reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Dzień Dobry

Też ostatnimi czasy jakaś dziwna jestem przy pierwszej ciąży taka ospała nie byłam- dużo chodziłam sprzątałam nie było takiej rzeczy której w domu nie zrobiłam
A teraz to dla mnie masakra. Po 10 min sprzątania jestem już taka zmęczona a w dodatku ostatnio coraz częściej kręci mi się w głowie i słabnę. Mówiłam o tym lekarzowi i położnej że to chyba od niskiego poziomu cukru bo po zjedzeniu czegoś słodkiego wszystko wraca do normy ale powiedzieli mi że to normalne. Chociaż wiem że nigdy mi się tak nie działo. Dobrze że w niedziele lecę do Polski to sobie zrobię badanie na cukier bo tu się nie doczekam a w dodatku wizytę u położnej mam dopiero końcem listopada
Ostatnio też pojawiły się u mnie coraz częstsze skurcze - kilka razy na dzień - i śmiać mi się chce z mojego męża bo on cały przerażony i wiózłby mnie już do szpitala takiej paniki jak on robi to chyba nikt nie potrafi. A to przecież normalne:-) Od dłuższego czasu też czuje mocne ruchy naszego maleństwa (gdzieś od trzeciego miesiąca) i dla mnie to frajda chyba że w nocy nie mogę spać przez to a mój ślubny ostatnio wymyślił że trzeba iść na badania do szpitala bo przy Oluni czułam dopiero końcem piątego :) Taki zamęt i panikę sieje że szok. Z bratem mamy taki ubaw z niego że szok
Ciekawa jstem co nowego dzisiaj po pracy wymyśli - znowu się uśmieję
 
reklama
Olinda ja mam codziennie tak zwany niepokoj w nogach tak jakby slabo mi krew w nich krazyla. Tez mnie to strasznie denerwuje. Biore venescin i aspargin, polski gin mi przepisal choc niewiele pomaga.A tą pościel to wyłącznie na angielskich stronkach ta pierwsza na
http://www.amazon.co.uk
a te pozostałe na ebay.
asinka z a Ty w którym tygodniu jesteś?
 
Ostatnia edycja:
Witam kobietki z UK

Chyba troszkę późno do Was dołączam no ale warto poczytać co piszecie szczególnie te mamy co już maja jakies doświadczenie tutaj.
Ja juz niedługo mam do porodu bo to juz 36 tydzień, teraz tylko czekam i odliczam dni, będzie to moja pierwsza pociecha,termin mam na 11.11.08 więc już niedługo.....:-)
Będę rodziła na Ealingu w szpitalu, podobno nie jest tam za ciekawie,ale teraz to juz nie mam wyjścia, zresztą ostatnio słyszałam że poprawiło się tam mam taka ogromna nadzieję,że wszystko pódzie łatwo i w miarę szybko.

Pozdrawiam wszystkie mamy w UK:-)
 
GUSIA no może i z tej samej, nic nie wiadomo kiedy moje maleństwo będzie chciało ujrzec troszke świata, wolałabym troszke wczesniej aby mały sie urodził, bo juz nie moge sie doczekać, no ale żeby to nie był 1 listopad hihi we Wszystkich Świętych:-)
no ale jak tak mały bedzie chciał to ja juz nic nie poradze...
 
witaj Tajchi :-) już rzeczywiście masz bliziudko do rozwiązania :tak:, ja mam termin na 29 listopada :tak: i już tez odliczam dni . Niestety nic nie wiem na temat tego szpitala ale pewnie ile kobiet tam rodziło tyle jest opini nic sie nie martw napewno będzie dobrze i szybko.
 
GUSIA no może i z tej samej, nic nie wiadomo kiedy moje maleństwo będzie chciało ujrzec troszke świata, wolałabym troszke wczesniej aby mały sie urodził, bo juz nie moge sie doczekać, no ale żeby to nie był 1 listopad hihi we Wszystkich Świętych:-)
no ale jak tak mały bedzie chciał to ja juz nic nie poradze...
Witaj!
Wszystkich Świętych nie jest wcale tak źle hihi, 2 listopada to Dzień Zaduszny więc z tycgh dwóch chyba pierwszy lepszy jakby co:-D:-D:-D.
 
reklama
Do góry