reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
nie uwierzycie. bylam dziś u krawcowej robic ewentualne poprawki do sukni i jest problem.... przytyłam ha ha teraz biedna musi sie napracować ale cóż zrobić.
ogólnie to wszyscy chca miec najwiecej do zadecydowania co gdzie za ile.i musze sie ostro stawiać jak cos chcę postawić na swoim. np ciasta snikers i jakas pychotka oba z orzechami a po co??? makowca chcieli mi wmówić a ja nienawidzę maku też foch poleciał bo ktoś tam lubi. i tak 90% pod przyzwyczajenia Krakowa robię. albo wino najpierw nie dawać wina bo pomieszaja wiec mówię ok ale moja sioatra będzie piła i już wiec dwie butelki polwytrawnego i od razu a czemu nie slodkie a czemu tak mało moze ktoś jeszcze bedzie pil wino. a skąd ja mam wiedzieć przed chwila tylko wódka miała być. ... ciężkie to wszystko
 
agatakat no coz, moge jedynie powiedziec, ze obie fajnie i milo spedzilysmy czas okolowalentynkowy:-) i stad te listopadowe dzieci.
Z tym wychodzeniem.... nie wiem, moze z wiekiem sie robie mniej kontaktowa czy jak?
Jak ide z mlodym na plac zabaw kolo domu, to czesto widze (i slysze) tam polskie mamy, ale..
Mamy siedza na lawce, odkrywaja brzuchy zeby sie opalic i kurwuja co 2 slowa. Wiec ja, z tym moim wielkim brzuchem gram z moim synem w pile i zjezdzam na slizgawce bo mnie towarzystwo tych mam nie bardzo kreci. Moze nie mam szczescia zeby byc na placu zabaw kiedy sa tam jakies normalne mamy, nie wiem.

Jak Wam sie dziewczyny widzi pogoda? Dla mnie super, choc goraco jak nie wiem co! Ale juz nie pamietam kiedy w tym kraju bylo porzadne lato trwajace dluzej niz 3 dni.
 
dzien dobry!

Verita, w ogole sie nie przejmuj tym gadaniem! Rob co uwazasz za sluszne. Wbrew powszechnie panujacym pogladom to ma byc Wasz dzien, a nie ciotki klotki z Pcimia Dolnego co ja 2 razy w zyciu widzialas... I chocbys sie starala jak nie wiem co i tak wszystkich nie zadowolisz bo zwyczajnie sie nie da!

Karolina jak po usg? czekamy na zdjecia fasolki!

Czyli co na forum wiekszosc skorpionikowych dzieciaczkow? Moj Leos tez bedzie jednym z nich :) ach te Walentynki...:happy2:

Clarice no kultura osobista wsrod naszych rodakow czasami pozostawia wiele do zyczenia... ale sa tez normalni ludzie tylko pochowani gdzies :confused: tez sie czasami zastanawiam czy ja jestem jakas nie tego, czy nie wymagam za duzo, ciezko jest tu znalezc przyjaciol, znajomych mam ale nikogo bliskiego... A gdzie teraz mieszkacie?

Ja po wizycie u poloznej i lekarza, cisnienie i tetno wysokie czyli stres jeszcze sie utrzymuje... mam odpoczywac. A i dowiedzialam sie od lekarza, ze to nie prawda ze magnez pomaga na skurcze.... nie potrzebuje suplementacji... co za konowaly. Mam na szczescie jeszcze 2 opakowania z polski a potem dokupie na ebayu. Podobno moje skurcz spowodowane sa odwodnieniem - a ja zawsze pije jak smok wawelski - co najmniej 2 litry wody + inne plyny. Mam odstawic herbate! choc pije moze 2 dziennie... Beznadzieja. Przyszedl email od dyrektorki kadr mamy porozmawiac w sprawie szefowej, napisalam ze nie jestem jeszcze gotowa, dam im znac w przyszlym tyg...

Ide zaraz na dzialke, pozbierac agrest. Wczoraj robilismy sok z malin i porzeczek czerwonych z wlasnych zbiorow, bedzie do herbatki dla Mlodego jak podrosnie :)
Wieczorem mam lekcje jazdy przypominajaca bo jutro mam nastepny egzamin na prawko, mam nadzieje, ze uda sie zdac tym razem!
Milego dnia kochane niech upal nie da sie Wam we znaki!
 
aleksiel teraz mieszkamy w Northampton, ale ja pracuje w innym miescie, wiec kolezanek z pracy mieszkajacych tutaj nie mam, bo wszystkie mieszkaja w Rugby lub Coventry.
I lyso mi tu samej. Jak mi bardzo zle, to wsiadam w auto i jade do Luton, gdzie mieszkalismy kilka lat, tam mam dwie bliskie kumpele, mozemy pogadac, obgadac, pobyc razem, isc na sklepy i na kawe do Costy i na piwo jak nie bylam w ciazy.
No tak, tegoroczne walentynki byly bardzo owocne.
Leos piekne imie, moj syn ma na imie Alexander, po dziadku mojego meza, tylko nieco to imie "zangielszczylismy" tym x w srodku. Teraz dla corki jeszcze imienia nie mamy, jakies tam pomysly sa, ale jestesmy w fazie klotni :) Chcialam Alicje, ale moj sie zapiera rekami i nogami, ze nie. Ja na jego pomysly tez jestem na nie i jestesmy w kropce.:cool2:
Mam dzis wolne, wlasnie kombinuje gdzie by tu zabrac moje dziecko i psy, zebysmy sobie mogli nogi pomoczyc.
 
Verita dobrze ze u krawcowej sukienka zamawiana to raz dwa zrobi poprawki :) my slub I pprzyjecie po bardzo kameralne zrobilismy ;) po slubie w kosciele pojechalismy sobie z mezem na sesje a najblizsza rodzinka na obiad do moich rodzicow ;) tak chcielismy zrobic zalezalo nam na ladnych zdjeciach razem bardziej niz wydaniu kasy na pociotki :)

Aleks ja juz tez slyszalam ze magnez nie dziala na skurcze.. generalnie dzienna dawka to300mg ja biore 2 razy po 250 w ciazy, moze za malo bierzesz? Magnez kupisz tutaj na high street w sklepie z ziolami I odzywkami.. hollands and cos tam ;) edit: jakie wyniki mialas zelaza na pierwszym pobraniu krwii? Jesli ok to nie musisz sie przejmowac z dawka magnezu, ale jesli masz niski poziom zelaza to musisz pamietac ze magnez wyplukuje zelazo z organizmu I wtedy za duzo go nie mozna brac. Na skurcze moja gin polecala mi magnez, witaminy z jodem I omega, sprawdz sklad nie wszystkie to maja. Te z omega I jodem sa troche drozsze. Pozatym jesc produkty tupu pomidory czy ryby :)

Clarice u nas tez spor o imie trwa, tym razem bedziemy miec chlopca ;) tylko ze moj jest taki wygodny ze sam zadnego pomyslu na imie nie da a wszystko co ja proponuje mu sie nie podoba ;) do kazdego imienia potrafi wymyslec jakies glupie skojarzenie..
 
Ostatnia edycja:
Juz wszystko wiem:D
Fasolinka ma 1,8cm wiec 8t4d, serduszko mocno bije i nie moglam uwierzyc, ze juz juz widac malutkiego czlowieczka:)
Moj maz jak dowiedzial sie, ze ciaza jest wczesniejsza to zaczol sie cieszy jak glupi,ze bedzie chlopak bo wczesniej mu wpajalam, ze dziewczynka bo tak celowalam z owulacja:D wariat jeden hehe
 
Ostatnia edycja:
aleksiej skad ty wiesz ze tu będzie jakaś rodzina z pcimia?? ups.
jakie ciasta polecacie na wesela? potrzebuje 4 bo potem bo drobiazgi takie jak babeczki rurki i nie wiem co dalej.
 
reklama
Karolina1987W super ze widzieliscie fasolinke :tak:.
U nas upaly ja prawie caly dzien sie smaze na sloneczku :-D, ale mi dobrze :-).
Clarice jakie macie pieski?
 
Do góry