reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

MISIÓWKA - PEWNIE ŻE CIĘ TO USPRAWIEDLIWIA ;-) POPROSTU MARTWIŁYŚMY SIĘ TYM BARDZIEJ PO WIADOMOŚCI O TYCH SKURCZACH:szok::tak: BARDZO SIĘ CIESZE ŻE Z TOBĄ I DZIDZIĄ WSZYSTKO DOBRZE DBAJ O SIEBIE I MALEŃSTWO!!!!!!

ALEX- SZCZĘŚLIWEJ PODRÓŻY I WSPANIAŁEGO WYPOCZYNKU CI ŻYCZYMY PRZYWITAJ POLSKE RÓŻNIEŻ OD NAS:tak::-D:-D

BUZIAKI
 
reklama
Alex - poszalej za nas wszystkie!! Ja tam zamierzam czekać na ciebie z porodem, myślę, że pozostałe laseczki też hehehe.

Olinda - dzięki za troskę, miło wiedzieć, że ktoś myśli o nas, całusek!!
 
MISIÓWKA-OCZYWIŚCIE ŻE MYŚLIMY O TOBIE W KOŃCU JESTEŚMY RODZINĄ CIĘŻARÓWEK :tak::-D:-D:-D
ALEX - MY TEŻ POCZEKAMY NA CIEBIE NIGDZIE NAM SIĘ NIE ŚPIESZY;-):-D:-D

BUZIAKI
 
Dziś wpadam tak z wieczora, bo w dzień nie miałam czasu jakoś.

Misiówka ale przeszłaś ja to bym pewnie tam płakała,bo ja to jak mam wejść do szpitala to płacze.Tak sie boje szpitali.Przy pierwszej ciazy dostałam jakiejś kolki.Już nie pamietam jak ona sie dokładnie nazywala.Nie mogłam chodzic tak mnie bolało po prawej stronie.Jak mnie mąż zawiozł do szpitala to byłam 2 godziny a sie trzesłam jak galareta,zeby mnie nie połozyli tylko.Dbaj o siebie i dzidzie i nie biegaj tak duzo po miescie.

Lawendowa witaj na forum.

Alex udanej podróży i miłego pobytu,jak najwiecej spotkan ze znajomymi.

Olinda ja tez taka spiaca i zmeczona byłam pod koniec ciazy.Ale tylko przy drugiej,bo w pierwszej ciazy to jakas zywsza chodziłam.
 
izka - dzięki wielkie za troskę, ja się strasznie bałam szpitali, jeszcze do porodu, zdawało mi się, że jak ktoś tam wchodzi to już nie wychodzi.... ale opieka podczas porodu byłą super, więc się jakoś uspokoiłam i wybiłąm sobie to z głowy, teraz jak byłam w szpitalu, to taki relaks załapałam, że zasypiałam pod tym KTG, gdyby nie latająca i rozrabiająca Misia to bym sobie pospała, hahahaha.

Dobranoc dziwczynki, spokojnej nocki!!
 
Miśówka super,że wszystko oki. Uważajcie na siebie i nie przemęczaj się:)


Ja też ostatnio niewyspana chodzę,źle śpię, a tu trzeba by teraz korzystać i spać jak najdłużej, bo jak się malutki urodzi to wiadomo.
Milusiego dnia, piszcie co u was.
 
A wy ktora wybieracie?

515b%2BZS4dvL._SS400_.jpg


Picture%20230.jpg

1%5B295%5D.jpg

1%5B321%5D.jpg
 
Medio pierwsza pościel jest ładna ale to tak dla wiekszego dziecka:-)
Dla maleństwa wybrałabym jedną z dwóch ostatnich. Zyrafy mi się podobają
 
reklama
DZIEŃ DOBRY W DESZCZOWY PORANEK:happy2:

U MNIE DZISIAJ ZNOWU NOCKA DO KITU STRASZNIE SIĘ KRĘCIŁAM I DOPIERO NAD RANEM USNEŁAM DOBRZE ŻE DZISIAJ NIE MA PRZEDSZKOLA TO POSPAŁAM Z PRZERWAMI DO 9 :tak::-)

MEDIO - MI PODOBA SIĘ NAJBARDZIEJ TA PIERWSZA POŚCIEL, A Z JAKIEGO SKLEPU ONE SĄ Z TEGO POLSKIEGO???????
POWIEDZ MI CIEBIE TEŻ BOLĄ NOGI BO MNIE CZASAMI TAK BOLĄ ŻE NIE WIEM GDZIE JE WSADZIC I JAK UŁOŻYĆ JAKBY MI KTOŚ JE ŁAMAŁ:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

BUZIAKI
SŁONECZKA ŻYCZĘ
 
Do góry