reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Witam wszystkie mamuski,a szczególnie te ciężarne.

Medio no mi też ta z motylkami sie bardziej podoba.
No to przygootwania pełną parą.
A własnie jak wasze dzieci ,cieszą się na przyjscie dzidzi.
U nas to było tak,Kolin jak się dowiedział że w brzuchu jest dzidzia.To chodził i mówił że mama ma "baby" w brzuchu.
A jak sie nudził w domu sam to podchodził do brzucha i mowił bejbiku obudz sie.
chcial zeby sie z nim pobawił.No i na poczatku po porodzie był zachwycony braciszkiem,ale z czasem mu przeszło.A teraz to już sie szarpią i wyrywają sobie zabawki.

Olinda no dzieci czasam i tak mają moj Kolin jeszcze nigdy nie płakał za mną.Ale w zeszłym tyg to u nas w przedszkolu jedno dziecko zaczeło plakac,a za nim reszta.I tak się rozpłakaly chyba z 10 dzieci.jak epidemia.Ja tylko patrzyłam czy Kolin nie zacznie ale jego to nawet nie wzruszyło.dobrze ze nie musze tego przechodzic.

Alex no to jeszcze raz udanego pobytu w Pl.
 
Mój Krzyś bardzo się cieszy i nie może się doczekać, co rusz mnie pyta za ile dni dzidzia się urodzi. Planuje sobie jak tobędzie grał z bratem w piłkę,w gry, jak się będzie nim opiekował, dotyka mój brzuch, mówi do niego itd hihi, co do zabaw to chyba nie tak prędkosię razem pobawią czego Krzyś nie pojmuje jak narazie.
U mnie myślę,że jako takiego problemu nie będzie jeśli chodzi o zabawki itd, bo zanim Karolek zacznie się bawić tak poważnie to minie z rok od narodzin, a wtedy mój Krzyś będzie miał 8 lat więc, tu jest duża różnica wieku, z Krzysiem zaszłam w ciąże mając 20 lat, ach jak ten czas szybko leci.
 
Medio U mnie między mną a siostrą jest 7 lat róznicy i nigdy nie kłóciliśmy się o zabawki.:-) Rodzice przeważnie wolą jak jest mała różnica wieku ale majac starszego brata czy siostre ma swoje plusy.
 
:-)hej

u mnie też Ola nie może się doczekać na przyjście dzidziusia i ubzurała sobie że będzie spać z dzidziusiem a jak jej mówie że bedzie czesto płakać i bedzie chciało ciągle jesc to powiedziała mi że będzie mi w nocy dzidziusia przynosić:-D:-D

izka z ola to jest tak że przez pierwsze tygodnie wogule nie płakała a potem niztego nizowego zaczęła płakać i nie chce powiedziec o co chodzi wymyśla jakieś niestworzone historie nie zawsze płacze ale sie zdarza ja za to boje sie za każdym razem jak ją zaprowadzam:-:)-(
 
Hejka!
Olinda fajna ta Twoja Ola:)Niezłe ma pomysły, kochna z niej siostrzyczka będzie.
Wczoraj na wywiadówce Krzyś zebrał same pochwaly więc jestem zadowolona.
Dziś ma wg terminu dostawy, przyjść ta pościel dla małego ciekawe, czy dotrze na czas.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
 
Hejka :-):-)
No to fajnie, ze dzieci dobrze to przyjmuja :-), bo czasem sie slyszy o zazdrosci, ze mama nie bedzie juz miala dla nich czasu i nie beda juz ich oczkiem w glowie....

U nas nocka w miare przespana, choc Olivier juz o 7 sie obudzil, czego nigdy nie robil, zazwyczaj o 8 rano sie budzi. No, ale nie ma co narzekac- 7 rano to normalna w koncu godzina, wiec nie tak zle.:dry::sorry2::-) Teraz z kolei ucial sobie jeszcze drzemeczke.

Ja musze sie dzis spakowac, ojojoj...:sorry2::sorry2:
Nie zegnam sie jeszcze, bo potem i tak zajrze.

Jak samopoczucie? Olinda- jak Twoje plecy?
Medio- a jak Ty sie czujesz?

Milego dnia :-)
 
Ja już cięzka się czuję, w nocy trudno mi z boku na bok się przewrócić i pewnie juz tak zostanie do końca ciązy.
Alex3meyer todziś ruszacie na urlop, na długo jedziecie, samochodem?
 
Jedziemy z Olivierkiem do mojej mamy do Szczecina. Tatus Oliviera zostaje. Lecimy samolocikiem, nawet dwoma, najpierw do Londynu, a potem z Londynu juz bezposrednio do mnie. Wracam dokladnie 2 listopada.

Ale panicz sobie pospal, cale 20 minut! :szok::szok::szok::no::crazy:
 
reklama
Do góry