Jak myślicie czy lekarz mógłby mi coś dać na uspokojenie tak żeby trochę tą moją panikę ograniczyć. Nienawidzę latać samolotem boję się strasznie za każdym razem mój mąż ma zawsze siniaki na ręce bo tak mocno go trzymam przez pierwsze 40 min :zawstydzona/y:
Umówiłam się już na wizytę na jutro ale nie wiem czy coś mi da czy przypadkiem nie wyśmieje. No niestety muszę lecieć nie mamy wyjścia teściowa w szpitalu i kazali nam przylecieć :szok: A w dodatku nikt nie chce mi nic powiedzieć co jest nawet mąż. Tylko tyle że musimy lecieć
 
asinka_z - powiedz wszystko na wizycie nie sądzę żeby Cie wyśmiali a wazne jest to dla Ciebie i dzidziusia może mają jakieś ziołowe preparaty:tak:trzymam kciuki żeby się udało i żebyś spokojnie przeżyła ten lot :tak:
 
DZIEŃ DOBRY;-) U NAS SŁONECZKO PIĘKNIE ŚWIECI I OLA NAD WYRAZ CHĘTNIE CHCE IŚĆ DO PRZEDSZKOLA OD RANA KRZYCZY DO PRZEDSZKOLA DO PRZEDSZKOLA!!!!!:szok::szok::-D ZOBACZYMY JAK BEDZIE JAK JĄ ZAPROWADZĘ CHOĆ OSTATNIO NIE MOGĘ NARZEKAĆ :tak:TYLE U NAS A CO U WAS MAMUSIE????????????
 
Dzien dobry!!Wczoraj bylismy na usg,pojechal ze mna maz i Vanessa:)Widzialam wreszcie swoja dzidzie(cała mamusia:-) )Kochane malenstwo chyba wiedzialo ze patrzy rodzinka na niego,bo tak ladnie pomachalo do nas raczka:-)Vanessa byla przeszczesliwa,ze mogla popatrzec na dzidzie.Ona juz nie moze sie doczekac,kiedy bedzie mogla sie opiekowac bobaskiem:)
W szpitalu jest naprawde przemila opieka:)Zagadalam do nich o tej cesarce i powiem Wam,ze odmowy nie uslyszalam,tylko lekarz powiedzial ze mam jeszcze duzo czasu i zebym sie zastanowila i ze beda ze mna rozmawiali jeszcze na ten temat:-)Powiedzieli mi ze moge dostac znieczulenie w kregoslup i ze niebede nic czula i bede mogla rodzic naturalnie.Ale zapomnialam sie zapytac czy to jes platne czy za free.A wy dziewczyny co o takim znieczuleniu myslicie?Ciekawe czy niema po tym jakis powiklan z kregoslupem.....
gusia260 moja Vanessa 29 listopada bedzie miec 3 latka:-)
Pozdrowienia dla wszystkich!!
 
Dzień Dobry
Dla mnie nie taki dobry - byłam u lekarza żeby dał mi coś na uspokojenie przed lotem a ten mi powiedział że nic nie dostanę bo to dziecku może zaszkodzić. Powiedział żebym się przed lotem napiła jakiegoś alkoholu to nie będę panikować- tylko że ja zawsze choruję nawet niewielkiej ilości alkoholu:) Jakoś muszę przeżyć ten lot
Ola dzisiaj wrzeszczała że do przedszkola chce chodzić i nie mam wyjścia muszę ją zapisać:)
A w dodatku dostałam zapalenie pęcherza i to już dzisiaj przebrało miarkę mojej cierpliwości- masakra dzisiaj od rana.
Justa2008 fajnie że córcia się cieszy z rodzeństwa - ja moją Olę też zabieram na usg bo to ważna chwila dla nas wszystkich. A uważam że nie wolno odsuwać dziecka bo ważne żeby czuło się ono kochane i aby ono również czekało na braciszka lub siostrę.
 
reklama
Cześc dziewczynki

Byłam tez wczoraj na GP, mocz ok, ciśnienie trochę podwyższone134/83 puls 71, co dziwne w moim przypadku bo raczej mam niskie ciśnienie, no i druga nieciekawa wiadomość, to to że mały sie odwrócił i juz nie jest ułożony główka w dół, w 28 TC miałam scan i tam był główką do dołu,teraz mam wizyty co tydzień aż do porodu i będa sprawdzać czy się przekręcił czy nie, jeśli nie przekręci sie to chyba czeka mnie cc, mam czasu 2 tygodnie, no i jeszcze schudłam trochę niecały kilogram jest mniej niż w poprzednim tygodniu. No ale może nie pojadłam wczoraj za bardzo czekoladki, bo uważam że troche juz za duża ta moja waga i dlatego troszkę w dół poleciałam

A co do imienia to sama już nie wiem jakie mamy wybrać, każdemu imie kojarz się z jakąś osoba i dlatego jednym sie podoba a drugim nie i mam ciężki orzech do zgryzienia, mam jeszcze 25 dni hihi

Pozdrawiam Was
 
Do góry