reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

ja miałam w 12 tyg. potem ok 20 i wtedy mogą płeć powiedzieć. Też nie mogłam sie doczekać i myślałam o prywatnej klinice ale nie ma sensu. Za ta kasę wole coś dla dziecka kupić. Angielski system jest inny ale mniej nerwowy. Nie ma tysiąca niepotrzebnych badań poczynajac od bety - gdzie kto tym nas stresowal 17 lat temu??? i dobrze było.
ja doszłam do wniosku że nie wytrzymam w Polsce do końca sierpnia i tydzień po ślubie chcę wracać. mam dość. zalezna od innych bez swojego kąta .ciągle jakieś porady. a dajcie mi spokój za stara jestem. w Anglii mam swoje domek ogrod basenik dmuchany i znajomych. czego mi trzeba wiecej...
 
reklama
Vernita jak my sie szykowalismy do slubu w polsce to tez bylismy zalewani "genialnymi radami" a w sumie to nie my tylko ja, wszyscy wiedzieli lepiej jak ma wszystko wygladac itp. najlepiej sie czuje u siebie w anglii,
 
ja byłam prywatnie w 7 tyg na usg, w 10 tyg na nhs bo krwawienie, potem 13/14 na nhs -> tu nam płeć powiedzieli, w pl 2 usg, teraz 23 tydzień na nhs, w poniedziałek mam jeszcze jedno usg serduszka na nhs i w 32 tygodniu będę mieć usg jeszcze na nhs :tak:

mamcia celowaliśmy w chłopca ;-) no i się udało, ale byle zdrowe było bo od początku jakieś jazdy mam w tej ciąży :happy:
 
Hej dziewczynki
Jak bylo upalnie to czulam sie dobrze, a jak od dwoch dni jest chlodniej to czuje sie do d... Trudno nadazyc za moim organizmem, powinno byc odwrotnie chyba.
Moja polozna wkurza mnie na maksa! Jak zrobilam w piatek afere w przychodni to laskawie 31 lipca dostane zaswiadczenie dla pracodawcy, ze w ogole jestem w ciazy. :wściekła/y:Bede wtedy w 26 tygodniu. Biorac pod uwage, ze na macierzynski chce isc w 29 tygodniu to troche lipa, bo przeciez moj pracodawca potrzebuje tego dokumentu zeby w ogole zaczac wyplacac mi maternity. Moj manager chodzi i sie dopomina i powiedzial mi, ze to wazne, bo my wyplate mamy co miesiac i rozliczenie tylko raz w miesiacu i oni musza miec MATB1 zeby mi zaplacic.
A moja polozna sie glupkowato dopytywala dlaczego chce isc na macierzynski tak wczesnie, przeciez dobrze sie czuje.... No myslalam, ze wyjde z siebie i podniesionym glosem odpowiedzialam, ze chce isc tak wczesnie, bo MAM DO TEGO PRAWO! Zamknela jadaczke i powiedziala,ze dokument dostane, ale jak widzicie, potrzebuje 2 tygodni, aby wystawic swistek.
Jestem w 24 tygodniu i nigdy jeszcze nie sluchalam bicia serca na wizycie, bo jak o to pytam to albo ona ma uszkodzony sprzet, albo wlasnie ma jakas emergency sytuacje i sie bardzo spieszy.... Nie lubie jej:dry:

A tak poza tym, to milego dnia moje ciezarowki :)
 
clarice nie no wkurzyła mnie Twoja położna :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a co ona robi z tym druczkiem, specjalny papier zamawia?? moja mi od ręki wypisała pamiętam jak byłam w pierwszej ciąży i pracowałam. Wrrr jakaś głupia baba, przykro mi że tak trafiłaś :no: serduszko się słucha na każdej wizycie od 16 tyg włącznie. :wściekła/y::wściekła/y:

my dzisiaj lecimy na usg serduszka, także trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok z serduszkiem maluszka :tak::tak::tak:

Mężo miał troche wolnego i dzisiaj też, dużo mi pomaga przy młodej, moge odespać, na spacer czy przed dom z nią wyjdzie, na zakupy zabiera, teraz poszedł kompa naprawiać do mojej sis i też młodą zabrał. Byliśmy wczoraj na farmie zwierzątka zobaczyć, świnki, krówki itp, młoda zachwycona :)
 
Agatakat trzymam kciuki za wizyte :tak:.Clarice ale trafilas na polozna :wściekła/y:, ja w ostatniej ciazy mialam berdzo fajna plozna zobaczymy jak bedzie teraz.
Moj M wlasnie robi sniadanko, zjemy i lecimy na kawe do znajomych. Dzis w nocy moja znajoma urodzila 3 dziecko (dziewczynka 4.100kg :szok:).
 
reklama
Agatakat jak po wizycie?
U nas dzis w nocy taka burza byla ze spac nie moglam :szok:, ale dzis za to przyjemnie, jeden dzien odpoczynku od upalow.
My dzis ostatni dzien do szkoly :-D i nareszcie wakacje :tak:.
 
Do góry